EU Casino - Deposits

Age Limit
EU Casino
EU Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Deposits

EUcasino ја направи својата веб-страница интуитивна, па дури и ако прв пат се обидувате да направите депозит, нема да имате никакви проблеми. Упатете се до благајната и видете кои начини на плаќање се достапни за депозити и минималниот износ, и ве уверуваме дека многу брзо ќе дојдете до крај.

Кога станува збор за правење депозит, не само во EUcasino, туку и во кое било друго онлајн казино, инстант трансферите и е-паричниците се водечки. Овие методи ги вклучуваат Trustly, Skrill и Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) и PayPal, но работата е што овие методи не се достапни во секоја земја, па ќе мора да најдете друг ако тоа е случај со вас. Но, исто така, постојат и други начини на плаќање, така што ќе имате избор и ќе ја пронајдете најдобрата опција за вас.

Ова се начини на плаќање што се достапни на EUcasino Trustly, Skrill и Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) и PayPal.

Играчите од ОК може слободно да користат PayPal и за депонирање и за повлекување пари. Ова е многу популарен метод кој им овозможува на играчите да прават инстант депозити, но единствениот пад е што PayPal не е достапен насекаде.

Натпревар за депозит

Секој нов играч во EUcasino има право на колосална понуда во форма на бонус за добредојде. Можете да добиете до 5.250 УСД во текот на првите 5 депозити на овој начин:

  • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $1000.
  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 500 долари.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 150% бонус за депозит до 750 УСД.
  • Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 1500 УСД.
  • По петтиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 150% бонус за депозит до 1500 долари.

Лимит на депозит

EUcasino се гордее што обезбедува безбедна средина за своите играчи. Дури и кога креирате сметка, тие ве советуваат да поставите лимит за депозит за да можете подобро да го контролирате вашето играње. Можете да го направите тоа во делот за лични поставки на благајната. Постојат и други ограничувања што можете да ги поставите на вашата сметка, на пример ограничување на вашиот пристап до вашата сметка ако мислите дека треба да одморите некое време од коцкањето.

Total score6.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2009
ЈазициЈазици (20)
Арапски
Бугарски
Германски
Грчки
Дански
Италијански
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Словенски
Турски
Унгарски
Фински
Француски
Хрватски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (4)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (10)
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (8)
Бугарија
Данска
Ирска
Обединето Кралство
Полска
Финска
Хрватски
Шведска
ИгриИгри (10)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (31)
Abaqoos
Bancontact/Mister Cash
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
EPS
Entropay
Euteller
GiroPay
Gluepay
Lottomaticard
MasterCard
Moneta
Multibanco
Neosurf
Neteller
Nordea
POLi
Paysafe Card
Postepay
Przelewy24
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
SporoPay
Teleingreso
Ukash
Visa
ewire
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (5)