Wild Tokyo Преглед 2024

Wild TokyoResponsible Gambling
CASINORANK
7.7/10
БонусБонус $300 + 150 бесплатни вртења
Разновидност на платежни системи
Онлајн разговор 24/7
Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Разновидност на платежни системи
Онлајн разговор 24/7
Продавница каде играчите можат да разменуваат монети за пари, бонуси
Wild Tokyo is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Маркетинг напорите во Wild Tokyo Casino вклучуваат понуда на бонуси за награди на нови и постоечки членови. Играчите можат да ги бараат следните понуди:

 • Бонус за регистрација: новите членови добиваат бонус до 300 евра и 150 бесплатни вртења.
 • Лесна Понеделничка Понуда: Казиното го зголемува банкротот на играчите со 10% поврат на готовина до 200 евра секој понеделник
 • Бонус за повторно вчитување викенд: играчите кои прават депозити за време на викенд добиваат бонус за повторно вчитување од 40% за да го зачинат нивното искуство во казиното
 • Неделен бонус за повторно вчитување: Депозитите во неделата помеѓу вторник и петок добиваат бонус за повторно вчитување од 30% до 300 евра
Бонус за враќање на готовинаБонус за враќање на готовина
+4
+2
Затвори
Games

Games

Колекцијата на игри на Wild Tokyo Casino има по нешто за секој играч. Стотици слотови го исполнуваат лобито. Некои слотови со највисоко рангирани титули вклучуваат Sails of Fortune, Cold Gold, Tropi Cool, Majestic Safari, Phoenix Forge, Legend of Athena и многу повеќе. Категоријата игри на маса и покер вклучува и многу игри како што се Teen Patti, Casino Hold'em, Red Tiger и многу повеќе. Во казиното во живо, членовите играат игри со вистински дилери на наслови како што се Fiesta Ruleta, Andar Bahar во живо, Црн руски рулет и многу повеќе.

Software

Казиното Wild Vegas има богата колекција на игри која содржи игри од многу софтверски компании. Сите игри се тестирани за правичност. Како резултат на тоа, играчите не треба да преземаат и инсталираат никакви апликации за да ги играат игрите. Компаниите задолжени за игрите наведени на страницата вклучуваат Booongo Gaming, Ezugi, Spinomenal, Big Time Gaming, iSoftBet итн.

Payments

Payments

Опции за плаќање во Wild Tokyo: Лесни се депозитите и повлекувањата

Кога станува збор за правење депозити и повлекувања во Wild Tokyo, ќе најдете широк спектар на опции кои одговараат на вашите преференции. Еве што треба да знаете:

Популарни методи за депозити и повлекувања во Wild Tokyo, можете да изберете од различни популарни начини на плаќање, вклучувајќи Visa, MasterCard, MuchBetter, Skrill, QIWI, Neteller, кредитни картички, дебитна картичка, Payz, Zimpler, Trustly, Paysafe Card, Jeton, Interac, SticPay Klarna AstroPay картичка банкарски трансфер Crypto.

Депозитите за брзина на трансакција направени во Wild Tokyo се обработуваат веднаш за да можете веднаш да започнете да играте. Кога станува збор за повлекувања, времето на обработка може да варира во зависност од избраниот метод. Сепак, казиното се стреми да ги обработи сите барања за повлекување што е можно побрзо.

Такси и ограничувања Wild Tokyo верува во транспарентност кога станува збор за такси. Нема да наидете на изненадувачки трошоци за депозити или повлекувања. Што се однесува до границите, ќе најдете флексибилни граници кои се грижат и за обичните играчи и за високите ролери.

Безбедносни мерки Вашата безбедност е врвен приоритет во Wild Tokyo. Казиното користи напредна технологија за шифрирање за да обезбеди безбедни трансакции и да ги заштити вашите лични информации.

Специјални бонуси Со избирање на специфични начини на плаќање во Wild Tokyo, може да ги исполнувате условите за специјални бонуси или промоции. Внимавајте на овие возбудливи поволности!

Флексибилност на валута Wild Tokyo сместува различни валути, што им овозможува на играчите од целиот свет да уживаат во омилените игри без да се грижат за конверзија на валута.

Ефикасност на услугите на клиентите Доколку имате какви било прашања или грижи во врска со плаќањата, тимот за услуги на клиентите на Wild Tokyo е тука да ви помогне. Тие се познати по нивната ефикасност во решавањето на прашањата поврзани со плаќањето навремено и професионално.

Со својот разновиден опсег на опции за плаќање, брзи трансакции, правични такси и врвни безбедносни мерки, Wild Tokyo обезбедува беспрекорно и пријатно искуство со игри. Затоа, нурнете и почнете да играте денес!

Deposits

Игрите со вистински пари во казиното бараат од играчите да ги финансираат своите сметки пред да ги отворат игрите. Веб-страницата поддржува неколку методи за префрлање пари на сметката на играчот. Членовите можат да користат одамна постоечки методи како што се кредитните картички Visa и Mastercard заедно со поновите е-паричници како EcoPayz, Sofort, GiroPay и Trustly. Покрај тоа, играчите можат да користат крипто монети за да ги финансираат своите игри. Веб-страницата прифаќа крипто монети како Bitcoin, Litecoin и Ethereum.

Withdrawals

Играчите уживаат да ги исплаќаат своите добивки од ова казино користејќи брзи и безбедни методи. Регулативите за коцкање може да ја ограничат употребата на некои банкарски методи за онлајн игри. Како такви, играчите треба да се запознаат со правилата за да спречат проблеми кога бараат повлекувања. Опциите за наплата вклучуваат Visa, Mastercard, QIWI, eZeeWallet, Zimpler, SticPay, Rapid Transfer и многу повеќе.

Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+184
+182
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+6
+4
Затвори

Languages

Играчите можат да избираат помеѓу англиски, француски, руски, германски, фински, полски или норвешки.

+7
+5
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Диви Токио: доверливо онлајн казино за коцкари

Лиценцирање и регулирање од страна на Управата за коцкање Курасао Wild Tokyo е угледно онлајн казино лиценцирано и регулирано од Управата за коцкање Курасао. Ова регулаторно тело ги надгледува нивните операции, обезбедувајќи фер игра и заштита на играчите.

Силно шифрирање и мерки за сајбер-безбедност Wild Tokyo дава приоритет на безбедноста на податоците на играчите со напредна технологија за шифрирање. Тие користат SSL шифрирање за да ги заштитат чувствителните информации, како што се финансиските трансакции, од неовластен пристап или љубопитните очи.

Ревизии и сертификати од трета страна За да се потврди правичноста и безбедноста на платформата, Wild Tokyo е подложен на редовни ревизии од трета страна. Овие ревизии осигуруваат дека нивните игри се непристрасни и се придржуваат до индустриските стандарди. Дополнително, тие поседуваат сертификати од реномирани организации во индустријата за игри.

Транспарентни политики за податоци за играчот Wild Tokyo одржува транспарентност во врска со собирањето, складирањето и користењето на податоците на играчот. Тие следат строги политики за приватност во согласност со меѓународните регулативи. Играчите можат да веруваат дека со нивните информации се постапува одговорно.

Соработка со реномирани организации Wild Tokyo ја покажува својата посветеност на интегритет преку соработка со реномирани организации во индустријата за игри. Овие партнерства ја нагласуваат нивната посветеност на обезбедување безбедна и доверлива средина за коцкање.

Позитивни повратни информации од вистински играчи Зборот на улица за доверливоста на Wild Tokyo е убедливо позитивен. Вистинските играчи ја ценат фер играта на казиното, сигурната платформа, сигурните исплати и одличната услуга за клиентите.

Ефективен процес на решавање спорови Во случај на загриженост или прашања покренати од играчите, Wild Tokyo има ефикасен процес за решавање спорови. Тие имаат приоритет на брзо решавање на споровите додека одржуваат отворени канали за комуникација со играчите во текот на целиот процес.

Достапна поддршка за корисници за грижи за доверба и безбедност Играчите лесно можат да контактираат со тимот за поддршка на клиентите на Wild Tokyo за каква било доверба или загриженост за безбедноста што може да ја имаат. Казиното нуди повеќе опции за контакт како разговор во живо, поддршка за е-пошта или телефонска помош. Нивната одговорна поддршка за корисници обезбедува навремено решавање на какви било прашања или проблеми со кои се соочуваат играчите.

Како заклучок, Wild Tokyo е име за доверба во светот на онлајн игрите. Со нивното лиценцирање и регулација, цврсти безбедносни мерки, транспарентни политики, реномирани соработки, позитивни повратни информации од играчите и ефективен процес на решавање спорови, играчите можат самоуверено да уживаат во нивното коцкање додека се информирани.

Лиценци

Security

Безбедност и безбедност во Wild Tokyo: Вашиот водич за безбедно искуство со игри

Кога станува збор за онлајн казина, безбедноста секогаш треба да биде главен приоритет. Во Wild Tokyo, можете да бидете сигурни дека вашето искуство со игри е заштитено со силни безбедносни мерки и протоколи. Еве што треба да знаете:

 1. Лиценцирано за безбедно играње игри: Wild Tokyo поседува лиценца од Курасао, обезбедувајќи сигурна и регулирана средина за играчите. Ова лиценцирање гарантира дека казиното работи со интегритет и се придржува до строгите стандарди.

 2. Најсовремена шифрирање: Вашите лични информации се чуваат доверливи благодарение на најсовремената технологија за шифрирање што ја користи Wild Tokyo. Бидете спокојни знаејќи дека вашите податоци се безбедни од неовластен пристап.

 3. Сертификации од трета страна: За да се всади доверба во фер-плејот, Wild Tokyo гордо прикажува печати на одобрение од трета страна на својата веб-страница. Овие сертификати потврдуваат дека игрите се непристрасни и обезбедуваат еднакви шанси за победа за сите играчи.

 4. Транспарентни одредби и услови: Wild Tokyo верува во јасни правила, така што играчите можат лесно да ги разберат нивните права и обврски. Условите и правилата на казиното се транспарентни без никакви скриени ситни букви во врска со бонуси или повлекувања.

 5. Алатки за одговорни игри: Wild Tokyo промовира одговорно коцкање нудејќи алатки како ограничувања за депозити и опции за самоисклучување. Овие карактеристики ги поттикнуваат играчите да ги контролираат своите навики за трошење и да прават паузи кога е потребно.

 6. Позитивна репутација на играч: Виртуелната улица зборуваше, со многу играчи кои ги фалат безбедносните мерки во казиното Wild Tokyo. Со одлична репутација меѓу онлајн коцкарите, можете да и верувате на оваа платформа за безбедно искуство со игри.

Запомнете, во Wild Tokyo, вашата безбедност не е само приоритет - тоа е приоритет! Уживајте во душевен мир додека го истражувате возбудливиот свет на онлајн казино игрите.

Responsible Gaming

Диви Токио: Посветеност на одговорно играње

Казиното Wild Tokyo е посветено на промовирање одговорно коцкање и обезбедување на благосостојба на своите играчи. Еве преглед на нивните иницијативи:

Алатки и карактеристики за следење и контрола на Wild Tokyo нуди различни алатки за да им помогне на играчите ефикасно да управуваат со нивните навики за коцкање. Тие вклучуваат лимити за депозит, ограничувања за загуби, потсетници за сесии и опции за самоисклучување. Со поставување на лични ограничувања, играчите можат да ја задржат контролата врз нивното трошење и времето за играње.

Партнерства со организации за поддршка Казиното има воспоставено партнерства со реномирани организации и линии за помош кои се специјализирани за помагање на проблематичните коцкари. Овие соработки обезбедуваат играчите да имаат пристап до професионална поддршка кога е потребно. Wild Tokyo се гордее што активно ги поддржува овие иницијативи.

Кампањи за подигање на свеста и образовни ресурси За да се подигне свеста за проблематичното однесување на коцкање, Wild Tokyo обезбедува едукативни ресурси за препознавање знаци на зависност. Тие, исто така, спроведуваат кампањи за подигање на свеста преку нивната веб-страница и платформите за социјални медиуми за да поттикнат одговорни практики за играње меѓу нивната заедница на играчи.

Строги процеси за верификација на возраста Wild Tokyo користи цврсти процедури за проверка на возраста за да спречи малолетни лица да пристапат до платформата. Строгите проверки на идентитетот се спроведуваат за време на регистрацијата користејќи веродостојни документи за идентификација, со што се обезбедува усогласеност со законските барања.

Карактеристики за проверка на реалноста и периоди на ладење Дивиот Токио ја разбира важноста на паузите додека се коцка. Тие нудат функција за проверка на реалноста која периодично ги потсетува играчите за нивното времетраење на играта. Дополнително, достапни се периоди за разладување за оние кои сакаат привремено да ја прекинат активноста на својата сметка.

Проактивна идентификација на проблематичните коцкари Казиното активно го следи однесувањето на играчите за потенцијални знаци на проблем со коцкање. Со анализа на навиките за играње, тие идентификуваат поединци кои можат да бидат изложени на ризик или да покажуваат шеми на зависност. Во такви случаи, Wild Tokyo презема итни чекори за да обезбеди помош и поддршка.

Приказни за позитивно влијание. Овие приказни ја покажуваат ефективноста на посветеноста на казиното кон благосостојбата на играчите.

Поддршка на корисници за грижи за коцкање Wild Tokyo осигурува дека играчите можат лесно да контактираат со нивниот тим за поддршка на клиентите во врска со какви било грижи за нивното однесување на коцкање. Казиното обезбедува повеќе канали, како што се разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка, дозволувајќи им на играчите веднаш да бараат насоки и помош.

Како заклучок, казиното Wild Tokyo му дава приоритет на одговорното играње со тоа што нуди низа алатки и функции за следење и контрола. Тие соработуваат со организации за поддршка, обезбедуваат образовни ресурси, спроведуваат строги процеси за проверка на возраста, нудат проверки на реалноста и периоди на одмор, проактивно ги идентификуваат проблематичните коцкари, споделуваат приказни за позитивно влијание и одржуваат достапни канали за поддршка на клиентите.

About

About

Казиното Wild Tokyo започна да нуди услуги за игри во 2020 година. Тој е во сопственост на Altacore NV и работи со лиценци од Курасао и централната влада на Холандија. Веб-страницата има футуристичка тема што им дава на членовите уникатно искуство кое се состои од фантастична промоција, игри од повеќе програмери и деноноќна поддршка за корисници.

Кратки факти

Година на основање: 2020

Account

Палестински територии, Камбоџа, Малезија, Того, Индонезија, Украина, Ел Салвадор, Нов Зеланд, Оман, Финска, Полска, Саудиска Арабија, Турција, Гватемала, Бугарија, Индија, Замбија, Бахреин, Боцвана, Мјанмар, Доминиканска Република, ,Етиопија, Еквадор, Тајван, Гана, Таџикистан, Папуа Нова Гвинеја, Монголија, Бермуди, Авганистан, Швајцарија, Кирибати, Еритреја, Латвија, Мали, Гвинеја, Костарика, Кувајт, Палау, Исланд,Истан,Истан Црна Гора, Парагвај, Тувалу, Виетнам, Алжир, Сиера Леоне, Лесото, Перу, Катар, Албанија, Уругвај, Брунеи, Гвајана, Мозамбик, Белорусија, Намибија, Сенегал, Португалија, Руанда, Либан, Макараун, Никара, , Бахамите, Нова Каледонија, Централноафриканската Република, Островите Питкерн, Британската територија на Индискиот Океан, Кокос [Килинг] Острови, Аргентина, Малта, Ангвила, Тонга, Македонија, Мадагаскар, Островот Мен, Самоа, Нигер, Зеленортските Острови, Јамајка, Тринидад и Тобаго, Екваторијална Гвинеја, Божиќниот остров, Буркина Фасо, Ниуе, Уганда, Литјуан, Брегот на Слоновата Коска, Соломонски Острови, Гамбија, Чиле, Киргистан, Ангола, Хаити, Казахстан, Малави, Барбадос, Австралија, Фиџи, Науру, Србија, Непал, Лаос, Луксембург, Гренланд, Венецуела, Лариа, Габон, Габон, , Маршалски Острови, Тајланд, Кенија, Белизе, островот Норфолк, Островот Буве, Либија, Грузија, Коморите, Гвинеја-Бисао, Хондурас, Британските Девствени Острови, Холандските Антили, Либерија, Обединетите Арапски Емирати, Бутан, Донин, Јордан, , Зимбабве, Токелау, Кајмански Острови, Мавританија, Хонг Конг, Ирска, Јужен Судан, Израел, Лихтенштајн, Андора, Куба, Јапонија, Сомалија, Монсерат, Русија, Унгарија, Колумбија, Конго, Чад, Џибукистан,Аузија, ,Естонија, Азербејџан, Филипини, Канада, Кукови Острови, Танзанија, Камерун, Босна и Херцеговина, Египет, Суринам, Боливија, Судан, Јужна Африка, Свазиленд, Мексико, Гибралтар, Кипар, Хрватска, Бразил, Бразил, Маурил , Ерменија, Хрватска, Нов Зеланд, Бангладеш, Германија, Кина

Support

Диви Токио Казино за поддршка на клиентите Преглед

Како страствен ентузијаст на онлајн казино, неодамна имав можност да ги тестирам каналите за поддршка на клиентите во Wild Tokyo. Дозволете ми да ги споделам моите наоди со вас, исто како да разговарам со пријател!

Разговор во живо: Брз и практичен

Функцијата за разговор во живо на Wild Tokyo е вистински победник во мојата книга. Секогаш кога имав прашање или ми требаше помош, нивните пријателски агенти за поддршка беа само неколку клика подалеку. Она што најмногу ме импресионираше беше нивната реакција - тие обично одговараа за неколку минути! Се чувствував како да имам личен асистент на дофат на раката.

Поддршка за е-пошта: длабинска, но одзема време

Ако претпочитате подетална комуникација, вреди да се размисли за поддршката за е-пошта на Wild Tokyo. Нивниот тим е информиран и обезбедува темелни одговори на вашите прашања. Сепак, важно е да се забележи дека може да им треба до еден ден да се вратат кај вас. Значи, ако барате брзи одговори, опцијата за разговор во живо ќе биде вашата најдобра опција.

Заклучок: Сигурен систем за поддршка

Генерално, Wild Tokyo нуди сигурни опции за поддршка на клиентите за играчи од различни земји. Функцијата за разговор во живо се издвојува по својата брзина и практичност, додека поддршката за е-пошта обезбедува длабинска помош кога времето не е од суштинско значење.

Значи, без разлика дали сте Англичанец, Русин, Германец, Финец, Француски корисник или која било друга националност поддржана од Wild Tokyo, бидете уверени дека нивниот тим за поддршка на клиенти ќе ви се врати секогаш кога ви требаат!

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

За да го искористите максимумот од вашето искуство со игри Онлајн Казино , има неколку совети и трикови што можете да ги следите: * Пробајте различни игри. Можеби ги имате вашите омилени игри, но треба да истражувате и да пробате нови бидејќи никогаш не знаете што би можело да ви се допадне. * Изберете игри со висок RTP. Пропорцијата на пари што играта им ги дава на играчите со текот на времето се нарекува враќање на играчот (RTP). Најдете игри со висок процент на RTP за да го подобрите вашиот победнички потенцијал. * Земете Wild Tokyo специјални понуди. Ако ги следите овие чекори, значително ќе го подобрите вашето искуство со коцкање и вашите шанси за победа во Wild Tokyo . * Играјте Онлајн Казино игри со буџет. Ограничете ги загубите на износ што можете да си дозволите да го изгубите и не се обидувајте да ги вратите парите со повеќе обложувања. * Направете паузи и опуштете се. Правењето чести паузи е од суштинско значење за одржување на менталното и физичкото здравје.

Promotions & Offers

Диви Токио: Откривање на врвните бонуси и промоции во казиното

Дали сте подготвени да се впуштите во возбудлива авантура во казино? Не гледајте подалеку од Wild Tokyo, каде што ве чека ризница со бонуси и промоции! Без разлика дали сте дебитант или искусен играч, Wild Tokyo подготвува нешто посебно за секого.

Новодојденците ќе бидат воодушевени од бонусот за добредојде, кој нуди дарежлив поттик за да го започнете вашето патување со игри. Но, тоа не е сè - подгответе се за бонус за депозит, бонус за високо ниво, па дури и бонус за роденден за да го прославите вашиот посебен ден со стил!

За нашите лојални играчи, имаме уникатни промоции и настани во нашиот ракав. Очекувајте неделни бонуси кои ја одржуваат возбудата со секоја посета. И ако сте доволно посветени да се придружите на нашата програма за лојалност, подгответе се да бидете наградени со прекрасни поволности и ексклузивни поволности.

Сега да зборуваме за барањата за обложување - ние веруваме во транспарентност. Иако постојат овие услови, тие се фер и разумни во Wild Tokyo. Ние ја прикажуваме оваа јасност за да можете да се фокусирате на уживање во вашата игра без никакви скриени изненадувања.

О, спомнавме дека споделувањето е грижа? Воведете ги вашите другари во Wild Tokyo и искористете ги наградите со нашата програма за упатување. Тоа е само уште еден начин на кој покажуваме благодарност за нашата неверојатна заедница.

Па што чекаш? Земете ја вашата мапа на богатство сега и откријте ги најдобрите зделки во Wild Tokyo - без разлика дали сте за слотови или игри на маса, има нешто тука за секого!

FAQ

Какви видови игри нуди Wild Tokyo? Wild Tokyo нуди широк спектар на игри за да одговараат на вкусот на секој играч. Можете да уживате во популарните слот игри, класичните игри на маса како блек џек и рулет, како и возбудливите опции за казино во живо со вистински дилери.

Како Wild Tokyo дава приоритет на безбедноста на играчите? Во Wild Tokyo, вашата безбедност е нивниот главен приоритет. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите ваши лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, тие имаат строги политики за приватност за да ги заштитат вашите податоци.

Кои опции за плаќање се достапни во Wild Tokyo? Wild Tokyo нуди низа практични опции за плаќање и за депозити и за повлекувања. Можете да изберете од популарните методи како што се кредитни/дебитни картички, е-паричници како Skrill и Neteller, банкарски трансфери, па дури и криптовалути како Bitcoin.

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во Wild Tokyo? Да! Како нов играч во Wild Tokyo, ќе бидете пречекани со возбудлив бонус пакет за добредојде. Ова вклучува не само дарежлив бонус за натпревар на вашиот прв депозит, туку и бесплатни вртења на избрани слот игри. Внимавајте и на други специјални промоции!

Колку е одговорна поддршката за корисници на Wild Tokyo? Wild Tokyo се гордее што обезбедува одлична поддршка за клиентите. Нивниот тим е достапен 24/7 преку различни канали, вклучувајќи разговор во живо и е-пошта. Тие се стремат да одговорат навремено на какви било прашања или грижи што можеби ги имате за да го обезбедат најдоброто можно искуство со игри.

Може ли да играм на мојот мобилен уред во Wild Tokyo? Апсолутно! Wild Tokyo ја разбира важноста на удобноста на мобилните игри. Нивната веб-локација е целосно оптимизирана за мобилни уреди за да можете да уживате во сите ваши омилени игри во движење без никаков компромис во квалитетот или перформансите.

Дали е безбедно да се игра во Wild Tokyo? Да, играњето во Wild Tokyo е сосема безбедно. Тие поседуваат важечка лиценца за коцкање која гарантира дека работат во рамките на строгите прописи и стандарди поставени од релевантните органи. Дополнително, нивните игри редовно се ревидираат за праведност, така што можете да верувате дека добивате фер искуство за играње.

Колку долго трае повлекувањето во Wild Tokyo? Времето на повлекување во Wild Tokyo може да се разликува во зависност од избраниот начин на плаќање. Општо земено, повлекувањата од е-паричник се обработуваат најбрзо и може да се завршат во рок од 24 часа. За други методи како што се банкарски трансфери или плаќања со картички, може да потрае неколку работни дена за да ги добиете вашите средства.

Може ли да поставам ограничувања на мојата коцкарска активност во Wild Tokyo? Апсолутно! Wild Tokyo промовира одговорно коцкање и обезбедува алатки за играчите да поставуваат ограничувања на нивната активност. Можете лесно да поставите лимити за депозит, ограничувања за загуби и временски ограничувања на сесијата за да се осигурате дека вашите игри остануваат пријатни и во ваша контрола.

Дали Wild Tokyo има програма за лојалност? Да, Wild Tokyo ги наградува своите лојални играчи преку нивната возбудлива програма за лојалност. Додека ги играте вашите омилени игри, ќе заработувате поени за лојалност кои може да се откупат за различни поволности како што се бонуси за враќање на готовина, бесплатни вртења, па дури и ексклузивни подароци или искуства. Колку повеќе играте, толку е повисоко нивото на вашата лојалност!

Валути

Валути

Следната листа ги вклучува поддржаните валути:

 • евра
 • руски рубли
 • канадски долари
 • норвешки круни
 • полски злоти
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)