Топ 10 Seven Deuce Gaming Онлајн Казино

Земајќи го своето име од најлошата рака во Texas Hold'em Poker, британската Seven Deuce Gaming е основана во 2014 година. Како што сугерира неговото име, таа почна да се фокусира на казино игри предводени од покер, но напредуваше во текот на следните години за да се концентрира повеќе на онлајн казино видео слотови.

Нејзините онлајн казино игри се насочени повеќе кон помладата возраст на легалните коцкари, што се покажа како ефикасна стратегија. Сè уште има релативно мал каталог на онлајн игри. Сепак, оние што ги произведе се со многу висок стандард и имаат многу прогресивни понуди за џекпот.

Популарните игри вклучуваат Fruits Go Wild, Royal Rush и Dragon Strike.

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)