EU Casino Преглед 2024 - Payments

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Можете да ги користите Skrill, Neteller и Paypal и за депозити и за повлекувања во EUcasino. Ова ги олеснува работите за играчите бидејќи овие методи се едни од најзгодните за играчите.

За да ви ги олесни работите, EUcasino додаде различни начини на плаќање, вклучувајќи е-паричници, дебитни и кредитни картички, само за да именува некои. Максималниот износ што треба да го депонирате зависи од методот што го користите, но во повеќето случаи, тоа е 10 долари. Максималниот износ што можете да го повлечете од казиното е 10.000 УСД месечно.

Некои начини на плаќање се дозволени во одредени земји, а во други не се дозволени. Значи, ќе мора да проверите претходно. Обично, ако начинот на плаќање е ограничен за вашата локација, тој нема да биде ни наведен кога ќе отидете на страницата Депозити и повлекувања.