GSlot - Promotions & Offers

Age Limit
GSlot
GSlot is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

Promotions & Offers

Бонусите и промоциите се најдобриот начин за привлекување нови играчи на одредена платформа за казино.

GSlot казиното е свесно за овој факт и затоа овој оператор се погрижи редовно да ги наградува своите регистрирани играчи. Промоциите се доделуваат редовно и бидејќи не вклучуваат многу T&C, тие можат лесно да се бараат и да се користат. 

Причината зошто играчите треба да бараат бонуси и промоции во GSlot Casino е тоа што тие можат да ги зголемат своите награди.

GSlot казиното има бонус кодови на сите негови промоции. Тоа значи дека за да ги побараат, играчите треба да ги напишат соодветните кодови. Бонусот за прв депозит на ова казино доаѓа со бонус кодот G100.

За да го побараат вториот бонус за депозит на GSlot, играчите ќе треба да го внесат бонус кодот G50. Третиот бонус за депозит во GSlot казиното е прикачен на бонус кодот GS.

Продолжувајќи понатаму, неделен бонус, кој на регистрираните играчи им обезбедува бонус за депозит од 50% во вторник доаѓа со бонус кодот G2 и конечно, бонусот од 30 бесплатни вртења во четврток доаѓа со бонус кодот G4.

Бонус за регистрација

Штом играчите ќе регистрираат нова сметка во GSlot казиното, тие веднаш ќе се квалификуваат да го бараат истакнатиот бонус за добредојде.

Бонус за добредојде во ова онлајн казино ќе ги награди играчите на нивните први три депозити, а вкупниот износ на бонус што секој нов играч може да го добие оди до 200 долари и 200 бесплатни вртења. Наградите се поделени на следниов начин:

  • Бонус за прв депозит: 100% до 100 долари и 50 бесплатни вртења
  • Бонус за втор депозит: 50% до 100 долари и 50 бесплатни вртења
  • Бонус за трет депозит: 50 бесплатни вртења

Кога бараат бонус за добредојде, играчите треба да запомнат дека постојат одредени услови и услови кои важат. Секој играч мора да ги исполнува овие услови за да може да ги повлече добивките направени со бонусот.

Прво, понудата за добредојде во GSlot казиното е достапна само за новорегистрираните играчи. За разлика од другите промоции во казиното, ова е еднократна понуда, што значи дека не може да се бара повеќе пати.

Следно, секој од 3-те бонуси за депозит доаѓа со одреден бонус код што играчите треба да го внесат. Шифрата за бонус за првиот депозит е G100, бонусната шифра за вториот бонус за депозит е G50 и бонусната шифра за третиот бонус за депозит е GS.

Продолжувајќи понатаму, секој од трите бонуси доаѓа со минимален износ на депозит. Со тоа што е кажано, минималниот депозит за бонус за прв депозит е 20 долари. Минималниот потребен депозит е ист за втората понуда, но кога станува збор за бонус за третиот депозит, минималниот депозит е 25 долари.

Максималниот износ на бонус што играчите можат да го добијат од првиот и вториот бонус за депозит е 100 долари. Дополнително нешто што вреди да се забележи за бонусите за првиот и вториот депозит е фактот дека нивниот рок на важност е 5 дена од моментот кога играчите ги активираат.

Бесплатни вртења од понудата за добредојде исто така се предмет на одредби и услови. Откако играчите ќе го направат својот прв депозит, тие ќе добијат 100 бесплатни вртења што може да се користи само на Book of Dead од Play'n GO.

Дополнително, овие бесплатни вртења не се даваат одеднаш. Наместо тоа, играчите ќе добијат 20 бесплатни вртења 5 последователни дена.

Откако играчите ќе го направат својот втор депозит, тие ќе добијат 50 бесплатни вртења. Првите 25 бесплатни вртења од овој бонус може да се користат само на Legacy of Dead од Play'n GO, додека вторите 25 бесплатни вртења може да се користат само на Doom of Egypt, исто така од Play'n GO.

Ако овие игри не се достапни во регионот на играчот, алтернативите се Slotfather2 од BSG и Fire & Steel од BSG.

Конечно, 50-те бесплатни вртења од третиот бонус за депозит се даваат во два последователни дена, исто како и вториот бонус за депозит. Првите 25 бесплатни вртења може да се користат само на Doom of Egypt од Play'n GO, додека втората серија од 25 бесплатни вртења може да се користи само на Scroll Of Adventure од BGaming.

Едно нешто што играчите треба да го запомнат за бесплатните вртења од бонусот за добредојде е дека тие мора да се активираат во рок од еден ден и максималниот износ на облог додека се обложува е 1 $.

Зборувајќи за обложување, барањата за обложување на бонусот за добредојде на GSlot Casino се поставени на x40.

Total score8.2
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (8)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Полски
Унгарски
Фински
Француски
БонусиБонуси (6)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (9)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Унгарски форинти
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (9)
Австрија
Ирска
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Полска
Унгарија
Финска
Швајцарија
ИгриИгри (8)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
Accent Pay
AstroPay
AstroPay Card
Credit Cards
Debit Card
Directa24
EPS
EcoPayz
GiroPay
JCB
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Sofort
Trustly
UPayCard
Visa
Zimpler
iDEAL
iDebit
СофтверСофтвер (41)