HeySpin Преглед 2024 - Bonuses

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус за добредојде до $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Бонусите се меѓу првите работи што играчите ги земаат предвид кога избираат казино да се приклучат. Мора да признаеме дека HeySpin не нуди многу, но неколкуте бонуси што ги имаат дефинитивно вредат вашето време. Затоа, предлагаме да креирате сметка ако веќе немате и да уживате во сите работи што ги нуди казиното.

Бонусот за добредојде што го нуди HeySpin Casino е прилично дарежлив. Кога ќе го направите вашиот прв депозит на вашата нова сметка, можете да добиете до $200 и 100 бесплатни вртења.

Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е најмалку 10 долари. За да ги добиете бесплатните вртења, треба да депонирате најмалку 20 долари првиот пат кога ќе направите депозит и ќе добиете 20 бесплатни вртења. Следните два наредни дена, ќе треба да депонирате 20 долари секој ден, за да го добиете вториот дел од 80 бесплатни вртења, 40 вртења секој ден.

Бонусните средства и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување 35 пати што треба да ги исполните во рок од 21 ден откако ќе ја откупите понудата.

Откако ќе станете редовен, ве чекаат многу поволности. Ќе станете член на шемата за лојалност која се состои од седум нивоа кои вклучуваат нов член, бронза, сребро, злато, платина, премиум и престиж.

Во моментот кога ќе се регистрирате за сметка, ќе ви биде доделен нов член кој стои и за да се искачите на скалата на ниво, треба само да играте игри за вистински пари. Бројот на поени што ќе ги добиете најмногу ќе зависи од игрите што ги играте, но во повеќето случаи, облогот од 40 долари ќе ви донесе 1 поен за награда.

Програмата за лојалност во HeySpin се состои од 7 нивоа и треба да достигнете одреден број поени за да се искачите на некое ниво, освен за Premium и Prestige. За овие две нивоа, ќе треба да добиете покана.

Секое ниво има свои предности и ќе добивате многу дополнителни награди секој пат кога ќе достигнете ново ниво. Некои од специјалните бонус понуди што можете да ги зграпчите за да го вклучите следново:

  • Придобивките од пакетот за добредојде за лојалност ќе стапат на сила откако ќе се изврши надградбата.
  • Кога ќе го достигнете нивото на платина, премиум и престиж, бонусот за добредојде се пренесува во текот на 3 дена.
  • Неделниот бонус се кредитира штом ќе депонирате во претходните 14 дена. Неделниот бонус се кредитира откако ќе се најавите на вашата сметка, не е потребен депозит.
  • Може да добиете само 1 бонус на ден.
  • Месечниот бонус за враќање на готовина се заснова на добивките на куќата на сите игри за еден цел календарски месец.

Бонус за повторно вчитување

Во овој момент, нема достапен бонус за повторно вчитување во казиното HeySpin.

Бонус за регистрација

Ако сте нов играч, можете да добиете a бонус за добредојде што во голема мера ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да играте уште повеќе игри од вообичаеното. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за понудата за добредојде е 10 долари. Може да добиете до $200 во бонус средства и 100 бесплатни вртења згора на тоа.

Треба да го вложите бонусот во рок од 21 ден од моментот кога ќе го добиете. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 35 пати за бонусот и бесплатните вртења.

Бонус без депозит

Во овој момент, HeySpin нема достапен бонус без депозит, но тоа не значи дека нема да биде достапен во иднина.

Правила за повлекување бонус

Откако ќе го добиете бонусот за добредојде, треба да ги исполните условите за обложување во рок од 21 ден. Барањата за обложување за овој бонус се 35 пати, што не е многу, во споредба со другите онлајн казина.

Ако побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, вашиот бонус ќе биде укинат.

Она што треба да го имате на ум овде е дека не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин. Уште повеќе, некои игри се забранети и ако играте некои од овие игри, казиното може да ги поништи сите добивки. Ова се игрите што се исклучени од понудата за добредојде: Сите игри со видео покер, Сите игри со рулет, сите игри за брзо играње, сите игри со блек џек, игрите на All Rush, Hi-Lo Fever, Сите игри со Baccarat, Покер со 3 карти, Blood Suckers, Европски рулет, Фудбалско студио, Џекпот 6000, Кино, Биг Бенг, Blood Suckers, The Wish Master, Dead or Alive, Lucky Angler, Jack Hammer 2, Cloud Quest, Tower Quest, Pearls of India, Treasure Island и Mega Moolah.