Megapari Преглед на казино - About

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусДо 5000 €
Добијте го бонусот
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari
До 5000 €
Deposit methodsSkrillVisaNeteller
Добијте го бонусот
About

About

Мегапари е прилично ново казино што беше лансирано во 2019 година. Платформата е управувана од компанијата Orakum NV, и за да биде конкурентна, тие додадоа некои од најдобрите карактеристики и компоненти. Уште повеќе, дизајнот на казиното е пријатен за око и неговата структура овозможува лесна навигација и користење.

Megapari

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Казиното Мегапари е во сопственост на Zavbin Ltd, а управувано од Orakum NV

Каде се базира казиното Мегапари?

Каде се базира казиното Мегапари?

Казиното има седиште на следната адреса: Chrysanthou Mylona, 12, зграда Хармонија, блок 1, 1 кат, Стан/Канцеларија 15, Лимасол, Кипар.

1xBet:1500 евра
Добијте го бонусот