HeySpin Преглед на казино - Withdrawals

Age Limit
HeySpin
HeySpin is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission

Withdrawals

Казиното HeySpin додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за да направите повлекување на вашите добивки. Знаат дека ова е моментот што цело време сте го очекувале, па поради таа причина, процесот на повлекување е многу едноставен и брз.

За да направите повлекување на вашите добивки, треба да отидете во Касиерката и да кликнете на делот Повлекување. Внесете го износот што сакате да го повлечете и потврдете го трансферот. Она што треба да го запомните овде е дека треба да го користите истиот начин на плаќање како оној што го користевте за депонирање на прво место.

Бонус за повлекување

Кога добивате бонус од казиното, тој обично доаѓа со барања за обложување. Откако ќе ги исполните условите за обложување, можете да побарате повлекување. Ви предлагаме да ги проверите одредбите и условите за бонусот пред да прифатите даден бонус.

Валута

HeySpin додаде различни валути за да им ги олесни работите на нивните играчи. Во овој момент, можете да ги користите следните валути за да направите повлекување на вашите добивки:

  1. $ - американски долари
  2. € - евра
  3. £ - британски фунти
  4. Кр - круна (DKK,NOK,SEK)
  5. R$ (BRL)
  6. C$ - канадски долари
  7. AU$ - австралиски долари
Total score7.6
Добрите
+ Инстант-игра, достапно на сите платформи!
+ Брз готовински депозит
+ Шифриран SSL

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2020
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (5)
Reload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојдеБонус за пријавувањеКешбек бонус
ВалутиВалути (9)
Австралиски долари
Американски долари
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Чилеански пезоси
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (7)
Австрија
Германија
Ирска
Канада
Норвешка
Обединето Кралство
Финска
ИгриИгри (7)
ЛиценциЛиценци (2)
Методи за депозитМетоди за депозит (23)
AstroPay
Bank transferCredit Cards
Debit Card
EPS
EasyEFT
EcoPayz
Euteller
GiroPay
Interac
Klarna
MasterCardMuchBetterNetellerPayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
Skrill
Skrill 1-Tap
Trustly
Visa
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (30)