Megapari Преглед 2024 - Payments

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

За да им ги олесни работите на своите играчи, Мегапари додаде многу различни начини на плаќање што можете да ги користите и за повлекувања и за депозити. Иако списокот на начини на плаќање е доста долг, имајте на ум дека тие може да варираат во зависност од вашата локација.

За жал, Мегапари Казиното не го наведе PayPal како начин на плаќање, но сигурни сме дека можете да најдете друг кој ќе го користите и ќе ги играте вашите омилени игри во казиното.

За секој начин на плаќање се применуваат ограничувања и тие може да се разликуваат. Но, во повеќето случаи, минималниот износ што можете да го депонирате е 10 долари, додека има такви Yandex кои ви дозволуваат да депонирате најмалку 1 долари.