Megapari Преглед 2024 - Promotions & Offers

MegapariResponsible Gambling
CASINORANK
8.56/10
БонусБонус $1500 + 150 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Megapari is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Играчите кои се приклучуваат на казиното Мегапари за прв пат можат да го искористат бонусот за добредојде кога го користат промотивниот код NEWBONUS. Промотивниот код треба да се користи за време на регистрацијата во полето „Промо код“.

Кога ќе се приклучите на казиното Мегапари, можете да ги зграпчите вашите раце за многу дарежлив бонус за добредојде што достигнува до 1500 долари во бонус средства, а згора на тоа, ќе добиете 150 бесплатни вртења. Пакетот за добредојде се шири на вашите први четири депозити на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Book of Gold: Classic.

· Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете 50% бонус за депозит до 350 УСД и 35 бесплатни вртења на Легендата за Клеопатра.

· Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете 25% бонус за депозит до $400 и 40 бесплатни вртења на Solar Queen.

· По четврти пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Мегапари Казино, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 450 УСД и 45 бесплатни вртења на Империал Фрутс: 40 линии.

Понудата за добредојде е достапна само за новите играчи кои креираат сметка за вистински пари во казиното. Минималниот депозит потребен за оваа понуда е 10 УСД. За да го добиете бонусот треба да го потврдите вашиот мобилен број. Минималниот депозит потребен за вториот, третиот и четвртиот депозит е 15 долари. Условите за обложување за бонусот се 35 пати, а имате 30 дена да ги исполните.

Многу е важно да го штиклирате полето „Учествувајте во понудите за бонуси“ кога ја креирате вашата сметка за да ги исполнувате условите за бонусот.