Voodoo Dreams Преглед 2024 - Bonuses

Voodoo DreamsResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 200 бесплатни вртења
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Бонус понуди на Voodoo Dreams

Казиното Voodoo Dreams нуди низа примамливи бонуси за подобрување на вашето искуство со игри. Ајде внимателно да ги разгледаме различните видови на бонуси што се достапни:

Бонус за добредојде Бонусот за добредојде е вообичаена понуда во онлајн казината, а Voodoo Dreams не разочарува. Иако специфичниот процент може да варира, овој бонус им обезбедува на играчите дополнителни средства за да ја започнат својата игра.

Бонус за бесплатни вртења Друг популарен бонус во Вуду Dreams е бонусот за бесплатни вртења. Овие бесплатни вртења може да се користат на избрани слот игри, давајќи им на играчите шанса да победат без да користат свои пари.

Бонус за лојалност Voodoo Dreams ги наградува лојалните играчи со својот бонус за лојалност. Додека продолжувате да играте, ќе заработувате поени што може да се откупат за различни поволности и поволности.

Бонус за повторно вчитување За да продолжи возбудата, Voodoo Dreams нуди бонус за повторно вчитување. Овој бонус им дава на играчите дополнителни средства кога ќе направат последователни депозити откако ќе ја побараат првичната понуда за добредојде.

Бонус без депозит За оние кои сакаат да го пробаат Voodoo Dreams без да направат депозит, постои бонус без депозит. Овој бонус им овозможува на новите играчи да уживаат во бесплатна игра пред да вложат вистински пари.

Бонус за натпревар Бонусот за натпревар е уште еден начин на кој Voodoo Dreams го зголемува вашиот субсидирам. Со овој бонус, казиното се совпаѓа со процент од износот на вашиот депозит, што ви дава повеќе средства за играње.

Бонус за депозит Слично на бонусот за натпревар, бонусот за депозит додава дополнителни средства на вашата сметка кога правите депозит. Специфичните услови и услови може да се разликуваат во зависност од тековните промоции.

Без обложување бонус Вуду соништата исто така нуди бонуси без обложување од време на време. Овие бонуси ви овозможуваат да ги задржите сите ваши добивки без да мора да ги исполнувате барањата за обложување.

Бонус за упатување Ако ги упатите пријателите или членовите на семејството да се придружат на Voodoo Dreams, можете да добиете Ббонус за упатување како знак на благодарност. Овој бонус е одличен начин да ја споделите забавата и да заработите дополнителни награди.

Генерално, Voodoo Dreams обезбедува низа бонуси за да одговараат на различните преференции на играчите. Иако овие бонуси можат да го подобрат вашето искуство со игри, важно е да бидете свесни за какви било временски ограничувања и барања за обложување што може да се применат. Не заборавајте да внимавате на бонус кодовите и во промотивната содржина.

Кога ќе се придружите на семејството VoodooDreams, ќе уживате во многу поволности што ги нуди казиното. Тие знаат дека играчите ги привлекуваат бонуси и мораме да кажеме дека имаат многу да понудат. Бонусот за добредојде во казиното е многу дарежлив. Можете да ги зграпчите вашите раце за дополнителни 1000 долари во бонус средства, што не е толку лошо. Имајте на ум дека бонусот доаѓа со барања за обложување што треба да ги исполните пред да можете да направите повлекување. Условите за обложување за бонусот за добредојде се 30 пати, што не е толку многу. Прво ќе треба да играте со парите што сте ги депонирале, а подоцна ќе играте со средствата за бонус.

Повторно, за да останете верни на нивната тема, ќе треба да фрлите темна магија или Светлосна магија. Кога ќе направите мал депозит, можете да ги искористите предностите на Темната магија и ќе добиете мал бонус за тоа. Кога ќе направите поголем депозит, ќе ја искористите магијата Light Magic и ќе добиете поголем бонус за тоа.

Казиното, исто така, ги наградува своите играчи со бесплатни вртења на редовна основа, во други времиња тие ќе ја зајакнат вашата сметка со вистински пари. Сепак, има една работа што треба да ја запомните, можетеНе ги играјте следните игри со бонус средствата што ги добивате од казиното: Tower Quest, Koi Princess, Dr. Jekyll & Mr. Hyde, Ladies Nite, Game of Thrones, Scrooge, Spring Break, Eye of the Kraken, Blood Suckers, Крвав морон 2, Среќен риболовец, Биг Бенг, Напуштено кралство, Господар на желбите, Ѓаволско задоволство, Шампион на патеката, Робин Худ, Бисери на Индија, Кралски маскенбал, Томб Рајдер 2, Мртов или жив, Нескротлив Бенгалски тигар, Нескротлива џиновска панда , Нескротлив волк, 1429 Непознати мориња, Нескротлив крунисан орел, двојни ламји, божествено богатство, супер монополски пари, градител на замок, градител на замок II, Ѕвездена прашина, Peek A Boo и Алхимед.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

VoodooDreams знае дека единствениот начин да се привлечат нови играчи е да понуди многу дарежлива понуда за регистрација. И мораме да кажеме дека тука се истакнаа. Понудата започнува со 20 вртења со надомест, без потреба од депозит, а подоцна, ќе добиете бонус за депозит за натпревар на вашите први четири депозити што ќе ги направите на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит, казиното ќе го удвои износот. Ќе добиете 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. Ќе добиете и 200 бесплатни вртења по првиот депозит. Бесплатните вртења ќе се додадат на вашата сметка во текот на следните 10 дена, по 20 бесплатни вртења секој ден.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 300 УСД.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Првиот пат кога ќе се регистрирате за нова сметка во казиното VoodooDreams, ќе имате шанса да вкусите што нуди казиното, дури и без да направите депозит. Ќе добиете 20 бесплатни вртења, не е потребен депозит за играње на 3 однапред избрани игри.

За да го добиете бонусот без депозит, треба да се регистрирате за сметка. Само кликнете на копчето „Регистрирај се“ и пополнете го формуларот со вашите податоци. За секоја информација што ќе ја внесете, ќе добиете 100 правописни поени, кои подоцна можете да ги користите како кредити во казино игрите.

Не треба да ја потврдите вашата сметка за да ги добиете 20-те бесплатни вртења, но за да играте за вистински пари, подоцна ќе треба да ја потврдите вашата сметка. Тоа се прави едноставно со кликнување на врската за потврда казиното ќе ви испрати веднаш по регистрацијата.

Кога ќе се најавите на вашата нова сметка, ќе ве чекаат бесплатните вртења. Не мора да правите депозит, само одете на една од овие игри Starburst, Aloha! Кластер плаќа, и светла и играјте ги бесплатните вртења со кои ве награди казиното. Условите за обложување за оваа понуда се само 40 пати. Сè додека не ги исполните условите за обложување, облозите се ограничени на 0,20 УСД по спин и имате 3 дена да ги исполните барањата за играње. Бонусот без депозит е достапен само за играчи во следните земји Шведска, Норвешка, Финска, Германија, Австрија, Швајцарија, Холандија, Нов Зеланд и Канада.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Ќе добиете бонус за депозит за натпревар првите 4 пати повеќе од вашиот депозит на вашата нова сметка на VoodooDreams.

· Првиот пат кога ќе направите депозит, казиното ќе го удвои износот. Ќе добиете 100% бонус за депозит за совпаѓање до 100 долари. Ќе добиете и 200 бесплатни вртења по првиот депозит. Бесплатните вртења ќе се додадат на вашата сметка во текот на следните 10 дена, по 20 бесплатни вртења секој ден.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 200 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 300 долари.

· По четврти пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 300 долари.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Забавата не престанува со бонусот за добредојде само во казиното VoodooDreams. Ќе добиете 50% бонус за повторно вчитување што ќе достигне 300 долари на четвртиот депозит што ќе го направите на вашата сметка. Оваа промоција е достапна само за канадски играчи, а минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за понудата е само 10 долари. Бонусните средства треба да се обложуваат најмалку 40 пати, за да можете подоцна да ги повлечете вашите добивки.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Бонусите за лојалност се дизајнирани на тој начин да ги наградат клиентите што се враќаат. Ова обично се прави со многу различни нивоа на дарежливост и ова е местото каде што VoodooDreams го прави тоа поинаку од другите онлајн казина. Тие ви нудат можност да ја изберете и изберете наградата што ја претпочитате. Имено, секој победнички спин ви дава два вида поени, искуствени поени и духови поени. Првите ви дозволуваат да достигнете нови нивоа кои подоцна ќе ви доделат подобри бонуси познати како магии. Од друга страна, Spirit Points се користат за фрлање магии што ги отклучувате.

Секој пат кога ќе ги користите вашите Spirit Points за да фрлите магија, ќе добивате бонус. Колку повеќе ги користите магиите, тие стануваат помоќни и имате можност да ги изберете вашите бонуси.

Постојат различни видови на бонуси достапни за вас. Тие се поделени во четири категории Крв, Темно, Светлина и Духовна магија.

· Blood Magic ќе донесе одредена сума на бесплатни вртења со секој влог што ќе го направите. Бесплатните вртења може да се ограничат на некои игри, но во повеќето случаи, ќе имате избор меѓу неколку игри.

· Dark Magic ќе донесе бонус за депозит на вашата сметка.

· Light Magic ќе ви даде поголем бонус за депозит.

· И, магијата Spirit е најценетиот бонус бидејќи додава најголема вредност. Ќе добиете вистински пари без барања за обложување.

Секогаш кога играте во казиното VoodooDreams за вистински пари, ќе добивате поени за искуство. Овие точки ќе го одредат нивото на кое сте и моќта на магиите. Секој пат кога ќе достигнете однапред одреден број на поени за искуство, ќе се зголемувате на ниво, а секое ново ниво ќе отклучи 4 нови магии.

Spirit Points, од друга страна, ќе ви помогнат да ги фрлите магиите. Секој пат кога ќе фрлите магија ќе добивате награда. Имајте на ум дека магиите чинат различни количини на Spirit Points. Постојат 4 типа на магии од кои можете да изберете и секоја магија ви дава различна награда.

Highroller бонус

Highroller бонус

Има многу на понуда за високи ролери и во VoodooDreams. Овде, можете да најдете некои од најдобрите игри со прогресивен џекпот што можете да ги играте и да се надевате дека ќе ја освоите сумата што ќе ви го промени животот. На пример, можете да одите за огромниот џекпот на Mega Moolah, кој во овој момент изнесува 18.910.668,01 евра. Има многу други игри што можете да ги земете во предвид ако сакате големи победи и можете да си дозволите да ги играте игрите:

· Lots a Loot 5 Reel е џекпот од 25 линии за плаќање без никакви посебни карактеристики. Кога ја играте оваа игра, одите само за големата награда.

· Treasure Nile е слот со 9 линии за плаќање каде што треба да се обложите максимален облог за да се квалификувате за прогресивниот џекпот.

· Major Millions е прогресивна игра со џекпот каде што максималниот облог е 3 долари, но може да добиете стотици илјади.

· Cosmic Fortune е игра која нуди одлична графика каде што високите ролки можат да се обложуваат дури и 30 долари на сите 15 линии за плаќање. Играта нуди дури 3 прогресивни џекпот и 2 помали фиксни џекпот.

· Џек Хамер е Мека за висок валјак. Играта нуди облози кои достигнуваат до 250 долари по спин и награди кои достигнуваат до 750.000 долари.

· Казиното во живо нуди различни ограничувања за обложување, а највисоката е 40.000 УСД на игри со рулет.

Повлекување бонус

Повлекување бонус

Кога ќе се регистрирате за нова сметка во VoodooDreams Casino, имате право на колосален бонус за добредојде. Подоцна, можете да ги искористите предностите на многу различни промоции. Условите за бонусот може да варираат, а казиното го задржува правото да ги менува условите со текот на времето и помеѓу различни земји.

Дозволено ви е да учествувате во која било активност на онлајн казино ако сте само полнолетни.