Spinamba Преглед 2024 - About

SpinambaResponsible Gambling
CASINORANK
7.73/10
БонусБонус $3.000 + 100 бесплатни вртења
Достапна е 24/7 поддршка
Различни големи игри
Достапни виртуелни спортови
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Достапна е 24/7 поддршка
Различни големи игри
Достапни виртуелни спортови
Spinamba is not available in your country. Please try:
About

About

Казиното Spinamba е супер светло казино со необична тема. Дефинитивно се издвојува со својот дизајн меѓу другите онлајн казина. Веб-страницата располага со класични и помодерни машини, бројката од повеќе од 1000, и сите тие имаат различни параметри и кругови на игра. Играчите можат да го најдат она што го бараат: добро познати провајдери, можност за играње во казино во живо, брзи исплати, фер игри и секако атрактивни бонуси. Играчот ќе добие максимално уживање и ќе може да освои пари. Казиното е стабилно иако ново, има избор на валути, играјте во демо режим.

Spinamba

Казиното Spinamba моментално работи во 27 земји, а некои од нив вклучуваат Полска, Шведска, Јужна Африка, Германија, Австрија, Швајцарија, Белгија, Аргентина, Мексико, Перу, Чиле, Уругвај, Турција, Норвешка, Финска, Естонија, Латвија, Литванија, Унгарија , Словачка, Србија, Романија, Бугарија, Данска, Русија, Белорусија и Казахстан.

Она што најмногу нè погодува во казиното „Спинамба“ е неговиот модерен дизајн кој е со црна тема со светли жолти елементи што привлекуваат очи и африкански елементи.

Некои од најпопуларните игри што можете да ги најдете овде вклучуваат Starburst, Wild Wild West, The Book of Dead, Gonzo's Quest, Book of Gold, Fruits&Jokers: 20 линии, само за да наведам некои. Уште повеќе, игрите се достапни на различни јазици како руски, англиски, германски, шпански, полски, турски, португалски, фински, норвешки, чешки и шведски.

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Spinamba е во сопственост и управувана од Atlantic Management BV

Број на лиценца

Број на лиценца

Spinamba е официјално лиценциран од Atlantic Management BV со лиценца бр.5536/JAZ.

Каде се базира казиното Спинамба?

Каде се базира казиното Спинамба?

Седиштето на казиното е на следната адреса: Булевар Еманципатие Доминико Ф. „Дон“ Мартина 29, Курасао.