EU Casino - Affiliate Program

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

За да се приклучите на филијалата на EUcasino и да започнете да заработувате пари, треба да креирате сметка на почетната страница на EGO. Постапката ќе потрае само неколку минути од вашето време, а штом вашата апликација ќе биде одобрена, можете да започнете со промовирање на казиното.

Постојат три различни типови на планови за провизија, па можете да го изберете оној за кој верувате дека е најзгодно за вас и за вашиот бизнис.

За да започнете, можете да се придружите на месечниот план за споделување на нето приходи и ќе добивате плаќања врз основа на нето приходите од игри. Процентот ќе зависи од брендот на казиното бидејќи секое казино нуди различна структура на нивоа.

Друга зделка што може да ја понуди казиното е договорот за CPA или Цена по набавка. Ова ќе ви понуди еднократна исплата за секој играч со Реал пари на кој ќе се повикате.

Последниот план што ЕГО го нуди на подружниците е Хибридната комисија. Овој план е нешто како мешавина од двете споменати погоре, и тој е достапен само на барање. Добрата вест е што нема негативно пренесување, што значи дека сите негативни приходи ќе бидат избришани на почетокот на новиот месец.

Што е придружна програма на EUcasino?

Филијалата на EUcasino се нарекува EGO и ги вклучува следните брендови, BGroom, Casino RedKings, BetRedKings, BetRedKings, RedKings и EUCasino.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2009
ЈазициЈазици (20)
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (10)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Бугарија
Данска
Ирска
Обединето Кралство
Полска
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (5)