Voodoo Dreams Преглед 2024 - Payments

Voodoo DreamsResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 200 бесплатни вртења
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Одлична тема
Pay N Play казино
Мешавина на класични и нови игри
Voodoo Dreams is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Различни начини на плаќање се достапни во казиното VoodooDreams. Обично, можете да го изберете начинот на плаќање што сакате да го користите за депонирање или повлекување, но во некои случаи, казиното може да ја обработи трансакцијата преку банкарски трансфер.

Некои од најпопуларните начини на плаќање во казиното VoodooDreams ги вклучуваат Neteller и Skrill, а добрата вест е што сите тие се достапни овде.

Други начини на плаќање вклучуваат Master Card, Visa, Trustly, EnterCash, Euteller и Zimpler. Овде се прифаќаат многу валути, вклучувајќи американски долари, австралиски долари, канадски долари, данска круна, евра и фунти.

· Кога користите Entercash, повлекувањето е моментално и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 9000 долари.

· Кога користите Euteller, повлекувањето е моментално и нема никакви трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 3000 долари.

· Кога користите MasterCard, повлекувањето може да потрае помеѓу 2 и 4 работни дена и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 14500 долари.

· Кога користите Neteller, повлекувањето е моментално и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 5000 долари.

· Кога користите Skrill, повлекувањето е моментално и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 5000 долари.

· Кога користите Trustly, повлекувањето е моментално и не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 100.000 долари.

· Кога користите Visa, времето за повлекување може да потрае помеѓу 2 и 4 работни дена, а не се вклучени трошоци. Минималниот износ што можете да го повлечете е 20 долари, а максималниот износ што можете да го повлечете е 14500 долари.

Во некои случаи, казиното избира да плаќа повлекувања со банкарски трансфер, што не е наведено погоре. Ако е така, казиното може да наплати такса. Ќе бидете информирани за таксата и ќе треба да ја потврдите трансакцијата.