HeySpin Преглед 2024 - Promotions & Offers

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Кога ќе се регистрирате за сметка во казиното, имате право на бонус за добредојде. Не ви е потребен промотивен код за да го побарате бонусот, а единственото нешто што треба да направите е да ги депонирате потребните средства. Истото важи и за бонусите за лојалните играчи.

Сите нови играчи во казиното HeySpin имаат право на бонус за добредојде што е 100% бонус за депозит за натпревар до 25 долари. Згора на тоа, ќе добиете и 25 бесплатни вртења на Starburst. Не ви треба промотивен код за да ја добиете оваа понуда и само треба да депонирате најмалку 10 долари. Ако сакате да ги активирате бесплатните вртења, треба да депонирате 20 долари.

Бонусот за добредојде и бесплатните вртења доаѓаат со барања за обложување x35. Треба да ги исполните барањата за обложување на бонусот за добредојде пред да можете да побарате повлекување.