N1 Casino Преглед 2024 - Bonuses

N1 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.74/10
БонусБонус 400 долари
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежливи бонус понуди
Достапна е 24/7 поддршка
ВИП програма
N1 Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Постојат два бонуси кои ги нуди казиното N1, бонуси за добредојде и редовни бонуси. Секој играч кој ќе создаде нова сметка и ќе го направи својот прв депозит ќе добие дарежлив бонус за добредојде. И, штом ќе станете редовен, можете да ги зграпчите вашите раце за бонуси за повторно вчитување и промоции во казино.

Има уште една популарна понуда во казиното N1, a бонус без депозит. Двата главни формати вклучуваат бесплатни вртења и мала сума на бонус како $10 или $20 што можете да ја играте на игра по ваш избор.

Бонус за прв депозит

Најпопуларниот бонус е бонус за добредојде што можете да го побарате кога ќе ја креирате вашата сметка и ќе го направите вашиот прв депозит. на бонус за добредојде во казиното N1 се пренесуваат првите четири депозити, така што ќе уживате во играњето подолго од вообичаеното.

  • Бонусот за прв депозит е 100% бонус за депозит до 100 долари. Ќе добиете и 150 бесплатни вртења, 25 бесплатни вртења секој ден во период од 6 дена. Бесплатните вртења се нудат на Book of Tut и John Hunter, двете игри од Pragmatic Play.
  • Казиното N1 има бонус за добредојде и за високи ролки. Можете да го подобрите вашето салдо до 1000 долари со бонусот за депозит од 50%. Условите за обложување за овој бонус се 50 пати и треба да ги исполните пред да побарате повлекување. Бонусот е достапен за 30 дена, а максималната сума што можете да ја вложите додека играте со бонус средства е 10 долари.
  • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 75% бонус за депозит до 100 долари.
  • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари. Овој пат ќе добиете и 50 бесплатни вртења на John Hunter и Book of Tut.
  • Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете бонус за депозит од 25% до 400 долари.

Бонус за повторно вчитување

Откако ќе го надминете бонусот за добредојде, можете да побарате бонус за повторно вчитување што е достапен секој понеделник. За да се квалификувате за овој бонус, треба да направите депозит од најмалку 20 УСД и овој бонус сочинува 25% од износот на депозитот. Максималниот износ што можете да го добиете со овој бонус е ограничен на 100 долари. Бонусот и бесплатните вртења мора да се обложуваат 50 пати пред да можете да побарате повлекување.

Бесплатните вртења треба да се активираат во рок од 3 дена по примањето. Ќе добиете 30 бесплатни вртења на Book of Aztec од Amatic и во случај овој провајдер да не е достапен во вашата земја, ќе добиете бесплатни вртења на Lucky Lady Moon од BGaming.

Максималниот износ што можете да го обложите со бонус средства е 5 долари. За да ја активирате оваа понуда потребно е да го користите промотивниот код RALLY21.

Правила за повлекување бонус

Секој пат кога ќе прифатите бонус од казино, треба да ги исполните условите за обложување пред да можете да побарате повлекување. Она што треба да го имате на ум овде е дека не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин.

  • Игрите на маса - Baccarat, Blackjack, Hi-Lo ќе придонесат 5% за исполнување на барањата за обложување.
  • Видео покер ќе придонесе 5% за исполнување на барањата за обложување.
  • Рулет и покер ќе придонесат 5% за исполнување на барањата за обложување.
  • Онлајн видео слотовите ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување.

Друга работа на која треба да обрнете внимание е дека не се дозволени сите видео слот игри кога имате бонус за расчистување. Еве целосна листа на сите игри кои се исклучени од бонусот за добредојде: 1429 Uncharted Seas, 300 Shields, African Quest, All Aces Poker, Alchymedes, Art of the Heist, Baker's Treat, Beautiful Bones, Big Bang, Bikini Party, Bloodsuckers, Break Da Bank Again Respin, готовински лифт, Castle Builder, Cazino Cosmos, Champion of the Track, Cool Buck, Craps, Dark Vortex, Dead or Alive, Devil's Delight, Double Dragons, Dragon Dance, Dr. Jekyll & Mr. Hyde , Џуџест рудник, Окото на Кракен, Златна легенда, Златоки, Среќен Ноќ на вештерките, Холмс и украдените камења, Жешко мастило, Хуго 2, Бесмртна романса, Напуштено кралство, Џекпот Џестер 200000, Џејд Батерфлај, Џекпот 6000, Џекпот, Џокер5 Pro, Jokerizer, Kings of Chicago, Lil Devil, Lucky Angler, Magic of Sahara, Medusa, Mega Joker, MULTIFRUIT 81, Ninja, Ozwin's Jackpots, Pearls of India, Peek-a-Boo - 5 Roel, Pets Go Wild, Pimped, Пинокио, кралица на златото, бесот до богатството, скапоцени камења со макари, ролна брзање 2, крадење на макари, ретро макари, ретро ролни дијамант Глиц, Робин Худ: менување на богатството, руско богатство, кралска маскарада, богатство на Скараб, Скруџ, Супер влоговите на Скудамор, Морски ловец, Серенгети Кингс, Симсалабим, Професионална серија на Блек Џек за една палуба, спектакуларно тркало на богатството, Спина Колада, Спина Ројал, Skulls Up, Stardust, Sugar Pop, Sugar Pop 2: Double Dipped, Super 7 Blackjack, Super Брз жежок врел преспин, Take The Bank, десетици или подобро, The Dark Joker Rizes, The Dark Knight, The Wish Master, Three Card Руми, Тројца мускетари, Томб Рајдер, Тумб Рајдер - Тајната на мечот, Потрага по кула, Дрво на среќата, покер со тројни рабови, Твистер на Тут, професионална серија TXS Hold'em, Кралското семејство, Нескротлив Бенгалски тигар, Нескротлив крунисан орел, Нескротлив Џиновска панда, Нескротлив волк пакет, Вегас висок ролер, Викинзите одат во Берзерк, Викинзите одат во пеколот, Тркалото на богатството, специјалното издание на Тркалото на богатството, Whospunit Plus, Wicked Circus, Дивиот ориент, Дивиот рој, Ловците на волци, рулетот за зумирање и сите џекпот слотови.