GetSlots Преглед 2024 - Account

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус за добредојде 100% до 500 евра + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте во казиното, прво ќе треба да креирате сметка. Ова е многу едноставен процес кој може да се направи само за неколку минути. Ќе треба да пополните апликација со вашите точни податоци. Погрижете се да обезбедите документи за да ја потврдите вашата сметка пред да побарате повлекување.

За да се регистрирате за сметка ќе треба да го пополните формуларот за регистрација. Ова е многу јасен процес и ќе го завршите многу брзо. Откако ќе ја имате вашата сметка, можете да депонирате средства и да започнете да истражувате некои од многуте игри што ги нуди казиното. Многу е важно да го потврдите вашиот идентитет откако ќе ја креирате вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

Кога ја креирате вашата сметка, имате право на бонус за добредојде што може драстично да го подобри вашето салдо. Може да добиете до $500 во бонус фондови и згора на тоа, можете да добиете 150 бесплатни вртења како дел од пакетот за добредојде. Пакетот за добредојде се пренесува преку првите три депозити на следниот начин:

  1. Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до $150 и 150 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 20 долари.
  2. Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 75% бонус за депозит до 150 долари. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 20 долари.
  3. Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари. Минималниот депозит што треба да го направите за да ја побарате оваа понуда е 20 долари.

Треба да ги обложите средствата за бонуси 40 пати пред да можете да побарате повлекување.

Бонуси за активни играчи

Бонуси за активни играчи

Лојалните играчи во казиното Getslots можат да бараат различни бонуси што ќе го подобрат нивното искуство во казиното. Некои од тековните промоции ги вклучуваат следните:

Вторник Бесплатни вртења – секој вторник можете да добивате бесплатни вртења во зависност од големината на вашиот депозит. Може да добиете 30, 50 или 100 бесплатни вртења и треба да ги искористите во рок од 7 дена. Условите за обложување за овој бонус се 40 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Промоција за повторно вчитување викенд - можете да барате специјален бонус секој викенд кога ќе депонирате најмалку 20 долари. Не ви треба промотивен код за да ја поднесете понудата. Максималниот износ што можете да го освоите овде е 150 долари, а барањата за обложување за овој бонус се 40 пати.

Бонус за High Rollers - играчите кои депонираат повеќе од 300 УСД можат да го бараат високиот бонус. Максималниот износ што можете да го освоите на овој начин е ограничен на 500 долари, а барањата за обложување се 40 пати. Оваа понуда може да се бара само еднаш месечно.

Турнири - има дневни, неделни и месечни турнири во казиното Getslots. Можете да заработите некои пристојни суми на овој начин ако турнирот заврши и сте меѓу најдобрите играчи.

ВИП награди - Лојалните играчи во казиното Getslots се дел од ВИП програма. ВИП Програмата има 4 нивоа и секогаш кога ќе се искачите на некое ниво ќе добивате награди.