HeySpin Преглед 2024 - Payments

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Различни начини на плаќање се достапни во казиното HeySpin што можете да ги користите за да вршите депозити и повлекувања. Уште повеќе, тие ги додадоа Neteller, PayPal и Skrill, кои се едни од најупотребуваните и најуверливите начини на плаќање.

Казиното HeySpin се погрижува вашето барање за готовина да биде доставено брзо и ефикасно. Треба да поднесете барање за повлекување само преку веб-локацијата, а не можете да барате повлекување преку телефон или по електронска пошта.

За да побарате повлекување, треба да направите барем еден депозит на вашата сметка. Можете да побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, но имајте на ум дека сите ваши бонус средства ќе бидат поништени ако го направите тоа.

Минималниот износ што можете да го повлечете е ограничен на 10 долари. Максималниот износ што можете да го повлечете месечно е ограничен на 7.000 УСД.

Пред да направите повлекување, треба да ја потврдите вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи. Ова е еднократна зделка, но имајте на ум дека казиното може да побара дополнителни документи во секое време, доколку веруваат дека тоа е неопходно.