HeySpin Преглед 2024 - Withdrawals

HeySpinResponsible Gambling
CASINORANK
7.56/10
БонусБонус за добредојде до $200 + 100 бесплатни вртења
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Инстант-игра, достапно на сите платформи!
Брз готовински депозит
Шифриран SSL
HeySpin is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Казиното HeySpin додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за да направите повлекување на вашите добивки. Знаат дека ова е моментот што цело време сте го очекувале, па поради таа причина, процесот на повлекување е многу едноставен и брз.

За да направите повлекување на вашите добивки, треба да отидете во Касиерката и да кликнете на делот Повлекување. Внесете го износот што сакате да го повлечете и потврдете го трансферот. Она што треба да го запомните овде е дека треба да го користите истиот начин на плаќање како оној што го користевте за депонирање на прво место.

Бонус за повлекување

Кога добивате бонус од казиното, тој обично доаѓа со барања за обложување. Откако ќе ги исполните условите за обложување, можете да побарате повлекување. Ви предлагаме да ги проверите одредбите и условите за бонусот пред да прифатите даден бонус.

Валута

HeySpin додаде различни валути за да им ги олесни работите на нивните играчи. Во овој момент, можете да ги користите следните валути за да направите повлекување на вашите добивки:

  1. $ - американски долари
  2. € - евра
  3. £ - британски фунти
  4. Кр - круна (DKK,NOK,SEK)
  5. R$ (BRL)
  6. C$ - канадски долари
  7. AU$ - австралиски долари