GetSlots Преглед на казино - About

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Getslots е казино што беше лансирано во 2020 година и на своите играчи им нуди многу опции за игри од повеќе од 40 провајдери на софтвер. Различни бонуси секогаш ќе ве држат на работ од вашето место, а различните банкарски опции ќе ги олеснат работите, па ова е казино што треба да го погледнете.

GetSlots

Getslots Casino има мобилна верзија на веб-локацијата, така што можете да пристапите до вашата сметка кога сакате. Можете да ја преземете апликацијата за казино или да пристапите до казиното користејќи прелистувач.

Сопственик и извршен директор

Getslots казиното е во сопственост и управувано од Dama NV

Број на лиценца

Getslots Casino е компанија регистрирана и основана според законите на Курасао. Dama NV е лиценцирана и регулирана од Antillephone NV со број на лиценца 8048/JAZ2020-013. Регистарскиот број на Dama NV е 152125.

Каде се базира казиното Getslots?

Getslots казиното има седиште на следната адреса: Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao. Friolion Ltd. е подружница на Dama NV и компанијата има свое седиште на следната адреса: Pavlov Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, кат 1, стан 11, 3021, Лимасол, Кипар, и регистарски број ΗΕ 407624.

Total score8.4
Добрите
+ 6000+ игри
+ ВИП програми
+ Крипто казина
+ Структура на висок бонус

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)