Pin-Up Casino Преглед 2024 - Bonuses

Pin-Up CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
8.7/10
БонусБонус $5.300 + 250 бесплатни вртења
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Повлекувања во рок од 24 часа
Разговор во живо 24/7
Мобилен пријателски дизајн
Широк спектар на врвни провајдери за игри
Pin-Up Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Откако ќе се приклучите на Pin-Up казиното, ќе започнете добар почеток. Ќе добиете 250 бесплатни вртења и бонус средства кои достигнуваат дури 500 долари. Единствениот начин да го побарате овој бонус за пин-ап е да се регистрирате за сметка во казиното и да го направите вашиот прв депозит. За да ги добиете бесплатните вртења, треба да депонирате најмалку 50 долари.

Веднаш ќе добиете 50 бесплатни вртења и 40 бесплатни вртења дневно во следните пет последователни дена. Исто така, ќе добиете 100% бонус за депозит за совпаѓање до 500 долари. Условите за обложување за бесплатните вртења и бонусот се 50 пати и имате 72 часа да ги исполните.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Во моментот кога ќе се приклучите на казиното и ќе почнете да ставате облози со вистински пари, ќе станете дел од нивната програма за лојалност. Колку повеќе играте, толку побрзо ќе се искачите на скалата на ниво. За да ги олесни работите за новите членови, казиното ќе ви даде награди за завршени задачи. На пример, ќе добиете 50 поени за само пополнување на вашиот профил и уште 50 кога ќе ја потврдите вашата сметка.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Пин-ап казиното прифаќа секакви играчи, и високи ролери и оние со тесни буџети. Секој нов член во казиното ќе биде награден со 100% бонус за натпревар која може да достигне и до 500 долари. Овој бонус е достапен само за новите играчи кои ги креираат своите сметки во казиното и прават депозит. Средствата за бонуси треба да се одиграат 50 пати пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Имате 72 часа да ги исполните условите за обложување.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Во овој момент, нема достапен бонус во казиното, но тоа може да се промени во иднина.

Правила за повлекување бонус

Кога го барате бонусот за Pin-Up казино, бонусот се кредитира на вашето салдо на бонус и се чува одделно од вашето салдо со вистински пари. Прво ќе ги искористите вашите вистински пари за да поставите облози, а штом вашето салдо ќе падне на 0,5 долари, можете да го искористите салдото на бонусот за да продолжите да играте. Сите ваши добивки и бонус средства не може да се повлечат додека не ги исполните условите за обложување.

Различни игри придонесуваат за различен процент на исполнување на барањата за обложување. Облозите направени на игри со видео слот ќе придонесат 100% за исполнување на барањата за обложување со некои исклучоци.

Овие игри се исклучени од бонусот: The Wish Master, Jekyll, and Hyde, Blood Suckers, Robin Hood, 888 Gold, Lucky Angler, Tree of Fortune, Secret of the Stones, Devil's Delight, Champion of the Track, Kings of Chicago, Џекпот 6000, Добра девојка-лоша девојка, На Копа, After Night Falls, Slots Angels, 7th Heaven, Ned, and his Friends, True Illusions, Sin City Nights, WhoSpunIt Plus, The True Sheriff, Sugar Pop, Puppy Love Plus, Пинокио, Симсалабим и циганска роза, 4 годишни времиња, жешки плодови 20, принцеза на месечината, потрага по облаци, Energoonz, GEMIX, празнична сезона, Pimped, Reactoonz, Rise of Olympus, Кралски маскенбал, Слатка алхемија, Towerd of Quest Runecraft, , Genie Jackpots Megaways, Temple of Treasure, Wolf Legend, Vikings Unleashed, Buffalo Rising, Legacy of Ra, Валета, Mustang Gold, Wolf Gold, ChilliPop, Great Rhino.

Игрите со карти, рулет, кено, виртуелни спортови и игри со дилер во живо нема да придонесат за исполнување на барањата за обложување.

Максималниот облог што можете да го поставите кога играте со бонус средства е 5 долари.