HeySpin - Promotions & Offers

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате за сметка во казиното, имате право на бонус за добредојде. Не ви е потребен промотивен код за да го побарате бонусот, а единственото нешто што треба да направите е да ги депонирате потребните средства. Истото важи и за бонусите за лојалните играчи.

Сите нови играчи во казиното HeySpin имаат право на бонус за добредојде што е 100% бонус за депозит за натпревар до 25 долари. Згора на тоа, ќе добиете и 25 бесплатни вртења на Starburst. Не ви треба промотивен код за да ја добиете оваа понуда и само треба да депонирате најмалку 10 долари. Ако сакате да ги активирате бесплатните вртења, треба да депонирате 20 долари.

Бонусот за добредојде и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување x35. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот за добредојде пред да можете да побарате повлекување.

Total score7.6
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)