Megapari Преглед 2024 - Affiliate Program

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да станете дел од Affiliate програмата во казиното Мегапари, треба да пополните апликација и да чекате за одобрување. Добрата вест е што казиното им дава шанса на речиси сите нивни апликанти, така што нема што да се грижите овде.

Откако вашата сметка е добра и подготвена, можете да се најавите и да започнете да возите сообраќај. Повеќето партнери започнуваат со договорот за споделување на приходите и ако сакате да се префрлите на CPA или Hybrid, треба да го контактирате вашиот менаџер и да разговарате за вашите опции.

Кога вашата сметка ќе биде потврдена, ќе добиете пристап до контролната табла и ќе добиете врска за започнување на вашите рекламни кампањи.

Што е придружна програма на Мегапари Казино?

Што е придружна програма на Мегапари Казино?

Филијалата на Megapari е позната како Megapari Partners и ги вклучува следните брендови Megapari.com и Mega слотови.