Casino Extreme Преглед 2024

Casino ExtremeResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Casino Extreme is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Од бонуси за добредојде до специјални промоции, Casino Extreme секогаш подготвува нешто интересно за своите играчи. Многу Онлајн Казино бонуси се достапни како дел од промоциите на Casino Extreme . Играчите кои сакаат да го извлечат максимумот од нивното искуство со игри, ќе сметаат дека Casino Extreme е одлична опција благодарение на разновидните бонуси што ги нуди. Но, бонусите за казино често доаѓаат со барања за обложување и други ограничувања, затоа не заборавајте да ги проверите ситните букви пред да побарате еден.

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+10
+8
Затвори
Games

Games

Casino Extreme нуди импресивна колекција на онлајн слотови надополнети со неколку игри на маса и видео покер. Сите овие игри се напојувани од RealTime Gaming. Играчите можат да ги играат овие игри за забава, да се запознаат со играта или да играат за вистински пари и да заработат богатство. Сите игри се оптимизирани за играње на компјутери и мобилни уреди.

Видео слотови

Љубителите на слотови најверојатно ќе најдат дестинација за игри од соништата во ова казино. Тој нуди некои од популарните наслови на слотови на пазарот. Освен тоа, многубројните слот игри имаат атрактивни теми и одлични бонус карактеристики. Некои од вообичаените избори вклучуваат:

 • Асгард
 • Меур меур
 • Кеш бандити 2
 • Богатството на Ацтеките
 • Ахил Делукс

Блек Џек

Игрите на маса станаа многу популарни во онлајн казина бидејќи вообичаено доаѓаат со варијанти во живо. За жал, Casino Extreme нуди само неколку селекции на блек џек и рулет. Можете да ги испробате бесплатно пред да ги обложите вашите тешко заработени пари. Достапните игри на маса вклучуваат:

 • 21 Блек Џек
 • Блек Џек + Совршени парови
 • Европски рулет

Видео покер

Првично, видео покерот се базираше само на покер со пет карти, но тоа се промени. Денес имаме бројни покер варијанти кои доаѓаат со уникатни правила. Можете да го истражите делот за видео покер во лобито за да дознаете повеќе за достапните варијанти. Тие вклучуваат:

 • Карипски холдем покер
 • Карибите Студ покер
 • Бонус Deuces Wild
 • Џек или подобро
 • Покер со три карти

Други

Освен слотови, видео покер, блек џек и рулет, Casino Extreme нуди и кено, емисии за игри и прогресивни џекпот. И покрај тоа што нема игри со дилери во живо, играчите имаат пристап до врвните прогресивни џекпот на пазарот на казино. Некои од овие игри вклучуваат:

 • Кено
 • Улов на риба
 • Банана Џонс
 • Милиони на Ацтеките
 • Мегасаур

Software

Некои од најдобрите провајдери на софтвер во бизнисот ги извршуваат своите игри на Casino Extreme , вклучително и и многу други. Ако играте во Casino Extreme , можете да бидете сигурни дека визуелните и аудиото ќе бидат фантастични, дејството ќе се одвива непречено, а резултатите ќе бидат фер.

Payments

Payments

Опции за плаќање во Casino Extreme: начини на депозит и повлекување

Кога станува збор за финансискиот пејзаж во Casino Extreme, ќе најдете широк спектар на методи за депозит и повлекување што одговараат на вашите преференции. Да разгледаме подетално некои од популарните достапни опции:

 • Крипто: Ако сте заинтересирани за криптовалути, Casino Extreme прифаќа различни дигитални валути и за депозити и за повлекувања.
 • Кредитни картички: Visa и MasterCard се прифаќаат, обезбедувајќи безбеден начин за финансирање на вашата сметка.
 • Flexepin: Опција за припејд ваучер што овозможува брзи депозити без споделување лични информации.
 • Skrill и Neteller: Е-паричниците како Skrill и Neteller нудат брзи и безбедни трансакции.
 • Брзината на трансакцијата на Payz е клучна, а во Casino Extreme, депозитите се обработуваат веднаш додека повлекувањата се подложени на процес на верификација во рок од 24 часа. Нема скриени такси кои се вклучени ниту во депозитите, ниту во повлекувањата.

Ограничувањата варираат во зависност од избраниот метод, но генерално се движат од 20 до 4.000 долари по трансакција. Бидете сигурни дека сите трансакции се заштитени со напредни безбедносни мерки за да се обезбеди сигурен трансфер на средства.

Изборот на специфични начини на плаќање може да има и специјални бонуси или поволности. Не заборавајте да ги проверите сите промоции поврзани со вашата претпочитана опција.

Casino Extreme се грижи за различни валути, вклучувајќи USD, EUR, AUD, BTC, BCH, LTC. Ако имате какви било грижи или прашања во врска со плаќањата, нивниот тим за услуги на клиентите е ефикасен и подготвен да ви помогне.

Со различните опции за плаќање, безбедните трансакции и одличната услуга за клиенти на Casino Extreme, можете да се фокусирате на уживање во вашето искуство со игри без никакви финансиски грижи.

Deposits

За да го направат процесот на депозит што е можно поедноставен и брз, играчите во онлајн казината претпочитаат да имаат широк избор на начини на плаќање. Затоа, Casino Extreme обезбедува различни безбедни, сигурни и сигурни опции за плаќање. Казиното прифаќа бројни методи за депонирање, вклучувајќи го и широко користениот Neteller, MasterCard, Visa, Credit Cards . На Casino Extreme , можете да верувате на кој било од прифатените начини на депонирање. На овој начин, нема да имате никаков проблем да го додадете вашиот готовина на вашата сметка или да започнете со вашите омилени игри. Плус, корисниот персонал во Casino Extreme е секогаш при рака за да одговори на сите прашања што можеби ги имате за уплата.

Withdrawals

Повлекувањето на вашите добивки е исто толку важно како и вложувањето, а Casino Extreme нуди различни безбедни и практични методи за повлекување. Процесот на повлекување е јасен со кориснички интерфејс кој ви овозможува лесно да управувате со вашите трансакции. Сепак, бидете внимателни да ги потврдите условите и условите пред да поднесете барање за повлекување, бидејќи некои начини на плаќање може да имаат ограничувања за повлекување или можеби дури и некои такси. Може да му верувате на Casino Extreme да ги обработи вашите повлекувања навремено и без мака - безбедно, сигурно и доверливо.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+173
+171
Затвори

Валути

Американски долариUSD

Јазици

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Казино Екстремно: доверливо име во онлајн игрите

Лиценцирање и регулирање од страна на органот за коцкање Курасао

Casino Extreme работи под јурисдикција на Управата за коцкање Курасао. Ова регулаторно тело го надгледува нивното работење, обезбедувајќи усогласеност со индустриските стандарди и практиките за фер игри. За играчите, ова значи дека можат да веруваат дека казиното работи во законска рамка и ги почитува високите стандарди на интегритет.

Силни мерки за шифрирање и сајбер безбедност

За да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции од љубопитните очи, Casino Extreme користи напредна технологија за шифрирање. Ова осигурува дека чувствителните информации остануваат безбедни за време на преносот преку Интернет. Дополнително, казиното одржува строги протоколи за сајбер безбедност за да се заштити од потенцијални закани или прекршувања.

Ревизии од трета страна за правичност и безбедност

Casino Extreme е подложен на редовни ревизии од трета страна за да се потврди правичноста на нивните игри и безбедноста на нивната платформа. Овие ревизии ги спроведуваат реномирани организации за да се обезбеди транспарентност и да се изгради доверба меѓу играчите. Со добивањето сертификати за правичност на играта и безбедност на платформата, Casino Extreme ја демонстрира својата посветеност на обезбедување безбедна средина за игри.

Транспарентни политики за податоците на играчот

Кога станува збор за податоците за играчите, Casino Extreme е транспарентен за тоа како тие собираат, складираат и користат такви информации. Тие имаат јасно дефинирани политики за приватност кои детално ги прикажуваат нивните практики. Играчите можат да имаат мир на умот знаејќи дека казиното одговорно постапува со нивните лични информации.

Соработка со реномирани организации

Casino Extreme го цени интегритетот во партнерствата за онлајн игри. Тие соработуваат со реномирани организации во индустријата за игри за да го подобрат искуството на играчите додека одржуваат високи етички стандарди. Овие соработки ја демонстрираат нивната посветеност за обезбедување на доверлива платформа за играчите.

Позитивни повратни информации од Реал играчи

Зборот на улица за доверливоста на Casino Extreme е убедливо позитивен. Реалните играчи ја пофалија неговата доверливост, фер игра, брзи исплати и одлична услуга за клиентите. Ваквите сведоштва ја истакнуваат посветеноста на казиното за градење доверба меѓу неговата база на корисници.

Ефективен процес на решавање спорови

Во случај играчите да наидат на проблеми или проблеми, Casino Extreme има добро дефиниран процес за решавање спорови. Тие даваат приоритет на решавање на споровите на фер и навремен начин, осигурувајќи дека грижите на играчите се решаваат на задоволително ниво. Оваа посветеност на задоволството на клиентите дополнително ја зацврстува нивната репутација како доверливо онлајн казино.

Одговорна поддршка за корисници

Casino Extreme ја разбира важноста на довербата и безбедноста за своите играчи. Тие обезбедуваат повеќе канали за клиентите да допрат до нивниот посветен тим за поддршка, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Поддршката за корисници на казиното е позната по тоа што е одговорна и корисна за навремено решавање на какви било проблеми со доверба или безбедност.

Градењето доверба е заедничка одговорност помеѓу казиното и неговите играчи. Лиценцирањето на Casino Extreme, мерките за шифрирање, ревизиите од трета страна, транспарентните политики, соработката со реномирани организации, позитивните повратни информации од вистинските играчи, ефективниот процес за решавање спорови и одговорната поддршка на клиентите, придонесуваат за тоа да стане име за доверба во светот на онлајн игрите. .

Лиценци

Security

Безбедност и безбедност во Casino Extreme

Кога станува збор за онлајн казина, безбедноста секогаш треба да биде главен приоритет. Во Casino Extreme, можете да бидете сигурни дека вашето искуство со игри е заштитено со строги безбедносни мерки и протоколи.

Лиценцирано за вашиот мир на умот: Casino Extreme поседува лиценца од Курасао, обезбедувајќи безбедна средина за игри. Ова значи дека казиното работи според строги прописи и подлежи на редовни ревизии за да го задржи својот интегритет.

Најсовремена шифрирање: Вашите лични податоци се чуваат безбедни преку напредна технологија за шифрирање. Casino Extreme користи индустриски стандардно SSL шифрирање за да ги заштити вашите информации, чувајќи ги доверливи и подалеку од дофат на неовластени страни.

Сертификации од трети лица: За дополнително да се всади доверба во фер-плејот, Casino Extreme доби сертификати од трети страни. Овие печати за одобрување гарантираат дека игрите се непристрасни и обезбедуваат еднакви шанси за сите играчи.

Транспарентни одредби и услови: Условите и правилата на казиното се јасни и лесно достапни. Нема скриени изненадувања или ситни букви кога станува збор за бонуси или повлекувања. Сè е поставено транспарентно за да можете да играте со мир на умот.

Алатки за одговорни игри: Casino Extreme промовира одговорно коцкање нудејќи алатки како што се лимити за депозит и опции за самоисклучување. Овие карактеристики ви помагаат да останете под контрола на вашите навики за играње додека уживате во возбудата на одговорно играње.

Репутацијата е важна: Играчите го пофалија Casino Extreme за неговата посветеност на безбедноста и безбедноста. Со позитивни повратни информации кои циркулираат меѓу онлајн заедниците, можете да верувате дека ова казино ја цени вашата благосостојба исто како и вашата забава.

Запомнете, при изборот на онлајн казино, дадете приоритет на безбедноста пред сè друго - исто како што правиме во Casino Extreme!

Responsible Gaming

Казино Екстремно: Посветеност на одговорно играње

Во Casino Extreme, одговорното играње е главен приоритет. Тие нудат различни алатки и функции за да им помогнат на играчите да ги следат и контролираат нивните навики за коцкање. Тие вклучуваат лимити за депозит, ограничувања за загуби, потсетници за сесии и опции за самоисклучување. Со поставување на овие граници, играчите можат да се погрижат да останат во рамките на нивниот буџет и да избегнат прекумерно коцкање.

Казиното исто така соработуваше со организации и линии за помош посветени на помош на проблематичните коцкари. Преку овие партнерства, тие обезбедуваат дополнителна поддршка и ресурси за оние на кои им е потребна. Ова ја покажува нивната посветеност да им помагаат на играчите да одржуваат здрави навики за коцкање.

За да ја подигне свеста за проблематичното коцкање, Casino Extreme спроведува кампањи за подигање на свеста и обезбедува едукативни ресурси. Овие иницијативи имаат за цел да ги едуцираат играчите за знаците на зависничко однесување за да можат да препознаат кога е време да побараат помош.

Обезбедувањето на платформата да остане недостапно за малолетни лица е од клучно значење за практиките за одговорно играње. Казино Екстрем има строги процеси за проверка на возраста за да ги спречи малолетниците да пристапат до нивната платформа. Ова помага да се создаде безбедна средина за возрасни играчи.

За оние на кои можеби ќе им треба одмор од коцкањето, казиното нуди функција за „проверка на реалноста“ и периоди за одмор. Тие им овозможуваат на играчите да направат чекор назад и да ги преиспитаат своите навики за играње без целосно да го прекинат пристапот.

Casino Extreme презема проактивен пристап во идентификувањето на потенцијалните проблематични коцкари врз основа на нивните навики за играње. Тие внимателно ја следат активноста на играчите и интервенираат доколку бидат откриени црвени знамиња. Казиното потоа презема соодветни чекори за да им помогне на овие лица нудејќи поддршка или предлагајќи опции за самоисклучување.

Имаше бројни сведоштва каде иницијативите за одговорни игри на Casino Extreme позитивно влијаеја врз животите на играчите. Од враќање на контролата врз нивните финансии до подобрување на односите со саканите, овие приказни ја истакнуваат важноста на одговорните практики на коцкање.

Ако некој играч има загриженост за нивното однесување на коцкање или има потреба од помош, лесно е да се обрати до поддршката за корисници на Casino Extreme. Казиното обезбедува повеќе канали за комуникација каде играчите можат доверливо да ги изразат своите грижи.

Како заклучок, Casino Extreme се залага за одговорно играње. Преку низа алатки, партнерства, кампањи за подигање на свеста и системи за поддршка, тие даваат приоритет на благосостојбата на своите играчи. Со поттикнување на безбедно и одговорно опкружување за коцкање, Casino Extreme гарантира дека коцкањето останува пријатно за сите додека ја минимизира потенцијалната штета.

About

About

Casino Extreme е возбудливо казино кое нуди одличен избор на игри, безбедни опции за плаќање и професионална поддршка на клиентите. Сајтот работи од 2000 , и има изградено солидна репутација дека е доверлив и доверлив провајдер.

Кратки факти

Година на основање: 2000

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Того, Индонезија, Украина, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Турција, Гватемала, Индија, Замбија, Бахреин, Боцвана, Мјанмар, Доминиканска Република,Типскик, Сејшел, ,Еквадор, Тајван, Гана, Таџикистан, Папуа Нова Гвинеја, Монголија, Бермуди, Швајцарија, Кирибати, Еритреја, Латвија, Мали, Гвинеја, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд, Гренада, Мароко, Мароко, Мароко, Арубак Парагвај, Тувалу, Виетнам, Сиера Леоне, Лесото, Перу, Катар, Уругвај, Брунеи, Гвајана, Мозамбик, Намибија, Сенегал, Руанда, Либан, Никарагва, Макао, Панама, Словенија, Бурунди, Африканска Република, Бахам, Острови Питкерн, британска територија на Индискиот Океан, Кокос [Килинг] Острови, Аргентина, Ангвила, Тонга, Македонија, Мадагаскар, Остров Ман, Самоа, Нигер, Зелено'ртски Острови, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Екваторијална Гвинеја, Божиќен Остров, Буркина Фасо, Ниуе, Уганда, Монако Остров, Гаолоба ,Чиле,Киргистан,Хаити,Казахстан,Малави,Барбадос,Австралија,Фиџи,Науру,Србија,Непал,Лаос,Луксембург,Гренланд,Венецуела,Габон,Сирија,Норвешка,Шри Ланка,Маршалските Острови,Низеенорфолк,Тајлијалк Остров, Остров Буве, Либија, Грузија, Коморос, Гвинеја-Бисао, Хондурас, Британски Девствени Острови, Холандски Антили, Либерија, Обединети Арапски Емирати, Бутан, Јордан, Доминика, Нигерија, Бенин, Зимбабве, Токелау, Кајмански острови Конг, Ирска, Јужен Судан, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Сомалија, Монсерат, Русија, Унгарија, Колумбија, Конго, Чад, Џибути, Сан Марино, Узбекистан, Кореја, Австрија, Филипини, Острови Кореа, Канада, Танзанија, Камерун, Босна и Херцеговина, Египет, Суринам, Боливија, Судан, Јужна Африка, Свазиленд, Мексико, Гибралтар, Хрватска, Бразил, Тунис, Малдиви, Маурициус, Вануату, Хрватска, Нов Зеланд, Сингапур, Сингапур,

Support

Casino Extreme се обврзува на своите корисници да им ја даде најдобрата можна услуга - што веднаш се забележува. Ако имате какви било прашања или грижи за Casino Extreme , вклучително, но не ограничувајќи се на уплата, создавање сметка или играње игра, тимот за поддршка е достапен да ви помогне. Не бидете срамежливи: секогаш кога ви треба помош, контактирајте со персоналот за поддршка на Casino Extreme . Тие длабоко се грижат за своите клиенти и ќе бидат тука за вас на секој чекор од патот.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Casino Extreme специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Casino Extreme . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Казино Екстремни: Откривање на крајните бонуси и промоции

Дали сте подготвени да ги откриете скриените богатства на онлајн казината? Не гледајте подалеку од Casino Extreme, каде што ве чекаат низа бонуси и промоции! Без разлика дали сте новодојденец или искусен играч, има по нешто за секого во овој возбудлив свет.

Да почнеме со дебитантите. Веднаш штом ќе се приклучите на кавгата, Casino Extreme го отвора црвениот тепих со нивниот примамлив бонус за добредојде. Но, тоа е само почеток! Добијте ги вашите раце на ексклузивни бонус кодови, бонуси за депозит, па дури и бонуси за бесплатни вртења за да ја започнете вашата победничка треска.

За нашата лојална клиентела, имаме уникатни промоции и настани во нашиот ракав. Нурнете во лојалноста во Casino Extreme и отклучете прекрасни награди што ќе ве остават да сакате повеќе. Од ВИП бонусите до бонусите за враќање на готовина, сето тоа е покриено!

Но, што е со тие барања за обложување? Не грижете се - ви го имаме грбот. Ќе ви го растуриме за се да биде кристално јасно пред да се впуштите во вашата гејмерска авантура.

И еј, дали спомнавме поволности за споделување на возбудата со вашите пријатели? Воведете ги во Casino Extreme и заедно искористете ги придобивките!

Значи, без разлика дали сте љубител на слот или познавач на игри на маса, следете ја оваа мапа на богатство директно до најдобрите зделки на Casino Extreme. Подгответе се за возбудливо казино искуство како ниеден друг!

FAQ

Какви видови игри нуди Casino Extreme? Casino Extreme нуди широк спектар на игри за да одговараат на вкусот на секој играч. Можете да уживате во широк избор на слотови, вклучувајќи класични слотови со 3 ролни и модерни видео слотови со возбудливи теми и бонус функции. Ако преферирате игри на маса, тие ги имаат сите класици како блек џек, рулет, бакара и покер. Дополнително, има специјализирани игри како кено и гребење карти за инстант забава.

Како Casino Extreme дава приоритет на безбедноста на играчите? Во Casino Extreme, безбедноста на играчите е врвен приоритет. Тие користат најсовремени методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични информации и финансиски трансакции се чуваат безбедни и безбедни. Нивните системи редовно се ревидираат од независни трети страни за да се гарантира правичност во играта.

Кои опции за плаќање се достапни во Casino Extreme? Casino Extreme нуди низа практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Можете да користите популарни методи како што се кредитни/дебитни картички како Visa или Mastercard, е-паричници како Neteller или Skrill или опции за криптовалути како Bitcoin.

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во Casino Extreme? Апсолутно! Како нов играч во Casino Extreme, ќе бидете пречекани со ексклузивен бонус пакет за добредојде кој вклучува дарежливи бонуси за натпревар на вашите први неколку депозити. Внимавајте на какви било специјални промоции што може да ги имаат од време на време!

Колку е одговорна поддршката за корисници на Casino Extreme? Casino Extreme се гордее што обезбедува одлична поддршка за клиентите. Нивниот посветен тим е достапен 24/7 преку различни канали како што се разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Тие се стремат да одговорат навремено на какви било прашања или грижи што можеби ги имате.

Може ли да играм во Casino Extreme на мојот мобилен уред? Да! Casino Extreme има целосно оптимизирана мобилна платформа која ви овозможува да уживате во вашите омилени игри во движење. Без разлика дали користите уред со iOS или Android, едноставно посетете ја нивната веб-локација од вашиот мобилен прелистувач и почнете да играте.

Дали Casino Extreme е лиценциран и регулиран? Да, Casino Extreme е целосно лиценциран и регулиран. Тие поседуваат лиценца од владата на Курасао, осигурувајќи дека работат во согласност со строгите прописи за да обезбедат безбедна и фер средина за игри.

Колку време е потребно за обработка на повлекувања во Casino Extreme? Casino Extreme има за цел да ги обработи сите барања за повлекување што е можно побрзо. Точното време на обработка може да варира во зависност од избраниот начин на плаќање, но тие се стремат да ги завршат повлекувањата во рок од 24-48 часа.

Може ли да ги пробам игрите во Casino Extreme бесплатно пред да играм со вистински пари? Апсолутно! Casino Extreme нуди режим „Играј за забава“ што ви овозможува да ги испробате нивните игри без да ризикувате вистински пари. Тоа е одличен начин да се запознаете со игрите и да ги најдете вашите омилени пред да направите какви било депозити.

Дали Casino Extreme има програма за лојалност? Да, Casino Extreme има наградна програма за лојалност за своите играчи. Додека ги играте вашите омилени игри, ќе заработувате комп-поени што може да се откупат за готовина или други возбудливи награди. Колку повеќе играте, толку повеќе ќе стане вашето ниво на лојалност, отклучувајќи уште повеќе поволности и ексклузивни понуди.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)