GSlot Преглед 2024 - Live Casino

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
БонусБонус $200 + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилен телефон
6000+ игри
Повеќејазично казино
GSlot is not available in your country. Please try:
Live Casino

Live Casino

Казино игрите во живо станаа масовен тренд во последниот период. На крајот на краиштата, тие им обезбедуваат на играчите сосема уникатно искуство за играње, бидејќи тие се спротивни од стандардните казино игри.

Како што сугерира самото име на категоријата, игрите во казино во живо се играат во реално време додека дилерот е домаќин на забавата. Играчите се придружуваат преку пренос и ставаат облози во живо на игрите.

Со оглед на фактот дека оваа категорија прерасна во огромен тренд, казиното GSlot се погрижи да не ја пропушти својата можност да привлече повеќе играчи со оваа функција.

во категорија и тука играчите можат да ги погледнат сите достапни наслови на казино во живо, покрај блек џек во живо, рулет во живо и емисии за игри.

Некои дополнителни почесни споменувања вклучуваат:

 • Молња Бакара
 • Прикажи игри
 • Рулет
 • Блек Џек
 • Казино во живо

Има и дополнителна под-категорија каде играчите можат да добијат брз пристап до најпопуларните казино игри во живо.

Прикажи игри

Прво, секцијата за шоу игри содржи живи варијанти на оваа игра и е преполна со забавни наслови.

Некои од најпопуларните избори овде вклучуваат фудбалско студио, лудо време, фаќач на соништа, договор или без договор, мега топка, монопол, фаќач на соништата во прво лице, Градски облози од страна, вртење во живо, лоби за прикажување игри, лов на богатство на Гонзо и готовина или Несреќа.

Сите овие игри може да се пристапат од кој било мобилен или десктоп уред, се додека играчот е регистриран во GSlot Casino.

Рулет

Следно, рулетот е класична казино игра која се покажа како една од најпопуларните избори за клиентите. Благодарение на рулетот во живо, играчите на GSlot имаат шанса да ги искусат варијантите на овој наслов на нов и уникатен начин.

Игрите со рулет во живо на GSlot вклучуваат:

 • Молња рулет
 • Рулет во живо
 • Авто-рулет
 • ВИП рулет
 • Инстант рулет
 • Deutsches Roulette
 • Индиски рулет
 • Американски рулет
 • Свенск рулет
 • Извонреден рулет

Една од карактеристиките што го прави рулетот толку популарна игра е фактот што има многу едноставна игра.

Сите титули се со броевите 0-36 на мало тркало и пред дилерот да ја фрли топката на тркалото, играчите се обложуваат на бројот што мислат дека топката ќе запре.

Постојат бројни типови облози - броевите 1-36 се или црвени или црни и играчите можат да се обложуваат на бојата на бројот. Потоа, тие можат да се обложуваат на одредена колона или ред со бројки, ниски или високи бројки итн. Најисплатливиот и најтешкиот облог е обложувањето на одреден број.

Блек Џек

Се разбира, делот за игри во казино во живо не би бил комплетен доколку немало блек џек игри во живо. Играчите ќе бидат задоволни кога знаат дека има тони забавни титули за блек џек во живо на GSlot. Играта е слична во многу од овие наслови бидејќи треба да имате збир на карти блиску до 21 или 21 остри.

Картите 2-10 имаат вредност што е еквивалентна на нивниот број, додека кралските картички имаат вредност од 10. Единствен исклучок од ова правило е Ацето. Во некои живи наслови, Ацето се брои како 1, додека некои титули може да го бројат Ацето како 11.

Со тоа што е кажано, некои од игрите со блек џек во живо во кои играчите можат да уживаат во GSlot казиното се:

 • Блек Џек А
 • Класичен брзина Блек Џек
 • Блек Џек Класик 17
 • Брзина Блек Џек Д
 • Блек Џек VIP X
 • Прво лице Блек Џек
 • Бесплатен залог Блек Џек
 • Бесконечен Блек Џек
 • Салон Приве Блек Џек Д
 • Блек Џек 6 - Азур
 • Сите облози Блек Џек
 • Блек Џек Италијано 1
 • Во живо неограничен Блек Џек
 • Квантен Блек Џек во живо
 • Дојчес Блек Џек

Казино во живо

Последната под-категорија на делот за казино во живо во казиното GSlot го носи истото име како и ма

 • Казино Холдем
 • Покер со три карти
 • Американско злато за покер
 • Карибите Студ покер
 • Карибите на плажа покер
 • Џокер покер
 • Speed Baccarat L
 • Без комисија Baccarat
 • Без брзина на комуникација Baccarat A
 • Speed Baccarat P