Топ 10 Multicommerce Game Studio Онлајн Казино

Со повеќе од 15 години извонредно искуство во индустријата за игри, Multicommerce Game Studio се гордее што е меѓу пионерските студиа за развој на онлајн казино игри. Талентираниот тим на Multicommerce Game Studio се фокусира на проекти кои се движат од апликации за заднина, дизајн на домени за игри вклучувајќи бинго и Classic II до развој на SAS.

Multicommerce Studio игрите се популарни меѓу ентузијастите на онлајн казино бидејќи сите имаат демо верзија, што им дава шанса да пробаат игра пред да играат со вистински пари. Овие игри може да се играат и на мобилни уреди без оглед на големината на екранот.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)