HeySpin Преглед 2024 - Account

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Account

Account

За да играте во казиното HeySpin, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставен процес и ќе го завршите многу брзо. Кога ќе ја посетите веб-локацијата, кликнете на копчето Приклучи се и пополнете го формуларот со бараните информации. Погрижете се да ги внесете точните информации бидејќи подоцна ќе треба да ја потврдите вашата сметка.

Кога ќе креирате нова сметка, ќе имате право на дарежлив бонус за добредојде. За да ја побарате понудата, треба да направите депозит од најмалку 10 долари. Бонусните средства веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка и можете да започнете да истражувате некои од многуте игри што ги нуди казиното.

Процес на верификација

Операторите за онлајн коцкање се обврзани со закон да обезбедат фер средина за коцкање. Од таа причина, тие треба да ги знаат сите нивни играчи, и да го направат тоа, и мора да прават проверки од клиентите. Имајте на ум дека ова е направено за да може компанијата да се заштити себеси и своите играчи.

Во повеќето случаи, треба да испратите копија од вашата лична карта, како што се пасош, возачка дозвола или друг документ издаден од владата. Но, понекогаш, казиното може да бара други документи и да побара малку повеќе информации во позадина.

Постојат неколку различни начини на кои можете да ги поставите вашите документи. Најлесно е кога одите во „Моја сметка“ и кликнете на „Детали за сметката“.

Бонус за нова сметка

Казиното HeySpin ги прифаќа сите играчи со топло добредојде. Кога ќе се регистрирате за сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит кој оди до 200 долари. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД. Ќе добиете и 20 бесплатни вртења за играње.

Ќе добиете и 40 дополнителни бесплатни вртења на вториот и третиот ден од вашето регистрирање. Единственото нешто што треба да направите е да депонирате најмалку 20 долари секој ден. Ова ќе направи вкупно 100 бесплатни вртења.

Ќе мора да ги исполните барањата за обложување на бонусот пред да побарате повлекување. Условите за обложување за бонусот за добредојде и бесплатните вртења се 35 пати, а имате 21 ден да го исчистите бонусот.

Бесплатните вртења исто така се третираат како бонус, а тие исто така доаѓаат со барања за обложување 35 пати. Имате само 1 ден да ги исполните условите за обложување.