HeySpin - Account

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Account

За да играте во казиното HeySpin, прво треба да креирате сметка. Ова е многу едноставен процес и ќе го завршите многу брзо. Кога ќе ја посетите веб-локацијата, кликнете на копчето Приклучи се и пополнете го формуларот со бараните информации. Погрижете се да ги внесете точните информации бидејќи подоцна ќе треба да ја потврдите вашата сметка.

Кога ќе креирате нова сметка, ќе имате право на дарежлив бонус за добредојде. За да ја побарате понудата, треба да направите депозит од најмалку 10 долари. Бонусните средства веднаш ќе бидат префрлени на вашата сметка и можете да започнете да истражувате некои од многуте игри што ги нуди казиното.

Процес на верификација

Операторите за онлајн коцкање се обврзани со закон да обезбедат фер средина за коцкање. Од таа причина, тие треба да ги знаат сите нивни играчи, и да го направат тоа, и мора да прават проверки од клиентите. Имајте на ум дека ова е направено за да може компанијата да се заштити себеси и своите играчи.

Во повеќето случаи, треба да испратите копија од вашата лична карта, како што се пасош, возачка дозвола или друг документ издаден од владата. Но, понекогаш, казиното може да бара други документи и да побара малку повеќе информации во позадина.

Постојат неколку различни начини на кои можете да ги поставите вашите документи. Најлесно е кога одите во „Моја сметка“ и кликнете на „Детали за сметката“.

Бонус за нова сметка

Казиното HeySpin ги прифаќа сите играчи со топло добредојде. Кога ќе се регистрирате за сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит кој оди до 200 долари. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД. Ќе добиете и 20 бесплатни вртења за играње.

Ќе добиете и 40 дополнителни бесплатни вртења на вториот и третиот ден од вашето регистрирање. Единственото нешто што треба да направите е да депонирате најмалку 20 долари секој ден. Ова ќе направи вкупно 100 бесплатни вртења.

Ќе мора да ги исполните барањата за обложување на бонусот пред да побарате повлекување. Условите за обложување за бонусот за добредојде и бесплатните вртења се 35 пати, а имате 21 ден да го исчистите бонусот.

Бесплатните вртења исто така се третираат како бонус, а тие исто така доаѓаат со барања за обложување 35 пати. Имате само 1 ден да ги исполните условите за обложување.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)