GetSlots Преглед 2024 - Games

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

Getslots казиното додаде различни видови игри за да се грижи за различни видови играчи. Тие соработуваа со некои од најдобрите провајдери на софтвер за да ги донесат најдобрите игри на вашиот пат. Добрата вест е што можете да ги играте повеќето игри во забавен режим, што е одлична можност да научите како функционира играта без да мора да трошите свои пари.

Бакара

Бакара

Baccarat е одличен избор кога станува збор за игри на маса. Ова е лесна игра за играње и има различни видови достапни на Getslots, вклучувајќи го следново:

 • Молња Бакара
 • Без брзина на комуникација Baccarat A
 • Салон Prive Baccarat А
 • Speed Baccarat C
 • Speed Baccarat D
 • Speed Baccarat E
 • Speed Baccarat F
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Супер Сик Бо
 • Без комисија Baccarat
 • Speed Baccarat C
 • Бакара А
 • Бакара
 • Бакара 4
 • X Baccarat M4
 • X Baccarat M3
 • X Baccarat M2
 • X Baccarat M1
 • Speed Baccarat A
 • Бакара Б
 • Бакара ВИП
 • Брзина Бакара Б
 • Златен Бакара
 • Speed Baccarat H
 • Speed Baccarat D
 • Бакара контролирано стискање
 • Baccarat PRO
 • Бакара ВИП
 • Бакара мини
 • Без комисија Baccarat

Baccarat е лесна игра за играње, но ви предлагаме да ги научите правилата пред да одлучите да играте за вистински пари. Во Getslots, можете да играте Baccarat во забавен режим што значи дека не треба да депонирате. Казиното ќе ве награди со виртуелни пари што можете да ги користите за да играте која било варијанта што ја сакате.

слотови

слотови

Казиното Getslots е преполно со слот игри, така што овде можете да најдете сè што барате. Уште повеќе, крипто играчите имаат дури и цел дел посветен на нив наречен Bitcoin слотови.

Има тони игри од кои можете да изберете и овде ќе наведеме некои од игрите кои се популарни меѓу играчите. Оваа листа може да ви помогне ако сте почетник и сè уште ги учите овие игри и не знаете од каде да започнете.

Волк злато – ова е многу популарна игра со видео слот што може да ја играте во казиното Getslots. Wolf Gold е слот со 40 линии за плаќање од Pragmatic Play со RTP од над 95%.

Бафало моќ Држете и победи – оваа игра доаѓа од Playson Games и е преполна со специјални симболи кои ќе ви го направат времето вредно.

Ацтеките Magic Deluxe – ова е слот за B Gaming со тема на Ацтеките. Играта е преполна со специјални симболи и карактеристики кои ќе ве држат на работ од вашето место во секое време.

Огнен Џокер – ова е видео слот игра со 3 тркала од Play n Go со 5 линии за плаќање. Ова е одлична игра за почетници бидејќи нуди мали облози и поедноставна игра.

Слатка бонанца – ова е интересна игра со тема за бонбони. Се игра на 6 макари и 5 редови и нуди различни карактеристики.

покер

покер

Покер е неверојатна игра што можете да ја најдете во казиното Getslots. Добрата вест е дека има многу варијанти на играта за да можете да го најдете оној што ви се допаѓа:

 • Покер со три рабови (покер со три карти)
 • Покер со три карти
 • 4 од еден вид бонус покер
 • Џокер покер
 • Кариби покер
 • Карибите Студ покер
 • Казино Студ покер
 • Џокер покер

Иако постојат многу различни варијанти на покер, откако ќе ги научите основните правила на играта, можете да играте која било игра што ја сакате.

Видео покер е комбинација од видео слот игри и класични покер игри. И, исто како и стандардните покер игри, секоја видео покер рака се состои од пет карти. Многу е важно да ги научите рацете на покер бидејќи не сакате да отфрлите добра карта на пример.

Бинго

Бинго

Бинго е интересна игра што можете да ја играте кога сакате да избегате од сите тие комплицирани казино игри. Можете да се опуштите додека играте бинго бидејќи правилата за играта се многу едноставни и можете да ги научите за кратко време. Постојат неколку различни игри достапни во казиното Getslots, вклучувајќи:

 • Слатка алхемиска бинго
 • 88 Бинго 88
 • Бинго фудбал
 • Викинг Runecraft Бинго
 • Магично Бинго на дождовната шума
 • Само Бинго
Блек Џек

Блек Џек

Блек Џек е веројатно една од најпопуларните игри на маса што можете да ги најдете во казиното Getslots. Постојат многу различни варијанти на играта и можете да ги најдете следниве овде:

 • Брзина ВИП Блек Џек Б
 • Моќ Блек Џек
 • Блек Џек 1
 • Блек Џек ВИП А
 • Блек Џек ВИП
 • Блек Џек Класик 9
 • Брзина Блек Џек Г
 • Салон Prive Блек Џек Б
 • Блек Џек ВИП Л
 • Блек Џек ВИП Ј
 • Брзина ВИП Блек Џек Д
 • Брзина ВИП Блек Џек А
 • Блек Џек злато 5
 • ВИП Блек Џек
 • Блек Џек VIP U
 • Блек Џек Сребрена Е
 • Блек Џек Гранд ВИП
 • Блек Џек Fortune ВИП
 • Блек Џек ВИП К
 • Блек Џек 3
 • Блек Џек Класик 41
 • Блек Џек Класик 3
 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Блек Џек ВИП С
 • Блек Џек VIP C
 • Блек Џек злато 4
 • Блек Џек ВИП О
 • Блек Џек ВИП Х
 • Брзина Блек Џек Ј
 • Блек Џек платина ВИП
 • Брзина Блек Џек I
 • Блек Џек ВИП Г
 • Блек Џек ВИП Д
 • Брзина Блек Џек Е
 • Блек Џек VIP X
 • Speed Baccarat G
 • Блек Џек ВИП Е
 • Турски Блек Џек
 • ВИП Блек Џек Со Предавање
 • Блек Џек VIP I
 • Брзина Блек Џек Д
 • Блек Џек ВИП Б
 • Блек Џек Класик 8
 • Блек Џек 2
 • Блек Џек 3
 • Блек Џек 6
 • Блек Џек ВИП
 • Блек Џек ВИП
 • Блек Џек злато 5
 • Класичен брз Блек Џек 1
 • Блек Џек Класик 26
 • Блек Џек Класик 27
 • Блек Џек Класик 28
 • Блек Џек Класик 29
 • Блек Џек Класик 3
 • Блек Џек Класик 30
 • Блек Џек Класик 31
 • Блек Џек Класик 32
 • Класичен брз Блек Џек 33
 • Класичен брз Блек Џек 24
 • Блек Џек Класик 35
 • Блек Џек Класик 36
 • Блек Џек Класик 37
 • Блек Џек Класик 38
 • Блек Џек Класик 39
 • Класичен брз Блек Џек 4
 • Класичен брз Блек Џек 32
 • Блек Џек Класик 41
 • Блек Џек Класик 42
 • Блек Џек Класик 43
 • Блек Џек Класик 44
 • Блек Џек Класик 45
 • Блек Џек Класик 46
 • Блек Џек Класик 47
 • Блек Џек Класик 48
 • Блек Џек Класик 49
 • Класичен брз Блек Џек 7
 • Блек Џек Класик 50
 • Блек Џек Класик 51
 • Блек Џек Класик 52
 • Блек Џек Класик 53
 • Блек Џек Класик 54
 • Блек Џек Класик 55
 • Блек Џек Класик 56
 • Блек Џек Класик 57
 • Блек Џек Класик 58
 • Блек Џек Класик 59
 • Блек Џек Класик 60
 • Блек Џек Класик 61
 • Блек Џек Класик 62
 • Блек Џек Класик 63
 • Блек Џек Класик 64
 • Блек Џек Класик 65
 • Блек Џек Класик 66
 • Блек Џек Класик 67
 • Блек Џек Класик 68
 • Блек Џек Класик 69
 • Блек Џек Класик 70
 • Блек Џек Класик 71
 • Блек Џек Класик 8
 • Блек Џек Класик 9
 • Блек Џек ВИП Ј
 • Блек Џек ВИП К
 • Блек Џек ВИП Л
 • Блек Џек ВИП М
 • Блек Џек ВИП О
 • Блек Џек ВИП П
 • Блек Џек ВИП Р
 • Блек Џек ВИП С
 • Блек Џек ВИП Т
 • Блек Џек Fortune ВИП
 • Бесконечен Блек Џек
 • Блек Џек партија
 • Блек Џек платина ВИП
 • Салон Приве Блек Џек А
 • Салон Prive Блек Џек Б
 • Класичен брз Блек Џек 2
Рулет

Рулет

Рулет е уште една многу интригантна игра што може да ја играте во казиното Getslots. Бидејќи ова е многу популарна игра, не е изненадување што има многу варијанти на истата, а следниве можете да ги најдете овде во казиното:

 • Дијамантски рулет
 • Голем рулет
 • ВИП рулет
 • Автоматски рулет класичен 2
 • Брзина автоматски рулет
 • Блаже рулет
 • Автоматски рулет класичен 1
 • Автоматски рулет ВИП
 • DUO авто рулет
 • Кралскиот казино автентичен рулет
 • Автоматски рулет
 • Брзина на автоматски рулет 2
 • Туркче Рулет
 • Норшки рулет
 • Злато рулет 3
 • Брзина на автоматски рулет 1
 • Авто-рулет Ла Partage
 • Американски рулет
 • Арапски рулет
 • Авто-рулет ВИП
 • Турски рулет
 • Автоматски рулет 1
 • Престиж Авто Рулет
 • Ruleta En Vivo
Игри со вистински пари

Игри со вистински пари

Getslots казиното има повеќе од 6000 игри на понуда и тие постојано додаваат нови. Сите игри во казиното, освен игрите во живо и игрите со џекпот, може да се играат во забавен режим. Ова е одлична можност да ги научите правилата и да ја практикувате вашата стратегија.

слотови – најголемиот дел од игрите припаѓаат на онлајн видео слот игрите. Можете да најдете класични слотови кои се одлични за почетници и нудат поедноставна игра, во исто време можете да најдете посложени игри со различни карактеристики кои ќе ве држат на работ од вашето седиште во секое време.

Некои од најпопуларните игри што можете да ги најдете во казиното Getslots вклучуваат Starburst, Book of Dead, Big Bad Wolf, Hanzo's Dojo, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Elvis Frog in Vegas, Wolf Gold, Legend of Atlantis, Dia de Los Muertos , Esqueleto Explosivo, Boom Shakalaka, Taco Brothers, Eye of Horus, Legend of Loki и African Spirit.

Игри на маса – Getslots нуди голема колекција на игри на маса како што се блек џек, бакара и покер, само за да именуваме некои.

Игри во живо – играчите кои уживаат да играат игри на маса со дилер во живо, можат да најдат многу игри во живо што се нудат овде во казиното Getslots.

Прогресивни Джакпот – ако сакате да освоите големи, тогаш можете да играте една од многуте понудени џекпот игри. Тие немаат специфичен дел, наместо тоа, треба да ги најдете во лентата за пребарување. Еве некои од најпопуларните наслови:

 • Сонцето на Египет
 • Тигарско злато
 • Карта на пирати
 • Монети на Ацтеките
 • Џекпот лабораторија
 • Голема панда
 • Книга на злато
 • Crystal Crush
 • Разбојници на банка
 • Париманијата
 • 20 суперѕвезди
 • Ноќ во Париз
 • Сите американски видео покер
 • На Копа и Ѕверот на богатството