National Преглед 2024 - Bonuses

NationalResponsible Gambling
CASINORANK
9.1/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Табла за најдобар играч
Чист дизајн
Повеќејазично казино
National is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Со листа на бонуси и промоции, National Casino го прави членството на секој играч дополнително наградувачко. Новите членови на казиното добиваат 100% бонус за прв депозит и на нивниот втор депозит, тие уживаат бонус од 50%.

Овие бонуси за депозит исто така доаѓаат со бесплатни вртења за одредени слотови игри. Плус, секое ниво од ВИП програмата на казиното доаѓа со свои награди.

За да ги започнете работите како што треба, ќе добиете дарежлив бонус за добредојде што се пренесува преку вашите први две депозити. Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 500 долари и 100 бесплатни вртења на слотот Авалон: Изгубеното кралство.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $1000 и 50 бесплатни вртења на видео слот играта Џони Кеш.

 • Секој петок, можете да го искористите бонусот за повторно вчитување, што е бонус за депозит од 50% што достигнува до 250 долари и 100 бесплатни вртења на Book of Cats.

 • Секој понеделник, можете да добивате до 100 бесплатни вртења на Journey Flirt.

 • Можете да вртите до $500 и 500 бесплатни вртења во трката за мистерии.

 • Може да играте игри на маса за да освоите 1500 долари на секои три дена во битката на масата на кралицата.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Коцкарите кои редовно играат во Националното казино можат да учествуваат во многу дарежлива програма за лојалност што ќе им овозможи да ги зголемат своите шанси за заработка.

ВИП програмата во Националното казино е неверојатно импресивна и се состои од 9 нивоа. И, штом ќе го достигнете деветтото ниво, треба да очекувате многу награди. Во моментот кога ќе го направите вашиот прв депозит, станувате дел од програмата за лојалност на Националното казино.

Во овој момент, веројатно се прашувате што треба да направите за да се искачите на нивоата и одговорот е едноставен, сè што треба да направите е да ги играте вашите омилени игри. За секои 12,5 долари што ги ставате во облози, ќе добиете 1 поен. Откако ќе соберете доволно поени, можете да ги замените за вистински готовина. Размената ќе зависи од нивото на кое се наоѓате во тој момент.

Сите награди доаѓаат со услов за обложување 3x, а средствата од дополнителните поени подлежат на барања за обложување 1x. И секој пат кога ќе се искачите на ниво, ќе добивате неколку награди:

 • ВИП Ниво 1 – Ќе добиете 25 бесплатни вртења за слотот Platinum Lightning со 25 бесплатни поени.

 • ВИП Ниво 2 – Ќе добиете 50 бесплатни вртења за слотот на Lucky Lady's Clover со 50 бесплатни поени.

 • ВИП Ниво 3 – Ќе добиете $10 и 20 бесплатни вртења за слотот Spin and Spell со 500 бесплатни поени.

 • ВИП Ниво 4 – Ќе добиете $20 и 40 бесплатни вртења за слотот Aztec Magic Delux со 1200 бесплатни поени.

 • ВИП Ниво 5 – Ќе добиете 50 УСД и 3000 дополнителни поени.

 • VIP Ниво 6 – Ќе добиете 100 УСД и 10.000 дополнителни поени.

 • ВИП Ниво 7 – Ќе добиете 200 УСД и 25.000 дополнителни поени.

 • VIP Ниво 8 – Ќе добиете 500 УСД и 50.000 дополнителни поени.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Секој петок, имате шанса да ја зголемите вашата готовина за викендот благодарение на достапниот бонус за повторно вчитување. За да се квалификувате за овој бонус, треба да депонирате најмалку 20 долари и ќе добиете 50% бонус за депозит до 250 УСД и 100 бесплатни вртења што можете да ги користите на слотот „Книга на мачки“.

Веднаш ќе ги добиете првите 50 вртења, а останатите 50 бесплатни вртења ќе се кредитираат на вашата сметка следниот ден. Добивките добиени со бесплатните вртења имаат барања за обложување од 40 пати.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во National Casino, имате право на многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е одлична можност за секој нов играч, бидејќи ќе ја зајакне вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да ја продолжите вашата игра.

Бонусот за добредојде се пренесува преку првите две депозити што ги вложувате на следниов начин:

 • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари и 100 бесплатни вртења на видео слот играта Авалон" Изгубеното кралство".

 • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 200 УСД и 50 бесплатни вртења на видео слот играта Џони Кеш. За да ја побарате оваа понуда, треба да ја користите бонусната шифра 2TWO.

Игрите со видео слот ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување, додека другите игри ќе придонесат со помал процент.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Кога ќе депонирате во Националното казино, ќе добиете бонус за добредојде и неколку бесплатни вртења што одат со него. Згора на тоа, секој петок може да ги барате вашите бесплатни вртења за видео слот играта Book of Cats. Секој бонус во National Casino бара од вас да направите депозит.

Понекогаш, казиното ќе ве награди со бонус без депозит и ќе бидете известени.

Играчите од следните земји не ги исполнуваат условите за бонус без депозит:

 • Израел
 • Соединетите Американски Држави
 • Обединето Кралство
 • Франција и нејзините прекуокеански територии (Гваделупе, Мартиник, Француска Гвајана, Реунион, Мајот, Сент Мартин, Француска Полинезија, Валис и Футуна, Нова Каледонија)
 • Холандија
 • Малта
 • Обединети Арапски Емирати
 • Турција
 • Летонија, Холандски Западни Инди
 • Естонија
 • Белорусија
 • Литванија
 • Гибралтар
 • Џерси
 • Украина
 • Курасао
Бонус кодови

Бонус кодови

Повеќето од бонусите во Националното казино се префрлаат на вашата сметка откако ќе направите успешен депозит. Сепак, има некои бонуси кои бараат од вас да користите бонус код. Ова се бонус кодовите што ќе ви требаат за некои бонуси овде:

 • За вториот депозит, ќе ви треба следниот бонус код: 2TWO

 • За понеделничките бесплатни вртења, ќе ви треба следниот код: SPINME

 • За повторно вчитување во петок, ќе ви треба следниот код: INLOVE

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

Кога играте со бонус средства, ќе мора да ги исполните условите за обложување пред да можете да ги повлечете вашите добивки.

Максималниот износ што ќе ви биде дозволено да го повлечете од бонус без депозит е ограничен на 50 долари.

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок
2023-05-23

Побарајте бонус за повторно вчитување до $250 во Националното казино овој петок

Националното казино е едно од водечките места за казино во Европа. Ова казино е познато по илјадниците висококвалитетни игри и бескрајната понуда на програми за лојалност. Значи, CasinoRank внимателно го следи казиното за да најде што можете да барате овој викенд. Националното казино нуди бонус за повторно вчитување во петок кој може да достигне 250 долари. Овој пост го разгледува секој аспект од оваа награда, вклучувајќи го минималниот депозит, барањата за обложување, квалификациските игри и многу повеќе. 

Националното казино го додаде Буонго Вуконг
2021-10-17

Националното казино го додаде Буонго Вуконг

National Casino лансираше неверојатна слот игра наречена Booongo Wukong. Главниот лик на играта е мајмун по име Вуконг.