Топ 10 DreamTech Онлајн Казино

Кога DreamTech Gaming беше основана во 2016 година, една од нејзините цели беше да стане главен развивач на игри за азискиот пазар и тоа се случи. Исто така, отвори канцеларии во Австралија и Европа, што е доказ дека оди од сила до сила во светот на онлајн казиното.

Неговите игри се засноваат на комбинација на визуелно впечатлив дизајн, интересни теми и добро развиена игра. Поголемиот дел од неговите игри се во склад со азискиот пазар на онлајн казино, но тие почнуваат да развиваат игри за западниот свет додека продолжуваат да се шират.

Неговите најпопуларни слотови меѓу оние кои играат онлајн казина вклучуваат Meng Pets Nest, Zombie Strikes и Man Tang Hong.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)