Megapari Преглед 2024 - Bonuses

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Има многу различни бонуси достапни во казиното Мегапари. Сè што треба да направите е да ја креирате вашата сметка и да ги искористите предностите на сè што има да понуди казиното. За да ги започнете работите на десната нога, Мегапари нуди многу дарежлив бонус за добредојде кога ќе се регистрирате и ќе го направите вашиот прв депозит.

Откако ќе го обложите бонусот за добредојде во казиното и ќе станете редовен, има многу работи на кои може да се радувате. Една одлична понуда е понудата за бесплатни облози. На овој начин можете да се обложувате дури и ако немате вистински пари на вашата сметка. Веб-страницата нуди однапред облози на нивните играчи во зависност од облозите што ги направиле.

Постојат неделни бонуси за враќање на готовина каде што можете да добиете износ еднаков на 3% назад на сите ваши загуби во неделата. Можете да барате сума што е висока до 1000 долари. За да го добиете овој бонус, треба да се обложувате на спортови со коефициент од 1,5 или поголем.

А најдоброто го зачувавме за крај, Специјалниот спортски бонус. Овој бонус систем ќе ви даде втора шанса кога ќе имате серија загуби на облози. На пример, ако сте имале 20 загубени облози во серија, може да добиете сума што се движи помеѓу 100 и 500 долари, во зависност од вашиот влог.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Во знак на благодарност, казиното Мегапари ви нуди можност да се приклучите на програмата за лојалност и да го добиете нивниот кешбек. Има 8 нивоа во нивната програма за лојалност и сите играчи започнуваат на најниското ниво Бакар.

Ако се прашувате што треба да направите за да ги унапредите нивоата, одговорот е всушност многу едноставен. Единственото нешто што треба да направите е да ги играте вашите омилени игри. За секој облог што ќе го направите ќе добивате поени за лојалност. Откако ќе го достигнете највисокото ниво, ќе бидете изненадени од понудите што ќе ги добиете.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Кога играте преку бонусот за прв депозит, ве чекаат три бонуси за повторно вчитување. Бонусот за повторно вчитување работи на следниов начин:

 • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

 • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 долари и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

 • Четвртиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 25% бонус за депозит до $450 и 45 бесплатни вртења на Imperial Fruits: 40 линии.

Ве молиме имајте на ум дека може да го добиете вториот бонус откако ќе го побарате првиот и ќе ги исполните условите за обложување. Истото важи и за третиот и четвртиот бонус за повторно вчитување. Не можете да имате два активни бонуси на вашата сметка во секое време.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Кога ќе се приклучите на казиното Мегапари, можете да изберете помеѓу бонус за казино и бонус за спортска книга. Ако го изберете бонусот за казино, можете да добиете до 1500 долари во бонус средства. Пакетот за добредојде се шири на вашите први четири депозити на следниов начин:

 • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 100% бонус за депозит до 300 долари и 30 бесплатни вртења на Book of Gold: Classic.

 • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

 • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 долари и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

 • Четвртиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на казино Мегапари, ќе добиете 25% бонус за депозит до $450 и 45 бесплатни вртења на Imperial Fruits: 40 линии.

Услови и правила на бонусот за добредојде

Само играчите кои ја комплетирале својата сметка можат да добијат бонус за добредојде.

Ако сакате да ја добиете наградата за бесплатни вртења, треба да го потврдите вашиот телефонски број. Ако не го сторите тоа, бесплатните вртења нема да се кредитираат на вашата сметка.

Бесплатните вртења ќе бидат доделени откако ќе се откупи бонусот за депозит и може да се користи на следните игри:

 • За првиот депозит, ќе добиете бесплатни вртења за играње на Книга на злато: Класик.

 • За вториот депозит, ќе добиете бесплатни вртења за да играте на Легендата за Клеопатра.

 • За третиот депозит, ќе добиете бесплатни вртења за играње на Соларната кралица.

 • За четвртиот депозит, ќе добиете бесплатни вртења за играње на Imperial Fruits: 40 линии.

Играчите кои имаат свои сметки во следните валути OMR, BHD, QTUM, KWD, mBT, ZEC, XMR, LTC, DASH, ETH и XAU, нема да добијат бесплатни вртења.

За да се квалификувате за бонус за прв депозит треба да депонирате најмалку 10 долари, а за вториот, третиот и четвртиот бонус за депозит треба да депонирате најмалку 15 долари.

Максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е 5 долари, а имате 7 дена да ги исполните барањата за обложување кои се 35 пати.

Кога имате активен бонус, секој облог ќе се брои двапати. Да речеме, ставате облог од 5 долари и 10 долари ќе се смета дека се обложени. Некои игри се исклучени од оваа понуда и тие се следните: PF CS: GO, PF Dice, PF Roulette, PF Pokerlight, Lucky Wheel, Greyhound Racing, Monkeys, African Roulette, Crown & Anchor, Derby Racing, Roulette и Balls 49.

Имајте на ум дека во некои игри вашиот влог нема да се удвои, вклучително и Crypt Crusade, Crypt Crusade 2, Guess which Hand, Гаража и злато на Дивиот Запад.

Ако не ги исполните условите за обложување во временската рамка, сите ваши бонус средства и добивки ќе бидат загубени.

Бонус за враќање на готовина

Бонус за враќање на готовина

Секоја недела, ќе добивате износ за враќање на готовина што е 3% од вкупната сума што ја имате во облозите претходната недела. Максималниот износ што можете да го добиете е 1000 УСД. Средствата ќе ги добивате секој вторник. Единствениот улов овде е тоа што треба да ставате облози на спортски пазари со коефициент од најмалку 1,5.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Во овој момент, казиното Мегапари нема достапен бонус без депозит. Од вас се очекува да направите квалификуван депозит за да добиете бонус од казиното. Тие може да додадат бонус без депозит во иднина, и ако го сторат тоа, ќе бидете известени.