EU Casino Преглед 2024 - Bonuses

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Ако сакате целосно да имате корист од бонусните понуди во EUcasino, прво ќе треба да креирате сметка. Кликнете на копчето „Земи код“ што ќе ве упати на соодветната страница за пријавување каде што ќе треба да ги пополните вашите податоци.

Откако ќе заврши првата фаза, ќе добиете е-пошта од EUcasino. Оваа е-пошта ќе содржи врска што може да се користи за активирање на вашата сметка. Кликнете на врската и вашата сметка ќе се активира. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за понудата за бонус е 20 долари.

Како функционира бонусот?

Оваа понуда ќе го подобри вашето салдо првиот пат кога ќе направите депозит. Ќе добиете 100% бонус за депозит за натпревар до 100 долари, а исто така ќе добиете и 15 бесплатни вртења на Starburst, Dead or Alive и Wild Wild West. Бонусните средства треба да се обложуваат најмалку 30 пати пред да можете да ги повлечете како готовина. Имате 30 дена да го обложите бонусот во спротивно ќе истече.

Имајте на ум дека различните игри различно придонесуваат за барањата за обложување. Максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е 5 долари. Депозитите направени со Neteller или Skrill не се подобни за понудата.

Бонус за лојалност

Шемата за ВИП во EUcasino нуди големи поволности и поволности. Можете да ги фатите рацете за едно од следниве:

 • Огромни бонус понуди
 • Личен ВИП менаџер
 • Покана за глобални настани
 • Промоции со големи пари
 • Огромен бонус награди секој месец
 • Побрзи исплати

Бонус за повторно вчитување

Може да добиете бонус за повторно вчитување од 100% до 100 долари. За да ја побарате оваа понуда, треба да го користите бонус кодот MATCHME100. Барањата за обложување се 35 пати.

Бонус за натпревар

Бонусот за депозит за натпревар во EUcasino достигнува 5.250 долари. Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 1.000 УСД. Ова е само за почеток на работите, а подоцна, има многу турнири, бонуси за повторно вчитување и трки, само за да наведам некои.

Бонус со висок ролери

Можете да заработите дополнителни 2.500 долари во бонус чипови што можете да ги играте во EUcasino. За да го направите тоа, треба да бидете дел од клубот членови на ВИП. Пред да го направите вашиот депозит, треба да го користите бонус кодот VIP2500 и ќе добиете 100% совпаѓање на вашиот последователен депозит. За да се квалификувате за овој бонус, ќе треба да направите депозит од 500 УСД што значи дека ќе треба да платите 1000 УСД. Ова ќе ви даде дополнителен поттик да пробате многу различни игри и да ја продолжите вашата игра.

Овој бонус може да се бара само еднаш по лице и по домаќинство.

Ако сакате да го обработите бонусот побрзо, од вас се бара да го контактирате тимот за поддршка. Условите за обложување за овој бонус се 30 пати, па ако ја искористите целата сума ќе мора да обложите 30.000 УСД пред да можете да направите повлекување. Исто така, ќе треба да ги исполните условите за обложување во рок од 30 дена, во спротивно, бонусот ќе истече.

Некои игри нема да се вбројат во барањата за обложување, затоа ве советуваме да ги прескокнете тие игри кога имате бонус за расчистување. Тие игри вклучуваат Baccarat, Casino Holdem, LetThemRide, Hi-Low, Big Wheel, Blackjack, Video Poker, Casino War, Pai Gow Poker, Punto Banco и Craps. Останатите игри ќе придонесат кон барањата за обложување во различен процент.

На играчите од Полска и Кина не им е дозволено да играат во казиното.

Бонус за регистрација

Во моментот кога ќе се регистрирате за EUcasino и ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добиете бонус за добредојде од 100% со барања за обложување 30 пати. Различни игри придонесуваат на различен начин кон барањата за обложување. Можете да ја користите оваа листа како водич:

 • Класичниот блек џек, видео покерот, американскиот рулет и другиот рулет ќе придонесат 1% за барањата за обложување.
 • Блек Џек и Зарове ќе придонесат 5% во барањата за обложување.
 • Покер игри, Казино војна и Sicbo ќе придонесат 25% во барањата за обложување.
 • Онлајн видео слотовите ќе придонесат 100% во барањата за обложување.

Бонус за добредојде/придружување

Кога ќе се приклучите на EUcasino, не само што ќе добиете 100% бонус за добредојде, туку ќе соберете и 15 бесплатни вртења. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате 20 и 100 долари и казиното ќе одговара на сумата. За целосно искористување на овој бонус, ви предлагаме да направите депозит од 100 долари и на тој начин ќе завршите со 200 долари на вашето салдо за да играте онолку игри колку што сакате.

Барања за обложување на бонусот за добредојде

Барањата за обложување на бонус за добредојде се навистина ниски во споредба со другите казина. Кога ќе го побарате бонусот за добредојде, ќе мора да го обложите износот што го депонирате 30 пати пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Ако ова е прв пат да се приклучите на онлајн казино или сè уште не сте сигурни кои се барањата за обложување, ние сме тука да ви објасниме, за да можете подобро да разберете што се очекува од вас:

 • Кога ќе депонирате, нека`да речеме, 40 долари и казиното ќе одговара на таа сума, па ќе добиете уште 40 долари. Ќе треба да го обложите износот на бонусот од $40 x 30 = $1200.
 • Кога ќе направите депозит од 60 долари, казиното ќе одговара на тој износ и ќе ви додели 60 долари. Ќе треба да ги обложите парите од бонусот 60 $ x 30 = 1800 $.
 • Кога ќе направите депозит од $100, што е максималниот износ за овој бонус, ќе добиете уште $100 од казиното. Ќе треба да го обложите износот на бонусот од $100 x 30 = $3000.

Бесплатните вртења што ќе ги добивате се без облог, што значи дека сите добивки веднаш ќе се додадат на вашата вистинска готовина.

Во EUcasino има и бонус без депозит кој доаѓа со барања за обложување од 60 пати. Ако ова е премногу за вас, ви предлагаме да ги проверите условите за овој бонус и сами да се уверите дали тоа е нешто што ви одговара или не.

Бонус без депозит

Секој пат кога ќе се приклучите на онлајн казино, веројатно ве чека бонус за добредојде. Работата со бонусот за добредојде е тоа што треба да направите првичен депозит за да го побарате бонусот. Овде доаѓа бонус без депозит, каде што можете да играте некои игри бесплатно. Бонусот без депозит обично доаѓа во форма на бесплатни вртења. Ова ќе ви даде поттик во вистинската насока, па затоа треба да го искористите тоа.

Вие не`Не мора да користите бонус код за да ја побарате оваа понуда. Сè што треба да направите е да креирате сметка и следниот пат кога ќе се најавите ќе ве чекаат бесплатните вртења. Играјте која било игра што ја сакате и максимизирајте го вашиот профит.