GetSlots - Security

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Security

Getslots казиното нуди безбедна средина за своите играчи. Можете лесно да префрлате средства до и од вашата сметка и да ја играте омилената игра кога сакате. Од таа причина, казиното ја користи најновата 128-битна SSL технологија за шифрирање за да ве заштити.

Кога ќе ја креирате вашата сметка, треба да ги внесете точните детали бидејќи подоцна ќе треба да го потврдите вашиот идентитет. Исто така, многу е важно да вклучите валидна е-пошта, а ако не, нема да можете да ја вратите заборавената лозинка.

Исто така, ќе треба да изберете корисничко име и лозинка кои ќе треба да ги внесувате секогаш кога ќе сакате да се најавите на вашата сметка.

Total score8.4
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (5)
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Чешки
БонусиБонуси (1)
High Roller бонус
ВалутиВалути (10)
Јапонски јен
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Казахстански тенгес
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (11)
Австралија
Австрија
Албанија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Чешка
ИгриИгри (15)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
Dogecoin
EcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
СофтверСофтвер (35)