EU Casino Преглед на казино - About

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусДо 100 мега вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino
До 100 мега вртења
Deposit methodsPayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Добијте го бонусот
About

About

EUcasino беше лансиран уште во 2008 година, а денес нашироко се смета за еден од лидерите во индустријата за онлајн коцкање. Овде можете да најдете избор од светот`Омилените игри што можете да ги играте во забавен режим или за вистински пари.

Сопственик и извршен директор

Сопственик на EUcasino е Skill On Net Ltd. Casinos и нивниот сегашен извршен директор е Костас Александроу.

Број на лиценца

EUcasino има лиценца издадена од органот за игри на Малта, со број на лиценца MGA/CRP/171/2009/01, издадена на 1 август 2018 година.

Каде се базира EUcasino?

Казино ЕУ`Тековната адреса на е следнава, Office 1/5297 Level G, Quantum House, 75, Abate Rigord Street, Ta' Xbiex, XBX 1120, Malta.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот