GetSlots - Responsible Gaming

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Responsible Gaming

Ако сметате дека вашата навика за коцкање излегува од контрола, треба да преземете итна акција. Можете да ја затворите вашата сметка на одреден период, или ако сметате дека е неопходно, можете трајно да ја затворите вашата сметка.

Првото нешто што ги советуваме играчите во моментот кога креираат сметка е да постават лимит за депозит. Можете да поставите дневни, неделни и месечни ограничувања и штом ќе го достигнете лимитот треба да престанете да играте. Ова е одличен начин кој ќе ви овозможи повеќе да го контролирате вашето коцкање.

Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)