SlotoCash Преглед 2024 - Bonuses

SlotoCashResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $7.777 + 300 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
SlotoCash is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Има многу различни бонуси достапни во SlotoCash Casino и за новите играчи и за постоечките. За да ги започнете работите на десната нога, ќе добиете 200% бонус за депозит за натпревар, а згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења на Волшебната градина.

Една многу важна работа што треба да се има на ум е дека бонусот за добредојде доаѓа со барања за обложување 25 пати што треба да ги исполните пред да можете да направите повлекување. Средствата за бонуси важат 21 ден, така што треба да играте преку бонусот во овој период пред да истече.

Играчите од Бугарија, Обединетото Кралство, Грција, Унгарија, Маурициус, Полска, Португалија, Романија, Русија и Шведска не смеат да бараат бонус за добредојде.

Може да играте само игри со видео слот и кено со бонусните средства, а максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е 6,5 долари.

Бонус за лојалност

Секогаш кога ставате облози со вистински пари во казиното, ќе добивате поени за лојалност кои подоцна ќе ги замените за готовина откако ќе соберете доволно поени.

Можете да замените 100 поени за лојалност за 1 долар, а таа сума треба да ја обложите барем еднаш пред да побарате повлекување.

SlotoCash има ВИП клуб со три нивоа и штом ќе достигнете да бидете врвен играч, ќе добиете многу дополнителни бенефиции. Секое ново ниво ќе донесе поголеми и подобри награди и тие се како што следува, злато, платина и дијамант. Веднаш штом ќе се квалификувате за едно од овие нивоа, ќе добиете 50, 100 и 150 долари соодветно.

Бонус за повторно вчитување

SlotoCash има неделен бонус за повторно вчитување за нивните лојални играчи од време на време. Од таа причина, ви предлагаме редовно да се најавувате на вашата сметка за да победите`не пропуштај ништо.

Бонус за натпревар

За да уживате во сите придобивки што ги нуди SlotoCash, прво треба да креирате сметка. Откако ќе го направите тоа, автоматски ќе добиете бонус без депозит од 31 долари. Вистинската забава започнува кога ќе одлучите да депонирате на вашата нова сметка. Можете да побарате многу дарежлив бонус за добредојде што ќе ја зголеми вашата рамнотежа и ќе ја продолжи вашата игра. Пакетот за добредојде се пренесува преку вашите први 5 депозити на следниот начин.

 • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 200% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења.
 • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO2MATCH.
 • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO3MATCH.
 • Четвртиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO4MATCH.
 • Петтиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете бонус за депозит од 177% и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO5MATCH.

Бонус со висок ролери

SlotoCash има посебно добредојде бонус за високи ролери. Треба да депонирате 500 УСД за да се квалификувате за оваа промоција. Треба да го откупите купонскиот код пред да уплатите или веднаш по завршувањето на депозитот. Откако ќе ставите облог, можете да го барате бонусот.

Условите за обложување за овој бонус се 35 пати, и треба да ги исполните пред да можете да ги повлечете вашите добивки. Може да ставате облози само на слотови и гребнатинки за да ги завршите барањата за обложување. Облозите поставени на други игри ќе ги поништат сите ваши добивки.

Бонус за регистрација

Секој играч кој ќе се пријави за сметка на SlotoCash ќе добие многу дарежлив бонус за регистрација. Овој бонус ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ви овозможи да ја продолжите вашата игра. На овој начин можете повеќе да го истражувате казиното и да испробате повеќе игри од вообичаено. Бонусот за регистрација се пренесува преку вашите први 5 депозити на следниов начин:

 • Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 200% бонус за депозит и 100 бесплатни вртења.
 • Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO2MATCH.
 • Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO3MATCH.
 • Четвртиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете 100% бонус за депозит и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO4MATCH.
 • Петтиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка, ќе добиете бонус за депозит од 177% и 50 бесплатни вртења. За да ја побарате понудата, треба да ја користите бонусната шифра SLOTO5MATCH.

Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за оваа понуда е 20 долари. Условите за обложување за бонусот се 25 пати, и треба да ги исполните пред да направите повлекување. Добрата вест овде е дека нема максимална наплата.

Максималната сума што можете да ја обложувате по спин е 10 долари, а ако ставате поголеми облози, ризикувате да го изгубите бонусот.

Играчите од Финска треба да го обложуваат својот бонус и да депонираат 50 пати, што е многу повисоко, а менаџментот ќе го потврди рачно пробивот пред секое барање за готовина.

 • Играчите од Полска немаат право на бонус за добредојде без депозит.
 • Бонусот за добредојде е достапен само за првите пет депозити што ќе ги направите. Секој бонус мора да се бара со соодветниот депозит, а ако тоа не се стори може да резултира со поништување на вашиот бонус.
 • Може да имате само еден активен бонус на вашата сметка и можете`т комбинираат бонуси.
 • Треба да ги исполните условите за обложување пред да побарате повлекување.

Сите игри се дозволени освен Baccarat, Bingo, Craps, Roulette, Pai-Gow Poker, Poker, Sic Bo и War. Онлајн видео слотовите ќе придонесат 100% во исполнувањето на барањата за обложување. Игрите без слот ќе имаат 25% за исполнување на барањата за обложување.

Облозите ставени на Baccarat, Bingo, Craps, Roulette, Pai-Gow Poker, Poker, Sic Bo, War и КОЈА прогресивна варијанта на игри на маса или слот игри нема да се сметаат за барањата за обложување на бонусот и ќе ги поништат сите добивки освоени на оваа промоција.

Бонус без депозит

Бонуси без депозит се одличен начин да играте казино игра без да ризикувате сопствени пари. Казината знаат дека тоа е она што играчите го бараат, така што SlotoCash нуди многу дарежлив бонус без депозит на секој играч кој создава нова сметка. Бонусот ќе се додаде автоматски на вашата сметка за да можете да започнете да играте некои од игрите што се достапни овде.

Бонус код

Има многу бонус кодови што можете да ги користите за да побарате еден од многуте бонуси достапни во SlotoCash Casino. За да ги започнете работите на десната нога, ќе добиете многу дарежлив бонус за добредојде и згора на тоа, ќе добиете 300 бесплатни вртења.

Повлекување бонус

Една од најважните работи што треба да ги имате на ум кога барате бонус за добредојде е дека треба да ги исполните условите за обложување пред повлекувањето.

 • За да побарате бонус без депозит во казиното, треба да направите барем еден успешен депозит пред тоа.
 • Ако вашиот последен депозит е постар од 3 месеци, тогаш немате право да барате бонус за добредојде.
 • Максималниот износ на пари што можете да го повлечете од бонус без депозит е ограничен на 180 долари.

Играчите од следните земји можат`да барате бонус без депозит: Албанија, Ерменија, Азербејџан, Белорусија, Босна и Херцеговина, Бразил, Бугарија, Хрватска, Унгарија, Индонезија, Казахстан, Киргистан, Латвија, Литванија, Маурициус, Македонија, Малезија, Молдавија, Црна Гора, Полска, Романија, Русија, Словачка, Словенија, Таџикистан, Туркменистан, Обединетото Кралство, Украина и Узбекистан.

Лесно-Win Cashback бонус

Ако не сакате да добивате бонус средства кои се поврзани со барањата за обложување, тогаш ќе ја цените понудата за инстант враќање на готовина од 25% SlotoCash што е достапна за сите депозити направени од понеделник до среда. Има и друга понуда, 35% Инстант Cashback за депозити направени од четврток до недела.

Оваа понуда, исто така, доаѓа со барања за обложување, но тие се само 10 пати во овој случај и добрата вест е дека нема максимален износ на готовина.

 • Можете да побарате инстант враќање на готовина 48 часа откако ќе го направите вашиот депозит.
 • Не можете да имате средства во вашето салдо за да ги исполнувате условите за бонус за враќање на готовина.
 • Минималниот депозит што треба да го направите на барање за враќање на готовина е само 10 долари.

Некои играчи сметаат дека оваа промоција е малку збунувачка, особено ако штотуку почнуваат да играат во онлајн казино. Уште повеќе, оваа промоција не е достапна во секое казино, па ќе се обидеме да ви објасниме.

Во повеќето случаи, промоциите и бонусите се додаваат автоматски на вашата сметка веднаш штом ќе го направите квалификуваниот депозит. Ова е местото каде што бонусот за враќање на готовина е различен. Прво ќе треба да си играте со вашите средства и ако не победите, тогаш ќе побарате бонус за враќање на готовина и ќе добиете процент од вашиот депозит назад.

За да го добиете овој бонус, сè што треба да направите е да ја контактирате поддршката за корисници и тие ќе го додадат вашиот поврат на готовина.