Вести

August 2, 2023

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherPriya PatelResearcher

Ова е уште еден нов месец, а сајтовите за онлајн казино ги зголемуваат своите понуди за добредојде за да привлечат најмногу играчи. Но, изборот на идеален бонус за добредојде може да биде незгоден, особено за новите гејмери ​​кои немаат доволно искуство со бонуси во казиното.

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Значи, овој месечен преглед на бонус за добредојде ги посочува најдобрите бонуси за играчите на MuchBetter во август 2023 година. Само направете депозит користејќи го е-паричникот за да ги побарате поволностите наведени овде!

Vegas Lounge Casino – 50% Cashback

Многу играчи се запознаени со онлајн казино бонуси за добредојде како бонуси за натпревари и бонуси без депозит. Но, работите се малку поинакви кај Вегас салон казино. Регулираниот сајт за онлајн казино ги поканува новите гејмери ​​да депонираат најмалку 20 канадски долари и да си играат со износот за да добијат бонус за враќање на готовина од 50% до 400 канадски долари. Сè што е потребно е да го изгубите првиот облог, а бонусот е ваш!

Подолу се дадени условите за бонусот за добредојде:

 • Бонусот нема услов за обложување.
 • Играчите мора да ја поднесат наградата во рок од 7 дена од уплатата на MuchBetter.
 • На бонус за враќање на готовина се кредитира осмиот ден по уплатата.

Казино BlueFox – Бонус за добредојде од 1000 долари

Казино BlueFox е најдобро оценет онлајн казино лансиран од ProgressPlay Limited во 2017. Ова казино е познато по многу работи, вклучувајќи го и неодоливиот пакет за добредојде од 1.000 долари. Откако ќе се регистрирате во казиното, депонирајте го опции за плаќање за 50 бесплатни вртења на иконата Книга на мртвите од Play'n GO.

Откако ќе го исцрпите бонусот за бесплатни вртења, побарајте го бонусот за повторно вчитување на вашите втори до петти депозити.

Подолу се наградите:

 • Втор депозит: 25% до 200 долари
 • Трет депозит: 50% до 200 долари
 • Четврт депозит: 25% до 600 долари
 • Петти депозит: 50 бесплатни вртења на Starburst од NetEnt

888 Казино – Бонус за натпревар од 1000 долари

888 казино е меѓу најомилените онлајн казина ширум светот, и лесно е да се види зошто. Покрај тоа што нуди одличен колекција на казино игри, 888 Казино ги поздравува новите потписници со бонус за добредојде од 1000 долари. Играчите можат да го побараат целиот бонус одеднаш, што значи дека не се шири низ повеќе депозити.

Еве ги условите:

 • Neteller и Skrill не ги исполнуваат условите за промоција.
 • Лимитот за добивки од бонус е 500 долари.
 • Бонусот за добредојде истекува за 90x.
 • Бонусот има услов за обложување 40 пати.

Па, што уште чекате? Пријавете се во кое било од овие казина и направете депозит користејќи го MuchBetter да побарате возбудливи промоции. Но, секогаш не заборавајте да ги прочитате условите и условите.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
ThunderPick
Бонус $2.000

Најнови вести

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање
2024-05-03

Јаболкото на раздорот: Проверките за достапност во Обединетото Кралство го промешуваат тенџерето во секторот за коцкање

Вести