Играјте Ojo: An Overnight Success

Новости

2021-08-20

Katrin Becker

Онлајн казина постојат веќе долго време. Но, нивната популарност забележа пораст во последните две години. Со пандемиската ситуација што го зафати светот, коцкарите одеа во онлајн казина за да си го поправат своето. Едно казино што се издвојува меѓу ордите на онлајн казина кои се достапни денес е Play Ojo. 

Играјте Ojo: An Overnight Success

Започнување на нивното патување

Лансирани во 2017 година, тие веднаш се етаблираа како еден од најдобрите достапни онлајн казина. Кога ќе се придружите на семејството Play Ojo, ќе забележите дека казиното има исклучително отворен пристап кон онлајн игрите. Тие се издвоија од конкуренцијата со ремонт на традиционалниот бонус систем. Тие нудат помалку правила и полесно повлекување. Тие, исто така, ги откажаа барањата за обложување. Ова е една од причините што преку ноќ станаа успех.

Бонус за регистрација

По регистрирањето во казиното за прв пат ќе автоматски добиваат бесплатни вртења. Значи, кога одите да го направите вашиот прв депозит, не ви требаат никакви промотивни кодови. Можете исто така да му дадете на казиното да го пробате без да направите депозит. 

Нема барања за обложување за играње

Play Ojo отсекогаш ги задржал своите строги барања за без обложување. Значи немаат традиционално бонуси кои се поврзани со обложување достапни за нивните играчи. Но, тоа не значи дека казиното ви нуди нешто. За секој долар што ќе го депонирате, добивате бесплатно вртење. На овој начин можете да примите до 50 вртења. Сите пари што ќе ги заработите со овие бесплатни вртења остануваат ваши да ги чувате, без никакви конци. Ова е една од главните причини зошто Play Ojo е толку популарна меѓу сите казина таму. 

Програми за лојалност

Play Ojo е посветен на своите играчи со цело срце. Тие имаат програма за лојалност која ги наградува нивните играчи што остануваат со нив. Наградите заработени преку нивните специјални зделки се независни од другите промоции. Една од нивните програми за лојалност е Ojo Plus. Оваа програма наведува дека штом ќе поставите нето, добивате рефундација за секој ставен облог. Тие го имаат и Club Ojo каде што добивате нивоа колку повеќе играте. Тука е и тркалото Оџо. Овде добивате бесплатни вртења со услов да ги добиете вашите награди веднаш штом ќе победите.

Сите овие понуди гарантираат дека Play Ojo е профитабилен и за новите и за постоечките клиенти. Нивните пакети за лојалност се едни од најдобрите во бизнисот и тие се успешни во привлекувањето нови играчи.

Најнови вести

NetEnt Goes Dutch with Holland Casino Partnership
2022-09-24

NetEnt Goes Dutch with Holland Casino Partnership

Новости