Megapari - Deposits

Age Limit
Megapari
Megapari is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Deposits

Megapari додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите за депонирање на вашата сметка. Сè што треба да направите е да ја креирате вашата нова сметка во казиното и да се упатите до благајната. Изберете го делот Депозит и ќе видите список со сите достапни методи за депонирање и изберете го оној кој е најзгоден за вас.

Кога рековме дека има многу различни начини на плаќање во казиното Мегапари, бевме сериозни. Тие додадоа е-паричници, кредитни картички и многу повеќе за да ви ги олеснат работите.

Ако е-паричниците се вашиот избор, тогаш можете да ги најдете следните начини на плаќање:

Џетон паричник

Pay4Fun

Б-плаќање

Скрил

Совршени пари

Epay

Анинда Папара

Yandex.Money

Папара

WebMoney

Многу подобро

Доколку сакате да депонирате преку Интернет банкарство, ги имате следните опции:

Мултибанко

Болето

PSE

Сантандер

Банорт

Банкарски трансфер

Доколку сакате да користите припејд картички, можете да изберете една од следниве:

AstroPay картичка

PaySafeCard

PayGiga - Anında Banka Havalesi

Мегапари додаде многу различни криптовалути што можете да ги изберете да ги депонирате, вклучувајќи:

Биткоин

Лајткоин

Dogecoin

Цртичка

Етереум

Монеро

ZCash

НЕМ

ДигиБајт

Биткоин злато

На работ

QTUM

ТРОН

Бран

Бинанс монета

Монета од американски долари

TrueUSD

Стандарден токен Паксос

Тетер

Биткоин Кеш

Врска со синџири

OmiseGO

Основен токен за внимание

Ethereum Classic

BitShares

Еос

За жал, Paypal не е достапен во казиното Мегапари во овој момент, но можете да изберете еден од многуте други начини на плаќање достапни за депонирање и играње на вашата омилена игра.

Натпревар за депозит

Кога ќе го направите вашиот прв депозит во казиното, можете да земете многу дарежлив бонус за добредојде што ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ја продолжи вашата игра.

Бонусот за добредојде се пренесува преку вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Book of Gold: Classic.

· Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

· Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 УСД и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

· По четврти пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 450 УСД и 45 бесплатни вртења на Империал Фрутс: 40 линии.

Валута

Можете да користите различни валути за да депонирате средства на вашата сметка. Имајте на ум дека треба да ја изберете вашата валута во моментот кога ќе се регистрирате за сметка и мора да ја користите таа валута во секое време. Не постои опција да го промените подоцна. Можете да изберете една од следниве валути во казиното Мегапари:

USD EUR AED (Дирхам на Обединетите Арапски Емирати)

СИТЕ (албански лек)

AMD (ерменски драм)

АОА (анголска Кванза)

ARS (аргентински пезос)

AUD (австралиски долар)

AZN (азербејџански манат)

BAM (Конвертибилна марка)

БАТ (Основен токен за внимание)

BDT (бангладешки така)

BGN (бугарски лев)

BHD (бахреински динар)

BIF (франк Бурунди)

БОБ (Боливијано)

BRL (бразилски Реал)

BTS (BitShares)

BWP (Боцвана Пула)

BYN (Нова белоруска рубља)

CAD (канадски долар)

CDF (конгоски франк)

CHF (швајцарски франк)

CLP (чилеански пезос)

CNY (кинески јуани)

COP (колумбиски пезос)

CRC (Костарика Колон)

CUP (кубански пезос)

CVE (ескудо Капе Верде)

CZK (чешка корона)

DGB (DigiByte)

DJF (Френк Џибути)

DKK (Данска круна)

DOGE (Dogecoin)

DOP (доминикански пезос)

ДЗД (Алжирски динар)

EGP (египетска фунта)

ERN (еритрејска накфа)

ETB (етиопски Бир)

ГЕЛ (грузиски лари)

GHS (ганаски Cedi)

GMD (гамбиски Даласи)

GNF (Гвинеја франк)

GTQ (гватемалски Кецал)

HKD (долар од Хонг Конг)

HNL (Хондурас Лемпира)

ХРК (хрватски куни)

HTG (хаитски гурда)

HUF (унгарска форинта)

IDR (индонезиски рупии)

INR (индиска рупија)

IQD (ирачки динар)

IRR (ирански риал)

ISK (исландски)

JOD (Јордански динар)

JPY (јапонски јен)

KES (кениски шилинг)

KGS (Киргистан Сом)

KMF (коморски франк)

KRW (Јужнокорејска вона)

KWD (кувајтски динар)

КЗТ (Казахстански Тенге)

ЛИНК (Врска со синџир)

LKR (Шри Ланка рупија)

LRD (либериски долар)

LSL (Лесото Лоти)

LYD (либиски динар)

MAD (марокански дирхам)

MDL (молдавски леј)

MGA (малгашки Ариари)

МКД (македонски денар)

ММК (Мјанмарски Кјат)

МНТ (монголски Тугрик)

МРУ (мавританска Угија)

MUR (Маурициус)

MWK (малависки квача)

MXN (мексикански пезос)

MYR (малезиски рингит)

MZN (Мозамбик Метикал)

NAD (намибиски долар)

NGN (нигериска Наира)

NIO (Никарагванска Кордоба)

NOK (норвешка круна)

НПР (непалска рупија)

NZD OMG (OmiseGO)

OMR (Омански Реал)

PAB (Панама Балбоа)

ПЕН (перуански Нуево Сол)

PHP (Филипински пезос)

PKR (пакистанска рупија)

PRB (Придњестровје рубља)

PYG (парагвајски гуарани)

QAR (Катарски Реал)

QTUM (QTUM)

RON (романски Леу

РСД (српски динар)

RWF (Руандски франк)

SAR (Саудиски риал)

SCR (Сејшелска рупија)

SDG (суданска фунта)

SEK (Шведска круна)

SGD (Сингапурски долар)

SLL (Сиера Леоне Леоне)

SOS (сомалиски шилинг)

SSP (Јужен Суданска фунта)

СТРАТ (Стратис)

СЗЛ (Свазиленд Лилагени)

THB (Тајландски Бах)

TJS (таџички сомони)

TMTM (Туркменистански манат (пазарна стапка))

TND (туниски динар)

TRX (TRON)

ПРОБАЈ (турска лира)

TWD (нов тајвански долар)

TZS (танзаниски шилинг)

UAH (украинска Hryvnia)

UGX (угандански шилинг)

USDT (Tether)

UYU (Уругвајски пезос)

УЗС (Збир на Узбекистан)

VND (виетнамски Донг)

XAF (Франк) CFA BEAS)

XEM (Xem / Nem)

XOF (франк CFA BCEAO)

XRP (Рипл)

XVG (Verge)

ЗАР (Јужноафрикански ранд)

ZMW (замбиска квача)

ZWL (Зимбабвески долар)

mBCH (Milli - Bitcoin Cash)

mBT (Мили - Биткоин)

mBTG (Мили - Биткоин злато)

mDASH (Milli-DASH)

mETC (Milli-Ethereum Classic)

mETH (Milli-Ethereum)

mLTC (Milli - LiteCoin)

mXMR (Milli-Monero)

mZEC (Milli -Zcash).

Total score8.6
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (41)
Јапонски
Азербејџански
Албански
Англиски
Арапски
Бугарски
Виетнамски
Германски
Грузиски
Грчки
Дански
Еврејски
Естонски
Индонезија
Италијански
Казахстански
Кинески
Корејски
Латвиски
Литвански
Македонски
Малезиски
Норвешки
Полски
Португалски
Романски
Руски
Свахили
Словенски
Српски
Тајландски
Турски
Украински
Унгарски
Фински
Француски
Хинди
Холандски
Хрватски
Чешки
Шпански
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусКешбек бонус
ВалутиВалути (57)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Јужнокорејски вон
Австралиски долари
Азербејџански манати
Албански Лек
Американски долари
Аргентински пезоси
Бангладешки таки
Бахреински динари
Белоруски рубли
Бразилски реали
Бугарски лева
Виетнамски донг
Грузиски лари
Дански круни
Дирхами од ОАЕ
Евра
Ерменски драми
Индиски рупии
Индонезиски рупии
Ирански риали
Исландски крон
Казахстански тенгес
Канадски долари
Катарски риали
Кениски шилинзи
Кинески јуани
Колумбиски пезоси
Кувајски динари
Мексикански пезоси
Мозамбиски метикали
Молдавски леу
Нигериски наири
Нови тајвански долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Омански риали
Парагвајски гварани
Перуанскиот Нуево Сол
Романски леу
Руски рубли
Сингапурски долари
Српски динари
Судиски ријали
Тајландски бах
Туниски динари
Турски лири
Узбекистан сом
Украински гривни
Унгарски форинти
Филипински пезоси
Хонг Конг долари
Хрватски куни
Чешки круни
Чилеански пезоси
Швајцарски франци
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (10)
Бразил
Виетнам
Индија
Иран
Малезија
Молдавија
Словенија
Тајланд
Турција
Узбекистан
ИгриИгри (65)
Arena of Valor
CS:GO
Call of Duty
Dota 2
Dragon Tiger
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
MMA
Pai GowPunto Banco
Rainbow Six Siege
Rocket League
StarCraft 2
UFC
Valorant
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Биатлон
БингоБлек Џек
Бокс
Ватерполо
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
ГребкиКазино ХолдемКарибски Студ
Карлинг
Кено
Кошарка
Крепс
Крикет
Лакрос
Мотоспорт
Одбојка
Онлајн обложување
Пикадо
Пинг Понг
Покер
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСик Бо
Сквош
Слотови
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трка на бродови
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Футсал
Хокеј на мраз
Хурлинг
Шах
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (15)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayz
Ethereum
Jeton
Neteller
Perfect Money
Prepaid Cards
SkrillVisa
Visa Debit
ePay
СофтверСофтвер (58)