HeySpin Преглед 2024 - About

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус за добредојде до $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
About

About

HeySpin е прилично ново казино, лансирано во 2020 година со својата лојална база на клиенти. Причината за ова е затоа што е во сопственост на Aspire Global Ltd Casinos, која е доста искусна компанија во својата област со 48 казина под нивните крила.
HeySpin Оценките на играчите, лиценците, сертификатите, правичноста во играта, поддршката на клиентите и собирањето игри се значајните фактори кои ја градат репутацијата на казиното. HeySpin е онлајн казино со средна големина, член на голема група поврзани казина. Создаде добра репутација меѓу коцкарите преку своите бонус понуди и други карактеристики на казино. Може да се пофали со богата библиотека со игри, различни опции за плаќање, како и повеќејазична страница. Aspire Global Group има некои растечки казино платформи кои му служат на европскиот регион. Нашиот преглед ќе нагласи некои од карактеристиките што го прават уникатен или подобра дестинација за коцкање.

Зошто да играте во онлајн казиното HeySpin

Пред да се приклучите на онлајн казиното HeySpin, можеби се прашувате што нуди тоа што е различно од другите онлајн казина. Па, HeySpin ви посакува добредојде на кориснички интерфејс. Желбата на секој играч е непречено да се движи низ страницата за казино. Покрај дизајнот, HeySpin ќе ви овозможи пристап до многу игри и добавувачи на софтвер.

Поставувачот на документи е многу ефикасен и не поставува процеси на горе-долу на играчите. Ова им овозможува на играчите да се пријават во рок од неколку минути. И на крај, играчите можат да ги искористат предностите на пристојните награди за лојалност во ВИП програмата.

Казиното HeySpin е насочено главно кон Канада, Австралија и Обединетото Кралство. Постојат четири јазици за избор, англиски, германски, норвешки и фински. Веројатно забележавте дека на оваа листа недостасува францускиот, кој е втор јазик на канадските играчи, но сигурни сме дека наскоро ќе го додадат.

Дизајнот на страницата е прилично едноставен, а некои играчи сметаат дека ова е непривлечно, но други го ценат затоа што акцентот е ставен на производот. Она што е важно овде е дека страницата се вчитува брзо и можете да го најдете она што го барате со минимален напор. Веб-страницата на HeySpin работи добро и на мобилни прелистувачи, така што можете да ги играте вашите омилени игри и во движење.

Сопственик и извршен директор

Казиното HeySpin е во сопственост на Scartesu, која е компанија основана според законите на Малта. Сите игри на страницата се напојувани и управувани од Aspire Global International LTD.

Број на лиценца

HeySpin е лиценциран и регулиран од страна на органот за игри на Малта со број на лиценца MGA/CRP/148/2007 издадена на 17 август 2009 година.

Каде се базира казиното HeySpin?

Казиното HeySpin го има своето седиште на следната адреса, 135 High Street Sliema Malta.

Разно

Пред да добиете исплата, треба да ја потврдите вашата сметка.

Казиното го задржува правото да одбие да се регистрира и да обезбеди сметка на играч и тие имаат право да затворат сметка на играч ако сметаат дека тоа е неопходно.