Locowin Преглед 2024

LocowinResponsible Gambling
CASINORANK
7.53/10
БонусБонус $1850 + 500 бесплатни вртења
Големи бонуси за добредојде
Голема колекција на игри
Пријателска услуга за клиенти 24/7
Нови и ажурирани игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Големи бонуси за добредојде
Голема колекција на игри
Пријателска услуга за клиенти 24/7
Нови и ажурирани игри
Locowin is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Качете се на секоја кула од замокот и побарајте ги вашите пет бонуси за бонус до 1850 евра и 500 бесплатни вртења со облог!

Обложување бесплатни врти

Сите играчи можат да добијат бонус до 1850 евра и 500 бесплатни вртења. Locowin одговара на вашиот прв 5 депозит со бесплатни вртења без барања за обложување соодветно:

• Депозит од 20-50 € за 35 бесплатни вртења

• Депонирајте до 100 евра за 70 бесплатни вртења

• Депозити над 100 евра за 100 бесплатни вртења

Бесплатните вртења може да се најдат во следните игри по редослед на депозит:

 • Легендата за Шангри-Ла: Кластерот плаќа
 • Светла, избувнување на ѕвезди
 • Џокер Про
 • Гонзос Потрагата

Бонус за депозит

Во исто време Локовин има подготвено вкупно 5 бонуси за добредојде. Можете да изберете кога сакате да го побарате вашиот бонус. На пример, за вашиот 1-ви депозит, можете или да играте со првиот бонус за добредојде или да одлучите да го побарате првиот бонус на вашиот 2-ри или 6-ти депозит. Тоа е целосно до вас!

Бонусите се достапни во благајната за следните износи:

 • 1-ви: 100% натпревар од 20-350 €
 • 2.: 85% совпаѓање од 20-350 €
 • 3.: 75% натпревар од 20-400 €
 • 4-ти: 50% натпревар од 20-400€
 • 5-ти: 100% натпревар од 20-350 €
Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
Games

Games

Казиното избра да го вклучи најширокиот опсег на игри достапни на пазарот и најдобрите и најголемите добавувачи на игри. Од покер, спортско обложување до казино во живо, секој играч ќе има по нешто за забава.

Со силен фокус на услугите на клиентите, тоа е природен дел кој работи за безбедност, одговорно играње и да се биде внимателен кон клиентите.

+18
+16
Затвори

Software

Со широк спектар на игри, значи дека има бројни софтвери што ги користи Locowin. Списокот е како што следува:

Netent

Еволуција

Betsoft

Прагматична игра

Quickspin

Play'n GO

ELK Studios

Игдрасил

Каламба

Орикс

Гамомат

Тандеркик

Планот

Игри во подем

Фелт играње

Push Gaming

Опуштете се играње

Нолимит Сити

Том Хорн

Spadegaming

BigTime Gaming

Црвениот тигар

Ваздан

Microgaming

Isoftbet

Меркур

Ножовка

Новоматик

ReelPlay

Gameslab

Студио Бумеранг

Ендорфина

Високи 5 игри

Езуги

Стакелошки

Payments

Payments

Опции за плаќање во Locowin: лесни депозити и повлекувања

Кога станува збор за плаќањата во Locowin, ќе најдете широк спектар на опции за да одговараат на вашите потреби. Без разлика дали претпочитате традиционални методи или модерни е-паричници, ова казино ве покрива. Еве што треба да знаете:

Популарни методи за депозит и повлекување Locowin нуди плејада опции за плаќање, вклучувајќи банкарски трансфер, Neteller, Skrill, Visa, MasterCard, Paysafe Card, Trustly, Siru Mobile, Zimpler, AstroPay, Neosurf, Payz, Flexepin Klarna Interac припејд картички, дебитни картички.

Депозитите за брзина на трансакција во повеќето случаи се обработуваат веднаш за да можете веднаш да започнете да играте. Кога станува збор за повлекувања, Locowin се стреми кон брзи времиња на обработка за да се осигура дека вашите добивки ќе стигнат до вас што е можно поскоро.

Такси Добра вест! Locowin не наплаќа никакви надоместоци за депозити или повлекувања. Можете да уживате во трансакциите без мака, без да се грижите за ненадејните трошоци што ќе ги внесат вашите добивки.

Ограничувања Минималниот износ на депозит е 20 € додека максималниот лимит варира во зависност од избраниот начин на плаќање. За повлекувања, минималниот износ е исто така 20 евра со различни максимални ограничувања врз основа на избраниот метод.

Безбедносни мерки Во казиното Locowin, вашата безбедност е врвен приоритет. Тие користат најсовремена технологија за шифрирање за да ги заштитат вашите лични и финансиски информации. Можете да бидете сигурни дека сите трансакции се безбедни и заштитени од неовластен пристап.

Специјални бонуси Со избирање одредени начини на плаќање како Trustly или Skrill, може да ги исполнувате условите за специјални бонуси или промоции. Внимавајте на овие возбудливи понуди кога правите депозити!

Флексибилност на валути Locowin поддржува повеќе валути, вклучувајќи EUR (евро), УСД (американски долар), NOK (норвешка круна), SEK (шведска круна), CAD (канадски долар) и NZD (новозеландски долар). Без разлика од каде играте, можете да уживате во беспрекорно искуство со игрите со вашата претпочитана валута.

Услуга за корисници Ако имате какви било прашања или грижи во врска со плаќањата, тимот за услуги на клиентите на Locowin е тука да ви помогне. Тие се ефикасни во решавањето на прашањата поврзани со плаќањето и ќе обезбедат брза помош секогаш кога е потребно.

Сега кога имате јасно разбирање за опциите за плаќање во Locowin, можете со сигурност да се нурнете во возбудливиот свет на онлајн игрите. Среќно и среќно играње!

Deposits

Во Locowin ќе ги најдете сите начини на плаќање што ви се потребни. Освен тоа, казиното има феноменално добри времиња за обработка. Минималниот депозит е 20 €.

Еве ги сите начини на плаќање од кои можете да изберете:

Банкарски трансфер. Neteller, skrill, visa, mastercard, paysafecard, доверливо, сиру, цимплер, астропеј, неосурф, екопајз, флексепин, кларна, интеракција

Withdrawals

За да направите повлекување за прв пат, мора да го потврдите идентитетот со поднесување на документите што ги бара Locowin.

Потоа, барањето за отповикување се обработува веднаш и во рок од 48 часа. Обично, тоа трае 24 часа, но може да трае и до 48 часа.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+156
+154
Затвори

Валути

Американски долариUSD

Languages

Можете да играте во Locowin на вашиот мајчин јазик ако зборувате

 • Англиски
 • фински
 • норвешки
 • германски
 • шпански
+1
+-1
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Орган за игри на среќа на Малта, Сегоб, Панама одбор за контрола на игри: Властите за коцкање

Споменатото казино работи под надзор и регулирање на три реномирани органи за коцкање: Органот за игри на среќа на Малта (MGA), Сегоб и Одборот за контрола на игри во Панама. Овие регулаторни тела гарантираат дека казиното се придржува до строгите стандарди и упатства за да обезбеди безбедна и фер средина за игри за играчите.

Мерки за шифрирање и сајбер безбедност

За да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции од љубопитните очи, споменатото казино користи најсовремена технологија за шифрирање. Ова осигурува дека сите чувствителни информации безбедно се пренесуваат преку Интернет. Дополнително, воспоставени се силни сајбер-безбедни мерки за заштита од неовластен пристап или прекршување.

Ревизии и сертификати од трета страна

Споменатото казино е подложено на редовни ревизии и сертификати од трета страна за да се потврди правичноста на нивните игри и безбедноста на нивната платформа. Овие ревизии ги спроведуваат независни организации познати по својата експертиза во регулативите за онлајн игри. Ваквите сертификати им даваат на играчите гаранција во однос на интегритетот на играта и безбедноста на платформата.

Политики за податоци за играчот

Споменатото казино има транспарентни политики за тоа како тие собираат, складираат и користат информации за играчите. Тие се придржуваат до строгите протоколи за приватност за да се осигураат дека со личните податоци се постапува одговорно. Играчите можат да најдат детални информации за овие политики во делот за политика за приватност на казиното на нивната веб-страница.

Соработка со реномирани организации

Покажувајќи посветеност на интегритет, споменатото казино воспостави соработки или партнерства со реномирани организации во индустријата за игри. Овие партнерства ја нагласуваат нивната посветеност на одржување на високи стандарди на правичност, одговорни практики на коцкање и етичко однесување.

Повратни информации од Реал играчи

Вистинските играчи дадоа позитивни повратни информации за доверливоста на ова казино. Сведоштвата ја истакнуваат неговата веродостојност во смисла на навремени исплати, фер искуства во игра, одлични услуги за поддршка на клиентите и придржување до одговорни практики за коцкање.

Процес за решавање спорови

Во случај играчите да имаат загриженост или проблеми додека играат во ова казино, има добро дефиниран процес за решавање спорови. Играчите можат да контактираат со тимот за поддршка на клиентите во казиното, кој веднаш ќе ги реши и реши сите спорови или проблеми што може да се појават.

Достапност за поддршка на клиентите

Споменатото казино осигурува дека играчите можат лесно да се обратат до нивната поддршка за корисници за какви било грижи за доверба и безбедност. Тие нудат повеќе канали за комуникација, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Тимот за поддршка на корисниците е многу одговорен и се стреми да обезбеди навремена помош за играчите.

Како заклучок, споменатото казино се здоби со репутација како доверлива платформа за онлајн игри поради почитувањето на строгите регулативи, силните безбедносни мерки, правичните практики на игра потврдени од ревизии од трети страни, транспарентните политики за податоци, соработката со реномирани организации во индустријата, позитивни повратни информации од вистински играчи, ефикасен процес на решавање спорови и лесно достапни услуги за поддршка на клиентите.

Security

Безбедносни и безбедносни протоколи во Locowin

Лиценцирано од доверливи власти Locowin поседува лиценци од реномирани регулаторни тела како што се Органот за игри на среќа на Малта, Segob и одборот за контрола на игри на Панама. Овие лиценци гарантираат дека казиното работи во согласност со строгите прописи, обезбедувајќи им на играчите безбедно опкружување за игри.

Силно шифрирање на податоци За да ги заштити корисничките податоци, Locowin користи најсовремена технологија за шифрирање. Ова осигурува дека сите чувствителни информации споделени на платформата остануваат доверливи и заштитени од неовластен пристап.

Сертификации од трета страна за фер игра Locowin има добиено сертификати од трета страна кои гарантираат за фер игра. Овие сертификати се доказ за посветеноста на казиното да обезбеди чесно и транспарентно искуство со игри.

Транспарентни одредби и услови Locowin одржува јасни и лесно достапни одредби и услови. Со тоа што ќе бидат транспарентни за правилата во врска со бонусите, повлекувањата и другите важни аспекти на играта, играчите можат да имаат мир на умот знаејќи дека се целосно информирани.

Алатки за одговорни игри Промовирањето на одговорното коцкање е главен приоритет на Locowin. Казиното нуди различни алатки за поддршка на одговорните практики на игри, вклучувајќи ограничувања за депозити и опции за самоисклучување. Овие карактеристики ги поттикнуваат играчите да останат во контрола на нивните навики за коцкање.

Позитивна репутација на играчот Играчите многу добро зборуваа за безбедносните мерки на Locowin и целокупната репутација во заедницата на онлајн казино. Нивните позитивни повратни информации дополнително го зацврстуваат Locowin како доверлива платформа каде безбедноста е најважна.

Во Locowin, вашата безбедност е наша најголема грижа. Приоритет ни е на вашата благосостојба со имплементирање на строги безбедносни протоколи за да можете да уживате во вашето искуство со игри со целосен мир.

Responsible Gaming

Locowin: Промовирање на одговорно коцкање

Во Локовин, благосостојбата на играчите е врвен приоритет. Казиното нуди различни алатки и функции за да им помогне на играчите да ги следат и контролираат нивните навики за коцкање. Тие вклучуваат лимити за депозит, ограничувања за загуби, потсетници за сесии и опции за самоисклучување. Со користење на овие алатки, играчите можат да одржуваат здрава рамнотежа во нивните игри активности.

Локовин ја разбира важноста на соработката во решавањето на проблемот со коцкањето. Тие имаат воспоставено партнерства со организации и линии за помош посветени на помагање на поединци кои се борат со зависноста од коцкање. Преку овие сојузи, тие обезбедуваат играчите да имаат пристап до професионална поддршка секогаш кога е потребно.

За да ја подигне свеста за одговорните практики на коцкање, Locowin води едукативни кампањи и обезбедува вредни ресурси за играчите. Овие иницијативи имаат за цел да им помогнат на поединците рано да ги препознаат знаците на проблематичното однесување на коцкање и да побараат соодветна помош.

Процесите за проверка на возраста се ригорозно имплементирани од Locowin за да се спречат малолетните лица да пристапат до платформата. Воведени се строги мерки за да се потврди возраста на корисниците при регистрација, обезбедувајќи безбедна средина за сите играчи.

За оние кои чувствуваат потреба за пауза или сакаат да ги проценат своите навики за играње, Locowin нуди функција за „проверка на реалноста“ и периоди на одмор. Овие опции им овозможуваат на играчите да одвојат време од активностите за коцкање или да постават конкретни временски ограничувања за сесиите за играње.

Locowin презема проактивен пристап во идентификувањето на потенцијалните проблематични коцкари врз основа на нивните навики за играње. Напредните алгоритми ги анализираат податоците на играчот за да откријат какви било загрижувачки шеми или однесувања. Кога ќе се појават такви случаи, Локовин веднаш посегнува да понуди помош и поддршка.

Бројни сведоштва нагласуваат како одговорните иницијативи за игри на Locowin позитивно влијаеле врз животите на играчите. Од обезбедување насоки за поставување ограничувања до нудење емоционална поддршка за време на предизвикувачки времиња, овие приказни ја покажуваат посветеноста на казиното кон благосостојбата на играчите.

Во случај да се појави каква било загриженост во врска со однесувањето на коцкање, да се дојде до поддршката за корисници на Locowin е едноставна и јасна. Играчите можат лесно да ги контактираат преку различни канали, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта или телефон. Посветениот тим за поддршка е секогаш подготвен да одговори на какви било прашања или да обезбеди насоки за одговорните практики на коцкање.

Посветеноста на Locowin на одговорното играње гарантира дека играчите можат да уживаат во нивното казино искуство на безбеден и контролиран начин. Нудејќи сеопфатни алатки, партнерства со организации за поддршка, образовни ресурси и проактивна помош, Locowin ги поставува стандардите за промовирање одговорно коцкање во индустријата.

About

About

Locowin е основан од група вистински ентузијасти во казино со цел да го понуди најдоброто од искуствата во казиното преку обезбедување на едноставно и лесно казино, фокусирајќи се на поединецот и нудејќи персонализирани награди во замена за лојалност. Со голема палета на забавни игри и најголемите џекпот на пазарот, ќе уживате во вашиот престој во ова казино.

Locowin

Кратки факти

Година на основање: 2019

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Того, Индонезија, Украина, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Турција, Гватемала, Индија, Замбија, Бахреин, Боцвана, Мјанмар, Доминиканска република,Типек, Сејшел, ,Еквадор, Тајван, Гана, Таџикистан, Папуа Нова Гвинеја, Монголија, Бермуди, Швајцарија, Кирибати, Еритреја, Латвија, Мали, Гвинеја, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд, Гренада, Мароко, Мароко,Монтенегро,Арубак Парагвај, Тувалу, Виетнам, Алжир, Сиера Леоне, Лесото, Перу, Катар, Албанија, Уругвај, Брунеи, Гвајана, Мозамбик, Намибија, Сенегал, Руанда, Либан, Никарагва, Макао, Панама, Бахам, Словенија Централноафриканска Република, Питкерн Острови, Британска територија на Индискиот Океан, Кокос [Килинг] Острови, Аргентина, Ангвила, Тонга, Македонија, Мадагаскар, Остров Ман, Самоа, Нигер, Зелено'ртски Острови, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Екваторијална Гвинеја, Божиќен Остров, Буркина Фасо, Ниуе, Уганда, Монако Остров, Гаолоба ,Чиле,Киргистан,Ангола,Хаити,Казахстан,Малави,Барбадос,Фиџи,Науру,Србија,Непал,Лаос,Луксембург,Гренланд,Венецуела,Габон,Сирија,Норвешка,Шри Ланка,Маршалските Острови,Тајлиза,Тајланд Остров, Остров Буве, Либија, Грузија, Коморос, Гвинеја-Бисао, Хондурас, Британски Девствени Острови, Холандски Антили, Либерија, Обединети Арапски Емирати, Бутан, Јордан, Доминика, Нигерија, Бенин, Зимбабве, Токелау, Кајмански острови Конг, Ирска, Јужен Судан, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Сомалија, Монсерат, Русија, Унгарија, Колумбија, Конго, Чад, Џибути, Сан Марино, Узбекистан, Кореја, Австрија, Азербејџан, Кореа, Филиппин Острови, Танзанија, Камерун, Босна и Херцеговина, Египет, Суринам, Боливија, Судан, Јужна Африка, Свазиленд, Мексико, Гибралтар, Хрватска, Бразил, Тунис, Малдиви, Маурициус, Вануату, Ерменија, Хрватски, Нов Зеланд, Њу Зеланд Бладанг Кина

Support

Locowin казино за поддршка на клиентите Преглед

Ако барате онлајн казино со врвна поддршка за корисници, не гледајте подалеку од Locowin. Како искусен ентузијаст на онлајн казино, го имав мојот фер удел на искуства со различни платформи и морам да кажам дека поддршката за корисници на Locowin навистина се издвојува.

Разговор во живо: брз и ефикасен

Еден од најважните моменти на корисничката поддршка на Locowin е нивната функција за разговор во живо. Тоа е како да имате пријателски асистент на дофат на раката! Секогаш кога ќе имате прашање или ќе наидете на проблем, едноставно отворете го прозорецот за разговор во живо и за неколку минути ќе добиете одговор од еден од нивните информирани агенти. Оваа брзина го прави непречено решавањето на проблемите и гарантира дека можете да се вратите во уживањето во вашето искуство со игри без непотребни одложувања.

Поддршка за е-пошта: длабинска, но одзема време

Додека функцијата за разговор во живо го краде шоуто во однос на брзината, Locowin исто така нуди поддршка за е-пошта за оние кои претпочитаат подетален пристап. Нивниот тим за поддршка за е-пошта е познат по нивната експертиза и темелност во решавањето на прашања или грижи. Сепак, важно е да се напомене дека може да потрае до еден ден за да добиете одговор преку е-пошта. Значи, ако имате итни работи при рака, препорачувам наместо тоа да се одлучите за разговор во живо.

Како заклучок, каналите за поддршка на клиентите на Locowin се импресивни во целина. Функцијата за брз и ефикасен разговор во живо обезбедува итна помош кога е најпотребна, додека нивната поддршка за е-пошта обезбедува длабински решенија, иако со малку подолго време на одговор. Без разлика дали сте англиски, фински, норвешки, германски или шпански корисник кој бара сигурна услуга за клиенти на вашиот претпочитан јазик, Locowin ве покрива!

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Locowin специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Locowin . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Locowin: Откривање на врвните казино бонуси и промоции

Добредојдовте во светот на Locowin, каде што ве очекуваат возбудливи бонуси и промоции во казиното на секој чекор. Без разлика дали сте новодојденец или искусен играч, ова онлајн казино има нешто посебно во продавница за секого.

 1. Бонус за добредојде: Подгответе се за експлозивен почеток со неодоливиот бонус за добредојде на Locowin. Веднаш штом ќе се приклучите на кавгата, тие ќе ве опсипуваат со дарежливи награди што ќе го зајакнат вашето искуство со игри од првиот ден.

 2. Бонус за враќање на готовина: Во Locowin, лојалноста се наградува како никогаш досега. Нивниот ексклузивен Cashback бонус гарантира дека дури и ако среќата не е на ваша страна, сепак ќе излезете на врвот. Подгответе се да вратите процент од вашите загуби и да ја задржите возбудата!

 3. Бонус за бесплатни вртења: Повикување на сите љубители на слотовите! Locowin знае колку ги обожавате тие ролни, па затоа нудат неверојатен бонус за бесплатни вртења. Нурнете во светот на бескрајни можности додека бесплатно ги вртите ролните и гледате како се зголемуваат вашите добивки.

Но, чекај, има уште! Locowin сериозно ја сфаќа лојалноста и им нуди на посветените членови уникатни промоции и настани што ќе ги остават да копнеат за повеќе.

Сега да зборуваме за барањата за обложување - знаеме дека е важно да ги имаме сите факти однапред. Барањата за обложување се услови поставени од казината за да се обезбеди фер игра и да се спречи злоупотреба на бонусите. Во Locowin, овие барања се јасно наведени за играчите да можат да уживаат во нивните добивки без никакви изненадувања на патот.

И еве една возбудлива пипка - ако ги запознаете вашите сопружници со Locowin, ве чекаат поволности и двајцата! Споделувањето на радоста од играњето во ова извонредно онлајн казино доаѓа со свој сет на награди.

Па што чекаш? Придружете ни се во Locowin денес и тргнете на возбудливо патување исполнето со непобедливи бонуси, возбудливи промоции и бескрајни можности за големи победи. Вашата мапа на богатство до најдобрите зделки е токму тука - нека започне авантурата!

FAQ

Какви видови игри нуди Locowin? Locowin нуди широк спектар на игри за да одговараат на вкусот на секој играч. Можете да уживате во огромен избор на слотови, вклучувајќи класични слотови со 3 ролни и модерни видео слотови со возбудливи бонус функции. Ако преферирате игри на маса, Locowin ве опфати со класици како блек џек, рулет, бакара и покер. Достапни се и игри со дилер во живо за извонредно искуство во казиното.

Како Locowin дава приоритет на безбедноста на играчите? Во Locowin безбедноста на играчите е врвен приоритет. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, тие имаат строги политики за приватност за да ги заштитат вашите податоци од неовластен пристап или злоупотреба.

Кои опции за плаќање се достапни во Locowin? Locowin нуди низа практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Можете да користите популарни методи како што се кредитни/дебитни картички, е-паричници како Skrill и Neteller, припејд ваучери како Paysafecard и банкарски трансфери. Казиното се стреми да обезбеди брзи и бесплатни трансакции за да можете да се фокусирате на уживање во вашето искуство со игри.

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во Locowin? Апсолутно! Locowin ги пречекува новите играчи со раширени раце нудејќи ексклузивни бонуси и промоции. Како нов играч, можете да го искористите нивниот дарежлив пакет за добредојде кој вклучува бонус средства на вашите први неколку депозити, како и бесплатни вртења на избрани слот игри. Внимавајте на други специјални промоции скроени специјално за новите играчи.

Колку е одговорна поддршката за корисници на Locowin? Locowin се гордее што обезбедува одлична корисничка поддршка за своите играчи. Нивниот посветен тим за поддршка е достапен 24/7 преку различни канали како што се разговор во живо и е-пошта. Тие се стремат да одговорат веднаш на сите прашања или грижи што можеби ги имате за да можете да го имате најдоброто можно искуство со игри.

Валути

Валути

Валутите достапни во Locowin се како што следува

CAD/EUR/NOK/USD

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Send email
More posts by Aiden Murphy