LibraBet Преглед 2024

LibraBetResponsible Gambling
CASINORANK
7.75/10
БонусБонус $500 + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилен телефон
Одлична услуга за клиенти
Различни бонуси за добредојде
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилен телефон
Одлична услуга за клиенти
Различни бонуси за добредојде
LibraBet is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Во казиното има промоции прилагодени за спортско обложување и други специјално за ентузијасти во казино. Понудите на казиното вклучуваат а пакет за добредојде што се состои од бонус за прв депозит и бесплатни вртења. Покрај промоциите за нови играчи, постоечките членови можат да ги искористат предностите повторно вчитај бонуси, опции за враќање на готовина и програма за награда за лојалност.

БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈДЕЊЕ КАЗИНО

100% до 500 евра + 200 бесплатни вртења Мин. 20 евра (200 NOK / 6000 HUF / 1200 RUB / 30 CAD / 80 PLN / 1.600 INR)

Максимален бонус 500 евра (35.000 RUB / 5.000 NOK / 150.000 HUF / 750 CAD / 30.000 INR)

Услови за обложување: (депозит + бонус) x35 Обложување за добивки од бесплатни вртења: x40 Депозитите направени со Neteller или Skrill не се квалификуваат за оваа промоција Промоцијата е ограничена за жителите на Хрватска, Ерменија, Тунис, Босна и Херцеговина, Индонезија, Грузија, Малезија , Аргентина, Перу слотови: - Immortal Romance (Microgaming) - Супер 10 ѕвезди (Red Rake) - Wixx (Nolimit) - Божјиот храм (Booongo)

БОНУС ЗА ДОБРЕДОЈДЕЊЕ НА СПОРТСКО ОБЛОЖЕНИЕ

100% до 100 € / 200 € (DACH, FI) / 2100 NOK / 35 000 HUF / 3000 RUB / 500 PLN / 150 CAD / 8.000 INR Минимум оддалеченост од 20 EUR / 200 NOK / 30RUF / 6,00 1.600 INR

Депозит за облог + бонус X6 (X5 DACH, FI, НЕ) Единствен облог 2.0 Multibet 1.5 (секој настан) 27

Максимален облог: 50 EUR / 500 NOK / 3.500 RUB / 16.000 HUF / 400 INR

Исклучени: Хендикеп, Над/Под, Двата тима да постигнат, непарни/парни вкупни голови, Казино во живо и Виртуелна секција. Депозитите направени со Neteller или Skrill не се квалификуваат за оваа промоција

Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
Games

Games

Една од предностите на LibraBet е огромната библиотека на онлајн казино игри што се делат на категории како што се рулет, покер, онлајн слотови, бакара, и блек џек, итн. Интересно, LibraBet има a казино во живо дел кој може да се пофали со одличен избор на игри со дилери во живо кои нудат повозбудливо искуство во казиното.

+2
+0
Затвори

Software

Зад широкиот избор на игри е домаќин на врвни провајдери на софтвер за казино. Списокот на продавачи на софтвер во LibraBet вклучува BetGamesTV, Игри со ножовка , Опуштете се играње , Play n' Go , Pragmatic Play Ltd. , NetEnt , Еволуција игри , ELK Studios, Играње на големо време , iSoftBet , Хабанеро , и Push Gaming , само да споменам неколку.

Payments

Payments

Опции за плаќање во LibraBet: начини на депозит и повлекување

Како искусен љубител на казино, ќе ви биде задоволство да знаете дека LibraBet нуди широк спектар на методи за депозит и повлекување што одговараат на вашите преференции. Еве преглед на популарните достапни опции:

 • Актиа: Погодна опција за финските играчи.
 • Blik: Полски начин на мобилно плаќање за брзи трансакции.
 • Болето: Идеален за бразилските играчи, овозможувајќи сигурни плаќања.
 • Danske Bank: Данските играчи можат да уживаат во беспрекорни трансакции со оваа опција.
 • Flexepin: Припејд ваучери за депозити без проблеми.
 • Google Pay: Брзи и безбедни плаќања со помош на вашата сметка на Google.
 • Handelsbanken: Шведските играчи можат да се потпрат на оваа доверлива банкарска опција.

За повлекувања, можете да изберете од различни методи, вклучувајќи Interac, Jeton, Neteller, Skrill, Visa и многу повеќе.

Брзината на трансакцијата е генерално голема во LibraBet. Депозитите се обработуваат веднаш, додека повлекувањата може да потраат до 24 часа во зависност од избраниот метод.

LibraBet обезбедува транспарентност со тоа што не наплаќа скриени надоместоци за депозити или повлекувања. Сепак, секогаш се препорачува да проверите кај избраниот давател на плаќања за евентуалните трошоци што може да ги применат.

Кога станува збор за лимитите, и депозитите и повлекувањата имаат флексибилен опсег во зависност од избраниот метод.

Безбедноста е врвен приоритет во LibraBet. Казиното користи напредна технологија за шифрирање за да ги заштити сите финансиски трансакции и лични информации.

Со избирање на специфични начини на плаќање како Neosurf или Sofort, може да уживате и во специјални бонуси што ги нуди LibraBet.

Флексибилноста на валутата е уште една предност на LibraBet бидејќи тие сместуваат различни валути, вклучувајќи EUR (Евра), УСД (американски долар), CAD (канадски долар), AUD (австралиски долар), NOK (норвешка круна), PLN (полска злота), RUB ( Руска рубља), HUF (унгарска форинта) и многу повеќе.

Во случај да имате какви било проблеми поврзани со плаќањето, ефикасниот тим за услуги на клиентите на LibraBet е секогаш подготвен да ви помогне навремено.

Deposits

Araxio Development NV разбира дека методите за депонирање може да бидат договорувачот или прекинувачот. Поради оваа причина, LibraBet Casino соработува со сите популарни платформи за плаќање преку Интернет. Коцкарите можат да ги вчитаат своите сметки користејќи Кларна , ecoPayz , MasterCard, VISA, Скрил , Постплаќање , Нетлер , и Доверливо . Депозитите може да се направат и со помош на крипто-паричници.

Withdrawals

Повлекувањето е исто толку лесно како и депозитите. Списокот на опции за повлекување вклучува е-паричници, банкарски трансфери , и повлекување картички. Исто така, можно е играчите да ги повлечат добивките на нивните крипто-паричници. За евиденција, постои минимална граница за повлекување и ограничување на максималниот износ што играчите можат да го повлечат, во зависност од користениот метод.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+154
+152
Затвори

Валути

ЕвраEUR
+3
+1
Затвори

Languages

LibraBet им служи на играчи од сите страни на светот. За да се исполнат стандардите на глобалното онлајн казино, веб-страницата LibraBet е повеќејазична. Поддржува неколку популарни јазици, вклучувајќи Англиски, француски, фински, германски, унгарски, италијански, норвешки, португалски, полски и руски . Играчите се слободни да го променат јазикот на нивниот претпочитан избор во секое време.

+5
+3
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Орган за коцкање Курасао: лиценцирање и регулирање

Споменатото казино работи под надзор на Управата за коцкање Курасао. Ова регулаторно тело гарантира дека казиното ги исполнува сите потребни барања и прописи за лиценцирање. За играчите, ова значи дека можат да веруваат дека казиното работи во законски граници и ги следи индустриските стандарди.

Мерки за шифрирање и сајбер безбедност

За да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции, споменатото казино користи силни мерки за шифрирање и сајбер безбедност. Овие мерки ги штитат чувствителните информации од неовластен пристап или пресретнување со користење на напредни протоколи за шифрирање. Ова осигурува дека личните податоци и финансиските трансакции на играчите остануваат заштитени од љубопитните очи.

Ревизии и сертификати од трета страна

Споменатото казино е подложено на редовни контроли од трета страна за да се потврди правичноста на неговите игри и да се обезбеди безбедност на својата платформа. Овие ревизии ги спроведуваат реномирани организации во индустријата за игри, обезбедувајќи дополнителен слој на гаранција за играчите во однос на правичноста на играта и безбедноста на платформата.

Политики за податоци за играчот

Споменатото казино има транспарентни политики во врска со собирањето, складирањето и користењето податоци на играчите. Тие собираат само суштински информации потребни за создавање сметка, проверка на возраста и цели за спречување на перење пари. Собраните податоци се безбедно складирани со користење на индустриски стандардни практики за да се спречи неовластен пристап или злоупотреба.

Соработка со реномирани организации

Споменатото казино ја покажува својата посветеност на интегритет преку соработка со реномирани организации во индустријата за игри. Овие партнерства ја нагласуваат нивната посветеност на фер игра, одговорни практики на коцкање и почитување на етичките стандарди.

Повратни информации од Реал играчи

Реалните играчи дадоа позитивни повратни информации за доверливоста на споменатото казино. Сведоштвата ја истакнуваат нивната доверлива услуга за клиенти, брзите исплати, фер искуство во игра и целокупното задоволство од нивните услуги.

Процес за решавање спорови

Во случај играчите да имаат проблеми или проблеми, споменатото казино има добро дефиниран процес за решавање спорови. Тие имаат приоритет навремено и правично решавање на поплаките на играчите преку посветени канали за поддршка за да се обезбеди задоволително решение за сите вклучени страни.

Пристапност за поддршка на клиентите

Играчите можат лесно да се обратат до поддршката за корисници на споменатото казино за какви било грижи за доверба и безбедност. Казиното нуди повеќе канали за комуникација, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Нивниот тим за поддршка на клиенти е многу одговорен и се стреми навремено да одговори на прашањата или проблемите на играчите.

Како заклучок, споменатото казино се етаблира како доверливо име во индустријата за онлајн игри преку почитување на регулаторните стандарди, силни безбедносни мерки, фер практики на игра, транспарентни политики за податоци, реномирани соработки, позитивни повратни информации од играчите и ефикасен процес за решавање спорови. Играчите можат да се чувствуваат сигурни во нивниот избор да се вклучат во ова казино за пријатно и безбедно искуство со игри.

Лиценци

Security

Безбедност и безбедност во LibraBet: Вашиот водич за безбедно искуство со игри

Кога станува збор за онлајн казина, безбедноста секогаш треба да биде главен приоритет. Во LibraBet, сериозно ја сфаќаме вашата безбедност и имплементиравме различни протоколи за да обезбедиме безбедно опкружување за играње за сите наши играчи.

 1. Лиценцирано од Курасао: Нашето казино е лиценцирано од Курасао, реномирана јурисдикција позната по своите строги прописи. Ова лиценцирање гарантира дека се придржуваме до индустриските стандарди и работиме со интегритет.

 2. Напредно шифрирање: ние користиме најсовремена технологија за шифрирање за да ги заштитиме вашите лични и финансиски информации. Бидете сигурни дека вашите податоци се чуваат доверливи и заштитени од неовластен пристап.

 3. Сертификации од трета страна: За да ви обезбеди мир на умот, LibraBet доби сертификати од трета страна кои гарантираат за фер игра. Овие сертификати ја потврдуваат случајноста на нашите игри и ги уверуваат играчите на рамноправно поле за играње.

 4. Транспарентни одредби и услови: Ние веруваме во јасни правила, поради што нашите услови се лесно достапни на нашата веб-страница. Нема скриени изненадувања или ситни букви кога станува збор за бонуси или повлекувања - сè е поставено транспарентно.

 5. Алатки за одговорни игри: Ги охрабруваме практиките за одговорно играње и нудиме алатки како што се лимити за депозит и опции за самоисклучување. Овие карактеристики ви овозможуваат да останете под контрола на вашите навики за коцкање додека уживате во нашата широка палета на игри.

 6. Позитивна репутација на играч: Немојте само да го прифаќате нашиот збор за тоа - слушнете што имаат да кажат другите играчи! Виртуелната улица бучи со позитивни повратни информации за посветеноста на LibraBet за безбедност, обезбедувајќи ви добро заокружен поглед на репутацијата на нашето казино.

Во LibraBet, ви даваме приоритет на вашата безбедност пред сè за да можете да се фокусирате на уживање во возбудливо и безбедно искуство со игри.

Responsible Gaming

LibraBet: Посветеност на одговорно играње

LibraBet е посветен на промовирање одговорно коцкање и обезбедување на благосостојба на своите играчи. Еве преглед на нивните иницијативи:

Алатки за следење и контрола LibraBet нуди различни алатки и функции за да им помогне на играчите да ги следат и контролираат нивните навики за коцкање. Тие вклучуваат лимити за депозит, ограничувања за загуби, потсетници за сесии и опции за самоисклучување. Со поставување на овие граници, играчите можат да ја задржат контролата врз нивното трошење и времето поминато на платформата.

Партнерства со организации за поддршка LibraBet воспостави партнерства со организации и линии за помош кои се специјализирани за помагање на проблематичните коцкари. Преку овие соработки, тие обезбедуваат пристап до услуги за професионална поддршка за оние кои можеби се борат со зависност од коцкање или поврзани прашања.

Кампањи за подигање на свеста и образовни ресурси За да се осигура дека играчите ги препознаваат знаците на проблематичното коцкање, LibraBet спроведува кампањи за подигање на свеста и обезбедува образовни ресурси. Овие материјали имаат за цел да ги едуцираат корисниците за одговорните практики на игри, факторите на ризик поврзани со прекумерното коцкање и каде да побараат помош доколку е потребно.

Процеси за проверка на возраста За да спречи малолетни лица да пристапат до платформата, LibraBet спроведува строги процеси за проверка на возраста. Тие бараат од корисниците да обезбедат валидни документи за идентификација за време на регистрацијата за да ја потврдат нивната возраст пред да дадат пристап.

Функции за проверка на реалноста и периоди на ладење LibraBet ја разбира важноста на паузите додека се коцкате. Тие нудат функција „проверка на реалноста“ која периодично ги потсетува играчите за нивното времетраење на играта. Дополнително, достапни се периоди за разладување за корисниците кои сакаат да направат привремена пауза од играњето.

Идентификување на потенцијални проблематични коцкари Казиното презема проактивен пристап во идентификувањето на потенцијалните проблематични коцкари врз основа на нивните навики за играње. Тие ги анализираат моделите на однесување на играчите користејќи напредни алгоритми дизајнирани да детектираат знаци на прекумерни или ризични активности на коцкање. Доколку се појави некаква загриженост, LibraBet презема соодветни чекори за навремено да им помогне на засегнатите поединци.

Приказни за позитивно влијание Бројни сведоштва нагласуваат како одговорните иницијативи за игри на LibraBet позитивно влијаеле врз животите на играчите. Овие приказни покажуваат како поддршката и ресурсите на казиното им помогнале на поединците да ја вратат контролата врз нивните навики за коцкање и да водат поздрав начин на живот.

Поддршка за корисници за грижи за коцкање Играчите лесно можат да се обратат до поддршката за корисници на LibraBet во врска со какви било грижи за нивното однесување на коцкање. Казиното обезбедува повеќе канали, како што се разговор во живо, е-пошта или телефонска поддршка, осигурувајќи дека помошта е лесно достапна секогаш кога е потребна.

Како заклучок, LibraBet дава приоритет на одговорното играње преку нудење алатки за следење, соработка со организации за поддршка, спроведување кампањи за подигање на свеста, спроведување процеси за верификација на возраста, обезбедување проверки на реалноста и периоди за разладување, идентификување на потенцијалните проблематични коцкари проактивно, споделување приказни за позитивно влијание и одржување пристапни клиенти. поддршка.

About

About

LibraBet е основан во 2018 година, и досега, толку добро; тоа им дава на врвните казина во индустријата трка за своите пари. Потфатот е во сопственост и управуван од Araxio Development NV, истиот оператор на казино зад него Казино Малина, Казино Алф, YoyoCasino, Номини казино, и SlotsPalace Casino, меѓу другите. LibraBet е лиценциран во јурисдикција на Курасао.

LibraBet

Кратки факти

Година на основање: 2018

Account

Создавањето сметка е првата фаза од вашата авантура со играње Онлајн Казино . Кај LibraBet , процесот на создавање сметка е едноставен и може да се заврши со само неколку едноставни чекори. Откако ќе се регистрирате за сметка, можете да уживате во сè што нуди оваа врвна страница за коцкање преку Интернет. Поминете низ голем избор на игри, земете тони интересни понуди и потпирајте се на професионална поддршка.

Support

LibraBet може да се пофали со посветен тим за поддршка на клиентите кој обезбедува сите играчи да го добијат најдоброто искуство со игри. До тимот може да се стигне преку 24/7 разговор во живо, што обезбедува непосредна повратна информација за повеќето прашања. Има и телефонска линија за играчи во Европа и ан е-пошта адреса иако одговорот не е моментален.

Поддршка на работното време

24/7

Контакт Инфо

support@librabet.com | тел: +35627780669

Достапни јазици за разговор во живо

Англиски, германски, руски, унгарски, полски

Достапни јазици на телефон и е-пошта

исто

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете LibraBet специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во LibraBet . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

LibraBet: Откривање на врвните казино бонуси и промоции

Дали сте подготвени да се впуштите во возбудлива авантура во казино? Не гледајте подалеку од LibraBet, каде што ве чека ризница со бонуси и промоции! Без разлика дали сте дебитант или искусен играч, LibraBet подготвува нешто посебно за секого.

За новодојденците, LibraBet го отвора црвениот тепих со нивниот примамлив бонус за добредојде. Подгответе се да го започнете вашето патување со игри со дарежлив поттик за вашата банка. Но, тоа не е сè - додека продолжувате да играте, ќе отклучите уште повозбудливи промоции прилагодени само за вас.

Повикувајќи ги сите лојални играчи! LibraBet знае како да ја задржи возбудата. Со уникатни промоции и настани во својот ракав, ова онлајн казино гарантира дека секоја посета е исполнета со изненадувања и награди. Од ексклузивни турнири до персонализирани понуди, секогаш се случува нешто возбудливо во LibraBet.

Но, што е со оние кои остануваат верни во густо и слабо? Посветените членови се на задоволство со програмата за лојалност на LibraBet. Уживајте во прекрасните награди како што се бонуси за враќање на готовина, бесплатни облози и многу повеќе. Колку подолго играте, толку се поголеми поволностите!

Сега да зборуваме за барањата за обложување - знаеме дека тие можат да бидат збунувачки. Во LibraBet, транспарентноста е клучна. Тие обезбедуваат јасни упатства за сите услови поврзани со нивните бонуси за да можете да донесувате информирани одлуки.

И тука е дополнителна поволност за да бидете социјална пеперутка - запознајте ги вашите другари со LibraBet и искористете ги придобивките! Заработете бонуси за упатување додека ја споделувате радоста од ова неверојатно искуство на онлајн казино.

Затоа, без разлика дали сте слотови или игри на маса, подгответе се за незаборавно искуство со игри во LibraBet. Со нивните неодоливи бонуси и промоции кои чекаат веднаш зад аголот, време е да се нурне во светот на бескрајни можности!

FAQ

Какви видови игри нуди LibraBet? LibraBet нуди широк спектар на игри кои одговараат на преференциите на секој играч. Можете да уживате во широк избор на слотови, вклучувајќи класични и видео слотови со возбудливи теми и карактеристики. Ако преферирате игри на маса, ќе најдете популарни опции како блек џек, рулет, бакара и покер. Достапни се и игри со дилер во живо за извонредно искуство во казиното.

Како LibraBet дава приоритет на безбедноста на играчите? Во LibraBet безбедноста на играчите е врвен приоритет. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, казиното работи под валидна лиценца од реномирана регулаторна власт, обезбедувајќи фер игра и придржување до строгите индустриски стандарди.

Кои опции за плаќање се достапни во LibraBet? LibraBet нуди низа практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Можете да користите популарни методи како што се кредитни/дебитни картички, е-паричници како Skrill или Neteller, банкарски трансфери или дури и криптовалути како Bitcoin. Изборот е твој!

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во LibraBet? Да! Како нов играч во LibraBet, ќе бидете пречекани со ексклузивен бонус за добредојде, дизајниран да го подобри вашето искуство со игри уште од самиот почеток. Ова може да вклучува бонуси за натпревар на вашите први неколку депозити или дури и бесплатни вртења на избрани слот игри.

Колку е одговорна поддршката за корисници на LibraBet? LibraBet се гордее што обезбедува одлична корисничка поддршка за своите играчи. Нивниот посветен тим за поддршка е достапен 24/7 преку различни канали како што се разговор во живо или е-пошта. Бидете уверени дека сите прашања или грижи што ги имате ќе бидат веднаш одговорени од нивниот пријателски и информиран персонал.

Може ли да играм во LibraBet на мојот мобилен уред? Апсолутно! LibraBet ја разбира важноста на практичноста и пристапноста за играчите во движење. Нивната веб-локација е целосно оптимизирана за мобилни уреди, овозможувајќи ви да уживате во вашите омилени игри во секое време и каде било. Едноставно посетете ја веб-страницата на казиното на вашиот мобилен прелистувач и почнете да играте.

Дали LibraBet е лиценцирано и регулирано онлајн казино? Да, LibraBet е лиценцирано и регулирано онлајн казино. Тие работат под важечка лиценца од реномирана регулаторна власт, осигурувајќи дека се придржуваат до строгите индустриски стандарди за фер игра и заштита на играчите.

Кои се барањата за обложување за бонуси во LibraBet? Специфичните барања за обложување за бонуси во LibraBet може да варираат во зависност од промоцијата. Важно е внимателно да ги прочитате условите и условите за секоја понуда за бонус за да ги разберете барањата за обложување пред да ги побарате. Ова ќе ви помогне да знаете колку треба да обложите пред да можете да ги повлечете сите добивки поврзани со бонусот.

Може ли да пробам игри во LibraBet бесплатно? Да! Во LibraBet, имате можност да испробате многу од нивните игри во демо-режим без да морате да вложувате вистински пари. Ова ви овозможува да се запознаете со играта и карактеристиките пред да одлучите дали сакате да играте со вистински пари.

Колку време е потребно за повлекување во LibraBet? Времето за обработка на повлекување во LibraBet може да варира во зависност од неколку фактори како што се избраниот начин на плаќање и процесот на верификација. Општо земено, повлекувањата од е-паричник се обработуваат побрзо во споредба со банкарските трансфери или плаќањата со картички. Бидете сигурни дека штом вашето барање за повлекување ќе биде одобрено, тоа ќе биде обработено што е можно побрзо од финансискиот тим на казиното.

Mobile

Mobile

LibraBet е онлајн казино што исто така одговара на потребите на спортско обложување навивачите. Делот за казино може да се пофали со илјадници игри достапни како инстант игра. Оттука, не треба претходно да се инсталираат екстензии или додатоци на прелистувачот. Додека казиното нема мобилни апликации за Android и iOS, веб-страницата е оптимизирана за непречено играње на мобилни телефони.

Валути

Валути

Покрај поддршката на сите популарни јазици, LibraBet е и казино со повеќе валути. Играчите кои сакаат да се коцкаат користејќи фиат пари можат да изберат да играат со евро (евра ), руска рубља (БРИШЕЊЕ ), канадски долар (CAD), унгарска форинта (HUF), норвешка круна (NOK), и полска злоти. Што се однесува до крипто, поддржаните валути се лајткоин , етериум, биткоин , и бранување .

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Send email
More posts by Aiden Murphy