GetSlots Преглед на казино - Bonuses

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус за добредојде 100% до 500 евра + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Казиното Getslots нуди многу различни бонуси за да ги задржи играчите секогаш заинтересирани. Првиот бонус што можете да го побарате е бонус за добредојде што драстично ќе го зголеми вашиот биланс и ќе ви овозможи да ја продолжите вашата игра.

Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 225 долари и 150 бесплатни вртења во Sweet Bonanza. Откако ќе го направите вашиот прв депозит, ќе добивате 50 бесплатни вртења и 20 бесплатни вртења секој ден во текот на следните 5 дена. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари.

Вториот бонус за депозит ќе донесе 225 долари на вашето салдо. За да се квалификувате за оваа понуда, треба да депонирате најмалку 20 долари.

Третиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 300 долари. За да ја активирате понудата, единственото нешто што треба да направите е да депонирате најмалку 20 УСД, а средствата од бонусот автоматски ќе се кредитираат на вашето салдо.

Специјални бонуси за ВИП нивоа

Специјални бонуси за ВИП нивоа

  • Кога ќе го достигнете првото ниво на ВИП, ќе добиете 25 бесплатни вртења на Sweet Bonanza со барања за 40 пати повеќе обложување.

  • Кога ќе го достигнете второто ВИП ниво, ќе добиете 50 бесплатни вртења на Портата на Олимп со 40 пати повеќе барања за обложување.

  • Кога ќе го достигнете третото ниво на ВИП, ќе добиете 30 долари со барања за 10 пати повеќе обложување.

  • Кога ќе го достигнете четвртото ниво на ВИП, ќе добиете 75 долари со барања за 10 пати повеќе обложување.

  • Кога ќе го достигнете петтото ВИП ниво, ќе добиете 275 долари со барања за 10 пати повеќе обложување.

  • Кога ќе го достигнете шестото ниво на ВИП, ќе добиете 400 долари со барања за 10 пати обложување, и 6% неделен кешбек и x3 повлекување.

  • Кога ќе го достигнете седмото ниво на ВИП, ќе добиете 1500 УСД со барања за 10 пати обложување, 8% неделно враќање на готовина и повлекување x5.

  • Кога ќе го достигнете осмото ниво на ВИП, ќе добиете 3000 УСД со барања за 10 пати обложување и 10% неделен кешбек и неограничено повлекување.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Секој викенд може да добиете бонус за повторно вчитување што драстично ќе ја подобри вашата рамнотежа. Максималниот износ што можете да го добиете оди до 150 долари, а минималниот износ што треба да го депонирате за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 20 долари. Овој бонус е достапен во петок, сабота или недела.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Ова е бонус што е достапен за сите играчи кои сакаат да играат повеќе на поризичната страна и да ставаат високи облози. За да го добиете овој бонус, треба да направите минимален депозит од најмалку 300 долари, а максималниот износ што можете да го добиете на овој начин е ограничен на 500 долари.

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

Кога играте со бонус средства, сите добивки што се бараат за повлекување ќе мора да поминат проверка пред да се обработи исплатата. Ќе мора да го потврдите вашиот идентитет пред да побарате повлекување на вашите добивки.

Ако казиното забележи дека сте добиле добивки нечесно, тие имаат право да ги отповикаат тие добивки.

Можете да барате само еден бонус во исто време. Може да го искористите секој бонус што го нуди казиното, освен ако бонусот има ограничување во земјата и не сте жител на таква земја.

Можете да направите повлекување на вашите добивки само откако ќе ги исполните условите за обложување на бонусот.

Бонусот важи 14 дена, а доколку не успеете да го исчистите бонусот во оваа временска рамка, ризикувате да ги изгубите вашите добивки.

Она што треба да го имате на ум е дека не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување во ист процент. Ако сакате да го исчистите бонусот, треба да играте онлајн видео слот игри бидејќи тие ќе придонесат за 100% расчистување на бонусот.