GetSlots Преглед 2024 - Live Casino

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Getslots казиното има дел за дилер во живо каде што можете да најдете некои од вашите омилени игри. Ова е извонредно искуство каде што можете да почувствувате како изгледа играњето во копнено казино. Игрите ги водат вистински луѓе во реално време, што ќе додаде социјален елемент во играта.

Бакара во живо

Бакара во живо

Baccarat е една од многуте игри што можете да ги играте во живо во казиното Getslots. Постојат многу различни варијанти на играта, вклучувајќи ги и следниве:

 • Во живо Златен Бакара
 • Во живо Златен Бакара Нокаут
 • Во живо Златен Бакара Супер Шест
 • Во живо Baccarat A
 • Во живо Baccarat B
 • Во живо Baccarat C
 • Во живо Baccarat контролирано стискање
 • Стиснете во живо Бакара
 • Baccarat I со брзина во живо
 • Во живо Салса Бакара 1
 • Во живо Салса Бакара 2
 • Во живо Салса Бакара 3
 • Во живо Салса Бакара 4
 • Бакара со брзина во живо А
 • Бакара со брзина во живо Б
 • Мини Бакара во живо
 • Baccarat B во живо без комуникација со брзина
 • Baccarat C во живо без комуникација со брзина

Baccarat е една од оние игри кои даваат подобри шанси за победа, па затоа оваа игра е толку популарна меѓу коцкарите. Друга одлична работа е тоа што правилата на Baccarat се многу едноставни и јасни и можете да ја совладате играта за кратко време. Запомнете, нема подобра стратегија од тоа да ги знаете правилата на играта што ја играте. Ова ќе ви даде поголема самодоверба и ќе можете да донесувате подобро информирани одлуки во врска со вашиот следен потег.

Блек Џек во живо

Блек Џек во живо

Блек Џек е уште една популарна игра што можете да ја најдете во казиното Getslots. Уште повеќе, има многу различни варијанти на играта, така што никогаш нема да ви биде досадно. Ова е целосната листа на варијанти на Блек Џек што можете да ги играте:

 • Брзина во живо Блек Џек К
 • Брзина во живо Блек Џек Л
 • Брзина во живо Блек Џек М
 • Во живо Блек Џек Дијамант ВИП
 • Во живо Блек Џек Гранд ВИП
 • Во живо Блек Џек Платинум 1
 • Блек Џек во живо 1
 • Блек Џек во живо 3
 • Блек Џек во живо 7
 • Во живо Блек Џек злато 4
 • Бакара со брзина во живо
 • Блек Џек во живо
 • Во живо Блек Џек А
 • Во живо Блек Џек Б
 • Во живо Блек Џек Ц
 • Класичен брз Блек Џек во живо 10
 • Класичен брз Блек Џек во живо 11
 • Класичен брз Блек Џек во живо 12
 • Класичен брз Блек Џек во живо 13
 • Класичен брз Блек Џек во живо 14
 • Класичен брз Блек Џек во живо 15
 • Класичен брз Блек Џек во живо 16
 • Во живо Блек Џек Класик 17
 • Во живо Блек Џек Класик 18
 • Класичен брз Блек Џек во живо 19
 • Турски Блек Џек во живо
 • Во живо неограничен Блек Џек
 • ВИП Блек Џек во живо
 • ВИП Блек Џек во живо со предавање
 • Во живо Блек Џек Класик 20
 • Во живо Блек Џек Класик 21
 • Во живо Блек Џек Класик 22
 • Во живо Блек Џек Класик 23
 • Во живо Блек Џек Класик 24
 • Во живо Блек Џек Класик 25
 • Брзина во живо Блек Џек Д
 • Брзина во живо Блек Џек Е
 • Блек Џек во живо со брзина VIP X
 • Брзина во живо Блек Џек Г
 • Брзина во живо Блек Џек Х
 • Брзина во живо Блек Џек I
 • Брзина во живо Блек Џек Ј
 • Блек Џек во живо VIP F
 • Блек Џек во живо VIP U
 • Блек Џек во живо ВИП А
 • Блек Џек во живо ВИП Б
 • Блек Џек во живо VIP C
 • Блек Џек во живо VIP D
 • Блек Џек во живо VIP E
 • Блек Џек во живо VIP G
 • Блек Џек во живо VIP H
 • Блек Џек во живо VIP I
Рулет

Рулет

Рулет е интересна игра што можете да ја играте во казиното Getslots. Уште повеќе, постојат различни варијации на играта и можете да го најдете следново овде во казиното:

 • 24/7 рулет во живо
 • Рулет во живо
 • Автоматски рулет во живо
 • Дијамантски рулет во живо
 • Oracle CasinoR уллет во живо
 • Во живо Портомасо казино рулет
 • Златен рулет во живо 2
 • Златен рулет во живо 3
 • Автоматски рулет со брзина во живо
 • Рулет за брзина во живо
 • Турски рулет во живо
 • Автоматски рулет во живо
 • Автоматски рулет во живо La Partage
 • Автоматски рулет во живо ВИП
 • Во живо Драгонара рулет
 • Во живо Гранд Казино рулет
 • Во живо салон Prive рулет
 • ВИП рулет во живо
 • 24/7 рулет во живо
 • Брзина на авто-рулет во живо
 • Автоматски рулет во живо Брзина 2
 • Автоматски рулет во живо ВИП
 • Автентичен рулет во живо
 • Во живо Blaze рулет
 • Автоматски рулет во живо DUO
 • Гранд рулет во живо
 • Во живо Cumbia Ruleta 1
 • Инстант рулет во живо
 • Во живо Кенсингтон рулет
 • Автоматски рулет во живо Престиж
 • Автентичен рулет во живо Кралско казино
 • Казино кат во живо рулет
 • Автоматски рулет со брзина во живо
 • Рулет во живо