GetSlots - Promotions & Offers

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Promotions & Offers

Во овој момент, нема да ви требаат никакви промотивни кодови за да побарате понуда во казиното Getslots. Доколку ова се промени во иднина ќе бидете известени. Значи, сè што треба да направите е да го направите квалификуваниот депозит и бонусот автоматски ќе се префрли на вашата сметка.

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во казиното Getslots, ќе добиете 100% бонус за регистрација што достигнува до 150 УСД, а згора на тоа, ќе добиете и 150 бесплатни вртења.

Барањата за обложување за овој бонус се 40 пати. Ако сакате да го исчистите бонусот побрзо, ви предлагаме да играте онлајн видео слот игри бидејќи тие ќе придонесат 100% во барањата за обложување. Другите игри ќе придонесат со помал процент.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 75% бонус за депозит до 150 долари.

Откако ќе завршите со бонусот за добредојде, ве чекаат многу други промоции.

Вчитај повторно за викенд – ова е тековна промоција која ќе ви даде можност повторно да ја вчитате секој петок, сабота и недела. Ќе добиете 40% од секој депозит што ќе го направите во текот на овие денови. На пример, ако направите депозит од 100 долари, казиното ќе додаде уште 40 долари на вашето салдо, така што ќе имате 140 долари за играње.

Бонус со висок ролери – секој што ужива во ризикот од високи облози може да го искористи бонусот на High Roller. Ова е специјален бонус кој се состои од 30% до 800 долари. Бонусот High Roller може да го барате само еднаш месечно и тој е достапен за играчи кои депонираат 450 долари или повеќе.

Врти во вторник – секој вторник може да добивате 100 бесплатни вртења откако ќе направите депозит. За да го добиете целосниот износ на бесплатни вртења, треба да депонирате 100 долари, во спротивно, можете да барате 50 бесплатни вртења со депонирање на 50 долари. Барањата за обложување за овој бонус се 40 пати.

Неделна лотарија – во Getslots имате можност да учествувате во неделна лотарија каде што можете да освоите до 7000 бесплатни вртења. За секои 20 долари што ќе ги депонирате, ќе добиете по еден билет што можете да го искористите за да се приклучите на лотаријата и да освоите награда. Ќе ви требаат повеќе билети за поголеми шанси за добивка. На овој начин можете да играте повеќе игри, така што никогаш нема да ви биде досадно.

Полунеделен турнир – Getslots одржува турнир кој трае 4 дена, а можете да освоите до $2000 и 2000 бесплатни вртења. Ќе мора да имате депонирано барем еднаш на платформата пред да може да се приклучите на турнир.

Систем за лојалност

Getslots нуди ВИП програма за нивните лојални играчи. Програмата е поделена на четири нивоа и секое ниво има свои предности.

Првото ниво нуди $10 и 20 бесплатни вртења и бонус од 30% секоја среда. За да го достигнете ова ниво ќе ви требаат помеѓу 100 и 999 дополнителни поени.

Второто ниво дава бонус од 40% до $200 секој петок. За да го достигнете ова ниво ќе ви требаат помеѓу 1000 и 4999 дополнителни поени.

Третото ниво ќе донесе бонус од 50% до 300 долари секоја сабота и враќање на готовина од 10% секој понеделник со 5x облог. За да го достигнете ова ниво, ќе треба да имате помеѓу 5000 и 10.000 дополнителни поени.

Четвртото ниво ќе ви добие 15% поврат на готовина и повисоки лимити за повлекување секој понеделник. За да го достигнете ова ниво ќе ви требаат најмалку 10.000 бесплатни поени.

Ќе заработите еден бесплатен поен за секои 30 долари што ги обложувате. Имено, сè што треба да направите е да ги играте вашите омилени игри за вистински пари за да можете да се искачите на ВИП скалата.

Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)