GetSlots Преглед 2024 - Withdrawals

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
БонусБонус за добредојде 100% до 500 евра + 100 бесплатни вртења
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
Поддржано
Потврдено
Безбедно
6000+ игри
ВИП програми
Крипто казина
Структура на висок бонус
GetSlots is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Методите за повлекување на GetSlots прилично ги отсликуваат методите на депозит. Освен кредитни картички, е-паричници и услуги за плаќање преку Интернет, членовите можат да се повлечат и од нивната казино сметка преку електронски банкарски трансфер или преку меѓубанкарската мрежа Интерак. GetSlots не наплаќа такси за повлекување и обработката е моментална, освен за банкарски трансфери, што може да потрае и до пет дена.

Еден од клучните чекори кога станува збор за повлекување е да ја потврдите вашата сметка пред да можете да побарате повлекување. Ова е еднократна зделка и штом ќе завршите, не мора повторно да го правите тоа. Како и да е, казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време кога сметаат дека е неопходно.

Ова се начините на плаќање што можете да ги користите за да направите повлекување на вашите добивки:

 • Visa е кредитна картичка што можете да ја користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4000.

 • Mastercard е кредитна картичка што можете да ја користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4000.

 • Interact Online е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4000.

 • EcoPayz е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4000.

 • Bitcoin By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на BTC 0,001, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на BTC 1.

 • Bitcoin Cash By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 0,001 BCH, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 10 BCH.

 • Ethereum By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 0,001 ETH, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 10 ETH.

 • Litecoin By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на LTC 0,01, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на LTC 100.

 • Tether By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 001 USDT, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на 4000 USDT.

 • Dogecoin By CoinsPaid е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка е моментално и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на DOG 0,01, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на DOG 2.500.000.

 • Банкарскиот трансфер е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $15, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $40.000.

 • Venus Point е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • InstaDebit е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • IDebit е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • Paysafecard е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • Skrill е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • Neteller е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • Qiwi е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

 • Yandex е начин на плаќање што можете да го користите за да ги повлечете вашите добивки. Времето за обработка може да потрае до 5 дена и не вклучува никакви трошоци. Минималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $20, а максималниот депозит што можете да го направите е ограничен на $4.000.

Како да направите повлекување?

Како да направите повлекување?

Повлекувањето е многу едноставна процедура. Сè што треба да направите е да се упатите во Касиерката и да кликнете на делот Повлекување. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја повлечете.

Максималниот износ што можете да го повлечете за еден ден е ограничен на 4.000 долари, 12.000 долари неделно и 24.000 долари месечно.

Валути

Валути

Getslots казиното додаде многу различни валути што можете да ги користите за да направите повлекување на вашата добивка, вклучувајќи ги и следните:

 • евра (€)
 • Американски долар ($)
 • Австралиски долар (AU$)
 • Канадски долар (CA$)
 • Новозеландски долар (NZ$)
 • Норвешка круна (NOK)
 • полска злота (ЗЛН)
 • Рубља (РУБ)
 • Јапонски јен (¥)
 • Казахстан Тенге (КЗТ)
 • Можете исто така да ги користите следните криптовалути за да направите повлекување:
 • Биткоин (BTC)
 • Биткоин кеш (BCH)
 • Ethereum (ETH)
 • Litecoin (LTC)
 • Dogecoin (DOGE)
 • Тетер (USDT)