HeySpin Преглед 2024 - Deposits

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус за добредојде до $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да депонирате во казиното HeySpin, треба да имате сметка со вистински пари. Откако ќе се најавите на вашата сметка, одете во Касиерката и кликнете на делот Депозит. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате.

Се додаваат различни начини на плаќање за да им се олеснат работите на играчите. Некои од нив ги вклучуваат следните:

 1. Кредитни и дебитни картички:
  • Виза
  • MasterCard
  • Маестро
 2. Алтернативни начини на плаќање:
  • Онлајн банкарски трансфер
  • Софорт
  • Доверливо
  • Скрил
  • Skrill 1-допрете
  • НЕТЕЛЕР
  • ecoPayz
  • PayPal
  • GiroPay
  • Интерак
  • AstroPay картичка
  • Многу подобро
  • Ојтлер
  • EPS
  • Paysafecard

Натпревар за депозит

Новите играчи во казиното кои ќе го направат својот прв депозит имаат право на дарежлив бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит кој може да донесе до $200 на вашата сметка и 20 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД.

Ако депонирате најмалку 20 долари следниот ден, ќе добиете 40 бесплатни вртења следните 2 дена, со вкупно 100 бесплатни вртења.

Условите за обложување за средствата за бонус и бесплатните вртења се 35 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Валута

Казиното HeySpin додаде различни валути во своето портфолио за да им ги олесни работите на своите играчи. Во овој момент има 7 валути, вклучувајќи ги следниве:

 1. $ - американски долари
 2. € - евра
 3. £ - британски фунти
 4. Кр - круна (DKK,NOK,SEK)
 5. R$ (BRL)
 6. C$ - канадски долари
 7. AU$ - австралиски долари