HeySpin - Deposits

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Deposits

За да депонирате во казиното HeySpin, треба да имате сметка со вистински пари. Откако ќе се најавите на вашата сметка, одете во Касиерката и кликнете на делот Депозит. Изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате.

Се додаваат различни начини на плаќање за да им се олеснат работите на играчите. Некои од нив ги вклучуваат следните:

 1. Кредитни и дебитни картички:
  • Виза
  • MasterCard
  • Маестро
 2. Алтернативни начини на плаќање:
  • Онлајн банкарски трансфер
  • Софорт
  • Доверливо
  • Скрил
  • Skrill 1-допрете
  • НЕТЕЛЕР
  • ecoPayz
  • PayPal
  • GiroPay
  • Интерак
  • AstroPay картичка
  • Многу подобро
  • Ојтлер
  • EPS
  • Paysafecard

Натпревар за депозит

Новите играчи во казиното кои ќе го направат својот прв депозит имаат право на дарежлив бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит кој може да донесе до $200 на вашата сметка и 20 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 10 УСД.

Ако депонирате најмалку 20 долари следниот ден, ќе добиете 40 бесплатни вртења следните 2 дена, со вкупно 100 бесплатни вртења.

Условите за обложување за средствата за бонус и бесплатните вртења се 35 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување.

Валута

Казиното HeySpin додаде различни валути во своето портфолио за да им ги олесни работите на своите играчи. Во овој момент има 7 валути, вклучувајќи ги следниве:

 1. $ - американски долари
 2. € - евра
 3. £ - британски фунти
 4. Кр - круна (DKK,NOK,SEK)
 5. R$ (BRL)
 6. C$ - канадски долари
 7. AU$ - австралиски долари
Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)