EU Casino Преглед 2024 - Support

EU CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
6/10
БонусБонус 100 бесплатни вртења
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
Поддржано
Потврдено
Безбедно
ВИП салон
Нови понуди дневно
Едноставен дизајн
EU Casino is not available in your country. Please try:
Support

Support

Поддршката за корисници во EUcasino е беспрекорна. Тие знаат дека сите играчи, не само новодојденците, ќе наидат на некои проблеми, па затоа сакаат да бидат достапни цело време за да им помогнат на своите клиенти. И мораме да му кажеме чест на EUcasino`на тимот.

Најлесен начин да контактирате со поддршката за корисници е преку разговор во живо, исто така, ако ви треба итен одговор. Можете да им пишете во секое време од денот бидејќи се достапни 24/7. Друг начин да го контактирате казиното е да им испратите е-пошта на [email protected]. Ќе ви пишат што е можно поскоро. Кога праќате мејл, најдобар начин да го направите тоа е да им пишете на англиски, бидејќи на тој начин веднаш ќе добиете одговор.