HeySpin Преглед на казино - Payments

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Payments

Различни начини на плаќање се достапни во казиното HeySpin што можете да ги користите за да вршите депозити и повлекувања. Уште повеќе, тие ги додадоа Neteller, PayPal и Skrill, кои се едни од најупотребуваните и најуверливите начини на плаќање.

Казиното HeySpin се погрижува вашето барање за готовина да биде доставено брзо и ефикасно. Треба да поднесете барање за повлекување само преку веб-локацијата, а не можете да барате повлекување преку телефон или по електронска пошта.

За да побарате повлекување, треба да направите барем еден депозит на вашата сметка. Можете да побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, но имајте на ум дека сите ваши бонус средства ќе бидат поништени ако го направите тоа.

Минималниот износ што можете да го повлечете е ограничен на 10 долари. Максималниот износ што можете да го повлечете месечно е ограничен на 7.000 УСД.

Пред да направите повлекување, треба да ја потврдите вашата сметка. За да го направите тоа, ќе треба да испратите копии од правни документи. Ова е еднократна зделка, но имајте на ум дека казиното може да побара дополнителни документи во секое време, доколку веруваат дека тоа е неопходно.

Total score7.6
Добрите
+ Инстант-игра, достапно на сите платформи!
+ Брз готовински депозит
+ Шифриран SSL

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)