EU Casino Преглед 2024 - Account

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Account

Account

Отворањето сметка во EUcasino е многу едноставно. Сè што треба да направите е да кликнете на стрелката надолу во лентата за навигација на врвот и да ги внесете сите потребни детали и да изберете корисничко име и лозинка.

Дозволено е да имате само една сметка во EUcasino и секое повлекување од дупликат сметка ќе се смета за неовластено и ќе биде одземено.

Процес на верификација

Еден од најважните делови при креирањето на сметка е да го потврдите истиот. На овој начин докажувате дека сте тоа што велите дека сте. Првиот пат кога ќе се регистрирате за сметка ќе добиете е-пошта за добредојде со линк кој ќе ви овозможи да ја потврдите вашата сметка.

Казиното бара од вас да ги испратите стандардните документи за верификација првиот пат кога ќе побарате повлекување. Може да ви бидат побарани следниве документи:

  • Сметката за комуналии која не е постара од 6 месеци.
  • Копија од вашата кредитна или дебитна картичка. Кога испраќате копија, проверете дали се видливи сите информации на картичката. И, од безбедносни причини покријте ги 8-те средни цифри пред вашата картичка.
  • Копија од вашиот пасош, возачка дозвола или национална лична карта.
  • Кога правите повлекување со помош на еПаричник, наведете го и бројот на сметката.

Ќе бидат потребни не повеќе од 12 часа за казиното да ги обработи вашите документи. Понекогаш, може да потрае подолго ако е неопходна дополнителна проверка. Но, ако имате рај`Слушнете од казиното во рок од 48 часа, контактирајте со поддршката за корисници. Имајте на ум дека казиното може да бара дополнителни документи доколку е потребно.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Ако сакате да уживате во сите придобивки што ги нуди казиното, прво ќе треба да креирате сметка. Ќе треба да наведете важечко корисничко име и лозинка за да започнете со работа. Ова е многу брз процес кој ќе одземе само неколку минути од вашето време. За да имате подобро искуство, ве советуваме да го преземете софтверот на казиното.

Кликнете на копчето Преземи што ќе го видите кога ќе ја отворите веб-страницата на казиното. Откако ќе заврши преземањето, ќе се појави скокачки прозорец и се што треба да направите е да кликнете Run за да започне преземањето на софтверот. Изберете го претпочитаниот јазик и почекајте процесот да заврши.

Посетете ги условите и проверете дали целосно ги разбирате пред да кликнете на Прифати. Следно, ќе се појави прозорец за регистрација и ќе треба да ги внесете потребните детали и да се погрижите да ги внесете точните информации, а вашата сметка ќе биде добра и подготвена за само неколку минути.

Бонус за нова сметка

Секој нов играч може да зграби до 50 бесплатни вртења првиот пат кога ќе го направи својот депозит. Ќе добиете 1 бесплатно вртење за секој 1 долар што ќе го потрошите на вашиот прв депозит на страницата. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД. Сите бесплатни вртења може да се играат на Spina Colada, која е многу популарна онлајн игра со видео слот.

Условите за обложување за овој бонус се 60 пати и треба да играте преку вашиот бонус пред да можете да направите повлекување. Максималниот износ што можете да го повлечете е 100 долари.