Dublinbet Преглед 2024 - Bonuses

DublinbetResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $250
Брз и сигурен депозит и исплати
Нуди ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Брз и сигурен депозит и исплати
Нуди ВИП програма
Достапна е програма за лојалност
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Сите корисници на DublinBet ќе бидат воодушевени кога ќе слушнат дека понудата за добредојде не е единствената промоција што ќе ја добијат во DublinBet. Откако играчите ќе го искористат бонусот за добредојде и се надеваме дека ќе обезбедат убави победи со него, тие ќе можат слободно да го проверат промотивниот дел на страницата и да видат кој друг бонус може да го побараат.

Како што треба секој доверлив бренд, DublinBet обезбедува постојани промоции кои постојано се менуваат, така што играчите никогаш не се досадуваат на страницата. Задржувањето на играчи често се смета за многу незгодна работа во светот на iGaming, но се чини дека DublinBet нема проблем со тоа.

На сите регистрирани обложувачи им се нудат различни бонуси и промоции и нема бонус кодови што обложувачите ќе треба да ги користат за да ги активираат. Сè што ќе им треба е да го активираат бонусот со одење во делот „Бонуси“, кликнување на копчето од менито и барање бонусот од таму.

И на крај, DublinBet испраќа постојани потсетници и дополнителни информации во врска со тековните бонус кампањи до играчите преку е-пошта. На играчите секогаш им се препорачува да се претплатат на списокот со е-пошта и постојано да добиваат информации преку е-пошта.

Има многу тековни промоции во моментов во DublinBet, така што има многу што да се покрие во овој дел од прегледот. Засега можеме да кажеме едно – играчите сигурно ќе добијат бескрајни часови забава благодарение на иновативните и наградувачки бонус понуди во DublinBet, па да видиме за што се работи за гужва.

Бонус за добредојде

Играчите ќе можат да ја започнат својата гејмерска авантура во DublinBet со неверојатната и конкурентна понуда за добредојде што може да ја побараат сите новорегистрирани играчи.

Како што беше споменато погоре подетално, играчите ќе добијат 2 бонуси за натпревар на депозит што ќе можат да ги користат на нивните први две депозити. Севкупно, играчите ќе добијат 250 долари во бонус пари, така што подобро е да се закопчаат, бидејќи забавата е загарантирана од самиот почеток овде.

На првиот депозит, онлајн казиното едноставно ќе додаде 100% до 150 долари како бонус за совпаѓање на депозитот за играчот. Тоа не е сè, бидејќи вториот депозит ќе им овозможи на обложувачите да добијат 50% совпаѓање до $100 во депозитот што го прават.

Важен аспект на одредбите и условите со бонусот за добредојде е дека условот за обложување за пакетот за добредојде во DublinBet е 35x. Ова значи дека ниту еден корисник нема да може да повлекува се додека не го исполни условот за обложување.

Минималниот износ на депозит што играчот треба да го направи за да го активира бонусот за добредојде во DublinBet е 20 долари. Сите други детали околу пакетот за добредојде на онлајн казиното се јасно наведени во делот Услови и правила на страницата, а тоа е нешто што секој корисник треба да се погрижи да го прочита детално.

Играчите ќе бидат воодушевени кога ќе слушнат дека нема нејасни услови со пакетот за добредојде, а тоа е витален аспект на успехот на секое онлајн казино.

Конечно, максималниот дозволен облог за бонус за добредојде во DublinBet е 5 долари по круг.

Вашите желби за викенд

Па, сите ние имаме внатрешни желби, а DublinBet Casino ќе ви помогне да ги ослободите и искористите за да обезбедите големи победи. Вашите желби за викенд е името на втората промоција која играчите ќе можат да ја побараат веднаш по убавата понуда за добредојде.

Овде, од обложувачите ќе се бара да ги надополнат своите сметки и да добијат мистериозен бонус за повторно вчитување. Уште еднаш, на играчите им се препорачува да се претплатат на списокот со е-пошта на DublinBet и ќе добијат повеќе информации во врска со оваа промоција.

Најважниот аспект од условите на промоцијата е дека играчите треба да ја надополнат својата сметка за игри со минимум 20 долари и ќе добијат мистериозен % бонус кој може да достигне до 250 долари.

Судир на парите воз

Ова е едно возење со воз што играчите едноставно не сакаат да го пропуштат. Сите слотови за Money Train се подобни за оваа промоција, а обложувачите сигурно ќе добијат возбудливо возење полно со импресивни награди.

Учесниците ќе можат да заработуваат поени за секоја победа во квалификациските игри. Наградниот фонд за овој турнир е неверојатни 3.000 долари. Секоја победа ќе им даде на играчите 1 поен, а големата победа (20 пати од влогот) ќе им даде 5 поени. Покрај тоа, на секои 50 долари обложени на победнички облози ќе им гарантира на обложувачите 20 поени. И на крај, квалификациските игри за промоцијата на Clash of the Money Train се:

 • Пари Воз
 • Воз за пари 2

Судир на слотови

Со турнирот Clash of the Slots, играчите ќе можат да се искачат на таблата на водачи и да собираат поени за секоја победа што ќе ја добијат во квалификациските игри. Наградниот фонд за Clash of the Slots е 10.000 долари, така што има многу што да се освои овде.

Како што е случајот со турнирот Money Train, играчите ќе добијат 1 поен за секоја победа, а секоја голема победа ќе добиваат 5 поени. Дополнително, 50 долари обложени на победнички облози ќе добијат 20 поени.

Квалификациските игри за турнирот Clash of the Slots се:

 • Воздушни коцки
 • Диви кученца
 • Голтач
 • Fortune Gazer
 • Ловец на гради
 • Fruit Shifter
 • Круна на владетелот Манкала Игри на среќа
 • Сет VS Хорус
 • Ролна Макара жешко
 • Мајстор на порталот
 • Неонски светли плодови
 • Барови и ѕвона

Гранд Турнир за празници: Пиво фест

Ова е турнир кој има неверојатен награден фонд од 500.000 американски долари, а трае до јануари 2023 година, при што е поделен на неделни фази со наградни базени кои се движат од 15.000 до 100.000 долари.

Секоја победа на играчите ќе им добие резултат врз основа на множителот на победи. Квалификациските игри за Големиот празничен турнир: Пиво фест се:

 • Пиво колекција 10 линии
 • Пиво колекција 20 линии
 • Пиво колекција 30 линии
 • Пиво колекција 40 линии
 • Среќен г-дин Патрик
 • Среќна г-ѓа Патрик
 • Часовник за пиво
 • Книга на детелини

Лудиот монопол томбола

Crazy Monopoly Raffle доаѓа со неколку мултипликатори кои обезбедуваат екстра-ангажман игра. Играчите ќе можат да играат цел месец благодарение на томболата што ја организира страницата. На крајот на месецот ќе се одржи извлекување во живо.

Од играчите ќе се бара да обложуваат 100 долари и да добијат билет за лотарија, по што ќе имаат шанса да освојат една од трите парични награди:

 • Прво место - 500 долари
 • Второ место - 250 долари
 • Трето место - 100 долари

Нон-стоп паѓање 500K Фаза 7

Една од највозбудливите промоции во DublinBet трае до крајот на ноември 2022 година и е поделена на месечни и неделни фази. Наградниот фонд за месечната фаза е 100.000 УСД, кој е поделен на 4 неделни подфази од 25.000 долари.

Наградите овде се добиваат по случаен избор, при што секое вртење на вистински пари на квалификациските игри предизвикува случајна парична награда.

Златен бар рулет

Секоја среда, првиот изгубен облог на играчите ќе им добие 10% до 10 долари, така што поттикот за враќање на готовина сигурно ќе ги задржи играчите ангажирани во секогаш толку возбудливата игра со рулет. Златен бар Рулет е квалификациската игра за оваа промоција.

777

Секој понеделник секој месец, играчите ќе можат да вложат минимален облог на една од масите на SkyLounge Blackjack и ќе имаат шанса да освојат дополнителна парична награда од 25 долари.

Паѓа и победи 2022 година

Сите искусни играчи во кое било онлајн казино се чини дека учествувале на турнир во Drops & Wins. Наградниот фонд овде е 500.000 УСД и трае до февруари 2023 година. Сите највозбудливи и новообјавени слотови од Pragmatic Play се подобни за турнирот Drops & Wins.

Ролна на среќата

Па, со оваа промоција, играчите ќе бидат во искушение да ја предизвикаат Lady Luck и да добијат дополнителни награди големи бонуси, па дури и повеќе забава. Играчите ќе треба да се вртат на квалификациските игри, да соберат монети и да го згрешат Колото на среќата.

Суперпоени

Со промоцијата SuperPoints, сите регистрирани обложувачи на DublinBet ќе добијат поени за играње игри со вистински пари на страницата. Бонусите што може да се добијат со поените варираат од бесплатни вртења до бонуси за депонирање и бесплатни пари, така што има многу за играње овде.

ВИП клуб

И на крај, ВИП-програмата е наменета за најлојалните играчи на страницата DublinBet и може да се подели на 5 нивоа, а сите се разликуваат во однос на наградите:

 • Бронза - враќање на готовина од 2,5% на неделна основа, со ограничување за повлекување од 4.000 долари и ексклузивни понуди, како што е поддршка за разговор во живо
 • Сребрена – 5% враќање на готовина со ограничување за повлекување од 6.000 долари. Другите награди вклучуваат ексклузивни понуди, роденденски подароци и поддршка за разговор во живо.
 • Злато – 10% неделен поврат на готовина, со играчи кои исто така уживаат дневен лимит за повлекување од 8.000 долари и ексклузивни понуди, роденденски подароци, поддршка за разговор во живо и посветен менаџер на сметки
 • Платинум – 20% неделен поврат на готовина, ограничување за повлекување од 10.000 УСД и сите други поволности од златното ниво
 • Црно - само со покана.

Бонус кодови

Постојат неколку онлајн казина во светот кои наведуваат дека играчите треба да внесат некои бонус кодови за да побараат промоции. Тоа не е случај со DublinBet, што значи дека никој не е обврзан да внесува промотивен код кога бара некој од бонусите. Тоа често се смета за добра работа, бидејќи ја прави целата процедура за барање бонус многу поедноставна.

Правила за повлекување бонус

Се разбира, играчите не можат ни да размислуваат за барање бонус или промоција ако не ги разгледаат повнимателно конкретните услови за бонус. Сите тие се јасно наведени на страницата и објаснуваат што мора играчот да направи за да ужива во промоцијата во целост.

Еден од најважните услови доаѓа во форма на барања за обложување. Играчите треба да играат вкупно 35 пати повеќе од износот на бонусот и да депонираат пред да можат да повлечат какви било добивки.