EU Casino Преглед 2024 - Deposits

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

EUcasino ја направи својата веб-страница интуитивна, па дури и ако прв пат се обидувате да направите депозит, нема да имате никакви проблеми. Упатете се до благајната и видете кои начини на плаќање се достапни за депозити и минималниот износ, и ве уверуваме дека многу брзо ќе дојдете до крај.

Кога станува збор за правење депозит, не само во EUcasino, туку и во кое било друго онлајн казино, инстант трансферите и е-паричниците се водечки. Овие методи ги вклучуваат Trustly, Skrill и Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) и PayPal, но работата е што овие методи не се достапни во секоја земја, па ќе мора да најдете друг ако тоа е случај со вас. Но, исто така, постојат и други начини на плаќање, така што ќе имате избор и ќе ја пронајдете најдобрата опција за вас.

Ова се начини на плаќање што се достапни на EUcasino Trustly, Skrill и Neteller, iDEAL, EcoCard (EcoPayz) и PayPal.

Играчите од ОК може слободно да користат PayPal и за депонирање и за повлекување пари. Ова е многу популарен метод кој им овозможува на играчите да прават инстант депозити, но единствениот пад е што PayPal не е достапен насекаде.

Натпревар за депозит

Секој нов играч во EUcasino има право на колосална понуда во форма на бонус за добредојде. Можете да добиете до 5.250 УСД во текот на првите 5 депозити на овој начин:

  • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $1000.
  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 500 долари.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 150% бонус за депозит до 750 УСД.
  • Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 1500 УСД.
  • По петтиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 150% бонус за депозит до 1500 долари.

Лимит на депозит

EUcasino се гордее што обезбедува безбедна средина за своите играчи. Дури и кога креирате сметка, тие ве советуваат да поставите лимит за депозит за да можете подобро да го контролирате вашето играње. Можете да го направите тоа во делот за лични поставки на благајната. Постојат и други ограничувања што можете да ги поставите на вашата сметка, на пример ограничување на вашиот пристап до вашата сметка ако мислите дека треба да одморите некое време од коцкањето.