888 Casino Преглед 2024

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Кога ќе се регистрирате за сметка во 888 Casino, можете да барате бонус за добредојде до $1500. Оваа понуда е достапна само за новите играчи и мора да признаеме дека е многу дарежлива.

Комплетна листа со бонуси од 888 Casino
Бонус кодовиБонус кодови
+5
+3
Затвори
Games

Games

Слот игри во 888 казино

Во 888 Казино, ќе најдете широк спектар на слот игри за да ве забавуваат. Со стотици наслови за избор, има по нешто за секого. Без разлика дали претпочитате класични машини за овошје или модерни видео слотови со возбудливи бонус функции, ова казино има сè.

Извонредните наслови вклучуваат популарни игри како „Starburst“, „Gonzo's Quest“ и „Book of Dead“. Овие слотови се познати по нивната неверојатна графика, извонредна игра и потенцијалот за големи победи. Плус, нови игри се додаваат редовно за да ги одржуваат работите свежи и возбудливи.

Игри на маса: Блек Џек и рулет

Ако игрите на маса се повеќе во ваш стил, 888 Casino ве опфати. Тие нудат различни опции за блек џек и рулет кои се грижат и за почетниците и за искусни играчи. Без разлика дали претпочитате брза акција на блек џек или возбуда од гледање како се врти тркалото на рулетот, овде ќе најдете многу опции.

Уникатни и ексклузивни игри

Покрај класиците, 888 Casino нуди и неколку уникатни и ексклузивни игри кои нема да ги најдете никаде на друго место. Овие специјални игри додаваат дополнителен слој на возбуда во вашето искуство со игри и ви даваат шанса да пробате нешто ново.

Корисничко искуство и интерфејс

Платформата за игри во 888 Casino е дизајнирана имајќи го предвид корисничкото искуство. Интерфејсот е чист, интуитивен и лесен за навигација. Можете лесно да ги пронајдете вашите омилени игри или да истражувате нови без никаква мака. Плус, страницата е оптимизирана за мобилни уреди за да можете да уживате во вашите омилени казино игри во движење.

Прогресивни џекпот и турнири

За оние кои бараат уште поголеми добивки, 888 Casino нуди прогресивни џекпот каде наградниот фонд продолжува да расте додека некој не го постигне џекпотот. Дополнително, тие се домаќини на редовни турнири каде играчите можат да се натпреваруваат едни против други за парични награди или други награди.

Добрите страни:

 • Широк спектар на слот игри
 • Различни опции за игра на маса
 • Уникатни и ексклузивни игри
 • Кориснички интерфејс
 • Прогресивни џекпот и турнири

Конс:

 • Ограничен избор на игри без слот

Како заклучок, 888 Casino нуди разновиден опсег на игри за да одговараат на преференциите на секој играч. Од слот игри со истакнати наслови до класични игри на маса како блек џек и рулет, има по нешто за секого. Корисничкото искуство е врвно, а шансата за голема победа преку прогресивни џекпот или турнири додава дополнителен слој на возбуда. Иако изборот на игри без слот може да биде ограничен, генерално, 888 Casino обезбедува фантастично искуство со игри.

Software

Даватели на софтвер во 888 казино

Вовед Во 888 Casino, играчите можат да очекуваат врвно искуство со игри благодарение на неговата соработка со некои од водечките провајдери на софтвер во индустријата. Овие партнерства обезбедуваат неверојатна графика, мазни анимации и извонредни саундтракови кои го подобруваат целокупното корисничко искуство.

Разновидност на игри со гиганти како Random Logic, NetEnt, Quickspin, Big Time Gaming, Dragonfish (Random Logic), Edict (Merkur Gaming), Blueprint Gaming, Cassava, IGT (WagerWorks), 888 Gaming, Cryptologic (WagerLogic), GamesOS/CTXM, и Electracade на бродот, играчите можат да уживаат во широк спектар на слотови, игри на маса, игри со дилери во живо и многу повеќе. Разновидноста е неспоредлива и се грижи за сите видови играчи.

Уникатни или ексклузивни игри Благодарение на овие партнерства со реномирани софтверски провајдери споменати погоре; 888 Казино нуди уникатни и ексклузивни игри кои не можат да се најдат на друго место. Овие специјални наслови обезбедуваат освежувачки пресврт на традиционалните казино игри и им даваат на играчите нешто ново за истражување.

Корисничко искуство Брзината на вчитување на играта во 888 Casino е импресивна. Играчите можат да се нурнат во нивните омилени игри без никакви одложувања или прекини. Покрај тоа, беспрекорната игра на сите уреди обезбедува постојано искуство без разлика дали се игра на десктоп или на мобилен телефон.

Комерцијален софтвер Покрај партнерството со надворешни провајдери на софтвер за обемна библиотека на игри; Казиното 888 може да се пофали и со сопствен софтвер развиен внатре. Ова додава уште еден слој на ексклузивност бидејќи играчите добиваат пристап до уникатни наслови кои не се достапни на друго место.

Праведност и случајност Да се ​​обезбеди правичност во резултатите од играта; сите провајдери на софтвер во 888 Казино користат генератори на случаен број (RNG). Овие RNG редовно се ревидираат од независни трети страни за да се гарантираат непристрасни резултати. Играчите можат да бидат сигурни дека имаат фер шанси за победа кога играат во ова казино.

Иновативни карактеристики на софтверот Иако не се конкретно споменати во дадените информации, 888 Casino е познато по својот иновативен пристап кон карактеристиките на софтверот. Тие беа во првите редови во воведувањето на нови технологии како VR игри, проширена реалност и уникатни интерактивни функции кои го подобруваат искуството со игри.

Навигација и пријателство кон корисниците Навигација низ огромниот избор на игри во 888 Casino е лесно. Платформата нуди филтри, функции за пребарување и категории кои им помагаат на играчите да ги најдат своите омилени игри брзо и лесно. Овој кориснички интерфејс обезбедува патување со игри без проблеми.

Како заклучок, соработката на 888 Casino со големите провајдери на софтвер гарантира исклучително искуство со игри. Од широк спектар на игри до ексклузивни наслови, правичност во резултатите од играта до иновативни карактеристики - ова казино има се. Играчите можат да очекуваат беспрекорна игра на сите уреди додека уживаат во лесната навигација низ нивните омилени игри. Со такви импресивни понуди под хаубата; Казиното 888 е несомнено врвен избор за онлајн коцкари кои бараат возбуда и забава.

Payments

Payments

Најпопуларните начини на плаќање кои се препознаваат и од казината ширум светот и од играчите се Skrill, Neteller и PayPal.

Добрата вест е дека сите овие методи се достапни во 888 Казино и можете да ги користите за депозити и повлекувања.

888 Casino

Deposits

Методи за депозит во 888 Казино: Водич за играчи

Дали сте подготвени да се нурнете во возбудливиот свет на онлајн игрите во 888 Casino? Пред да започнете да играте, ајде да разговараме за различните начини на депозит што се достапни за финансирање на вашата сметка. Без разлика дали претпочитате традиционални опции или врвни е-паричници, ние ве покриваме!

Различни опции за секој играч

Во казиното 888 разбираме дека играчите имаат различни преференции кога станува збор за депонирање средства. Затоа нудиме широк спектар на опции за да одговараат на сечии потреби. Од дебитни/кредитни картички и банкарски трансфери до е-паричници и припејд картички, има по нешто за секого.

Пријателски за корисникот и практично

Знаеме колку е важно нашите играчи да имаат беспрекорно искуство при депонирање средства. Затоа сите наши методи за депонирање се дизајнирани имајќи ја на ум леснотијата на користење. Без разлика дали сте искусен играч или нов во онлајн игрите, ќе го најдете нашиот процес на депонирање брз и без проблеми.

Безбедноста на прво место: најсовремени безбедносни протоколи

Кога станува збор за вашите финансиски трансакции, безбедноста е најважна. Во 888 казино, сериозно ја сфаќаме безбедноста. Ние користиме најсовремени безбедносни протоколи како што е шифрирањето SSL за да се осигураме дека вашите лични и финансиски информации остануваат безбедни во секое време. Можете да играте со мир на умот знаејќи дека вашите трансакции се заштитени.

Ексклузивни поволности за ВИП членови

Како ВИП член во 888 Казино, вие не заслужувате ништо друго освен најдоброто. Затоа нудиме ексклузивни поволности кога станува збор за депозити и повлекувања. Уживајте во побрзо повлекување за да можете да ги добиете вашите добивки за кратко време! Плус, членовите на ВИП може исто така да ги исполнуваат условите за ексклузивни бонуси за депозит како знак на нашата благодарност.

Значи, без разлика дали користите MasterCard, Neteller, PayPal, Visa или кој било друг претпочитан метод, бидете сигурни дека 888 Casino ви го врати грбот. Придружете ни се денес и искусете ја удобноста, безбедноста и ВИП третманот што не издвојува од останатите.

Ве молиме имајте предвид дека достапноста на методите за депозит може да варира во зависност од вашата локација.

Withdrawals

Различни опции за повлекување се достапни во 888 Casino. Треба да бидете внимателни кога станува збор за повлекувања бидејќи можеби не ви е достапна секоја опција врз основа на вашата локација.

Најдобар начин да откриете која опција ви е достапна е да креирате сметка и потоа да ја посетите благајната. Ова се достапните опции за повлекување што ги нуди казиното:

 • Виза
 • MasterCard
 • Локални дебитни картички
 • Apple Pay
 • iDebit
 • Нетлер
 • PayPal
 • Постплаќање
 • Скрил
 • Веб пари
 • Жичен трансфер
 • Виртуелна виза Qiwi
Глобална достапност

Глобална достапност

Земји

+92
+90
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+2
+0
Затвори

Languages

Казиното 888 е достапно на многу јазици, вклучувајќи:

 • кинески
 • чешки
 • дански
 • Англиски
 • германски
 • унгарски
 • италијански
 • јапонски
 • корејски
 • норвешки
 • полски
 • португалски
 • шпански
 • шведски
 • тајландски
 • француски
 • грчки
 • руски
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

888 Казино: доверливо име во онлајн игри

Лиценцирање и регулирање

Работењето на казиното 888 е надгледувано од повеќе угледни органи за коцкање, вклучувајќи ги Регулаторната управа на Гибралтар, Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство, Управата за игри на среќа на Малта и Ирската канцеларија на комесари за приходи. Ова осигурува дека казиното се придржува до строгите прописи и стандарди, обезбедувајќи безбедна и фер средина за игри за играчите.

Мерки за шифрирање и сајбер безбедност

За да ги заштити податоците на играчите и финансиските трансакции од љубопитните очи, 888 Casino користи напредна технологија за шифрирање. Тие користат SSL (Secure Socket Layer) шифрирање за да ги заштитат чувствителните информации за време на преносот. Дополнително, воспоставени се силни мерки за сајбер безбедност за да се спречи неовластен пристап или прекршување.

Ревизии и сертификати од трета страна

Со цел да се потврди правичноста на нивните игри и да се обезбеди безбедност на платформата, 888 Casino е подложен на редовни ревизии и сертификати од трети страни. Овие независни проценки потврдуваат дека нивните игри се непристрасни и користат генератори на случаен број (RNG) за правични резултати. Исто така, потврдува дека нивната платформа ги исполнува индустриските стандарди за безбедност.

Политики за податоци за играчот

888 Casino е посветена на заштита на приватноста на податоците на играчите. Тие ги собираат потребните информации за време на регистрацијата, но строго се придржуваат до важечките закони за заштита на податоците. Информациите за играчот се безбедно зачувани со користење на протоколи за индустриски стандардни. Транспарентноста се одржува преку јасни политики за приватност во кои е наведено како се собираат, складираат, користат и споделуваат податоците на играчот.

Соработка со реномирани организации

Покажувајќи посветеност на интегритет, 888 Casino воспостави соработка со реномирани организации во индустријата за игри. Овие партнерства ја истакнуваат нивната посветеност кон одговорните практики на коцкање додека промовираат транспарентност во заедницата за онлајн игри.

Повратни информации од Реал играчи

Повратните информации од вистински играчи зборуваат многу за доверливоста на казиното. Зборот на улица во врска со 888 Casino укажува на високи нивоа на задоволство кај играчите кои ја ценат неговата сигурност, правичност во резултатите од играта, брзи исплати, одлична поддршка за услуги на клиентите и севкупно позитивно искуство.

Процес за решавање спорови

Ако играчите имаат проблеми или проблеми, 888 Casino има добро дефиниран процес за решавање спорови. Тие ги охрабруваат играчите да се обратат до нивниот тим за поддршка на клиентите за помош. Казиното има за цел да ги решава и решава споровите навремено и праведно, обезбедувајќи задоволство на играчите.

Пристапност за поддршка на клиентите

888 Казино обезбедува лесен пристап до нивната поддршка за корисници за какви било грижи за доверба и безбедност. Играчите можат да контактираат преку различни канали како што се разговор во живо, е-пошта или телефонска поддршка. Тимот за поддршка на клиентите во казиното е познат по тоа што е одговорен, обезбедувајќи навремена помош секогаш кога е потребно.

Како заклучок, казиното 888 стои како угледно име во индустријата за онлајн игри поради почитувањето на строгите регулативи од повеќе органи за коцкање, силните мерки за шифрирање и сајбер безбедноста, ревизиите од трети страни кои ја потврдуваат правичноста и безбедноста, транспарентните политики за податоци, соработката со реномирани организации промовирање на интегритет, позитивни повратни информации од вистински играчи во однос на доверливоста, ефикасни процеси за решавање спорови и пристапна поддршка на клиентите. Со тоа што ќе останат информирани за овие аспекти од работењето на казиното, играчите можат самоуверено да му веруваат на 888 Casino за пријатно искуство со онлајн игри.

Security

Безбедност и безбедност во 888 казино

Кога станува збор за онлајн казина, безбедноста секогаш треба да биде главен приоритет. Во 888 Казино, можете да бидете сигурни дека вашето искуство со игри е безбедно и заштитено. Еве зошто:

 1. Лиценцирано од реномирани власти: 888 Casino поседува лиценци од Регулаторната управа на Гибралтар, Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство, Органот за игри на среќа во Малта и ирската канцеларија на комесари за приходи. Овие лиценци гарантираат дека казиното работи во согласност со строгите прописи, обезбедувајќи безбедна средина за игри.

 2. Најсовремена шифрирање: Вашите лични и финансиски информации се чуваат доверливи преку напредна технологија за шифрирање. Ова осигурува дека сите податоци што се пренесуваат помеѓу вас и казиното остануваат безбедни и недостапни за неовластени страни.

 3. Сертификации од трета страна: За да се гарантира фер игра, 888 Casino има добиено сертификати од независни ревизори како eCOGRA. Овие сертификати потврдуваат дека игрите се непристрасни и случајни, давајќи им на играчите доверба во нивното искуство со игри.

 4. Транспарентни услови: Условите и одредбите на казиното се јасно наведени, не оставајќи простор за забуна или скриени изненадувања во врска со бонусите или повлекувањата.

 5. Алатки за одговорни игри: 888 Казино промовира одговорно коцкање нудејќи алатки како што се лимити за депозит и опции за самоисклучување. Овие карактеристики им помагаат на играчите да ја задржат контролата врз нивните навики за коцкање.

 6. Позитивна репутација на играч: Со добро заокружен поглед на повратните информации од клиентите, јасно е дека 888 Casino изгради силна репутација меѓу играчите поради неговата посветеност на безбедноста и безбедноста.

Во 888 Казино, вашата безбедност не е само приоритет - тоа е приоритет!

Responsible Gaming

Како што има различни типови на луѓе, пропорционално има различни типови на коцкари. Грубо можеме да ги ставиме коцкарите во две категории, акциони коцкари и коцкари во бегство.

Првата група ја сочинуваат главно мажи, кои почнале да се коцкаат рано во животот и кои претпочитаат игри кои бараат вештини. Од друга страна, коцкарите во бегство претпочитаат да играат игри на среќа, како видео слотови. Тие играат за да избегаат од својот реален живот, а додека го прават тоа, некое време забораваат на физичката и емоционалната болка. Потоа, постои мала група на луѓе кои прекумерно се коцкаат, а тие се проблематичната група.

Алатки за самоограничување

 • Алатка за ограничување на депозити
 • Алатка за ограничување на временската сесија
 • Алатка за самоисклучување
 • Алатка за време на ладење
 • Алатка за самооценување
About

About

888 Casino е возбудливо казино кое нуди одличен избор на игри, безбедни опции за плаќање и професионална поддршка на клиентите. Сајтот работи од 1997 , и има изградено солидна репутација дека е доверлив и доверлив провајдер.

Кратки факти

Компанија: 888 Holdings plc
Година на основање: 1997

Account

Како да се регистрирате во казиното 888?

Првото нешто што треба да направите за да побарате каква било понуда што ја нуди 888 Casino е да отворите сметка. Процесот е многу едноставен, но само заради аргументот ќе го поминеме чекор по чекор за вас:

 • Посетете го казиното и кликнете на „Регистрирај се“.
 • Внесете ги бараните информации
 • Процесот на регистрација има 3 различни дела и треба да го поднесете секој од нив.
 • Проверете ја вашата е-пошта и одговорете на е-поштата за потврда.
 • Бонусот автоматски ќе се кредитира на вашата сметка.

Support

888 Казино за поддршка на клиентите Преглед: Пријател на потреба

Разговор во живо: Брз и практичен

Функцијата за разговор во живо што ја нуди 888 Casino е вистинска промена на играта. Како страствен ентузијаст на онлајн казино, ја ценам удобноста да можам веднаш да допрат за поддршка. Без разлика дали имате прашање за игра или ви треба помош со вашата сметка, нивните агенти за разговор во живо брзо одговараат, обично во рок од неколку минути. Тоа е како да имате пријателски помошник веднаш на дофат на раката.

Поддршка за е-пошта: длабинска, но одложена

Додека поддршката за е-пошта обезбедена од 888 Casino е позната по својата темелност и внимание на деталите, таа доаѓа со мал недостаток - време на одговор. Ако одберете да ги контактирате преку е-пошта, бидете подготвени да чекате до еден ден за одговор. Меѓутоа, штом ќе ви се вратат, бидете сигурни дека тие сеопфатно ќе ги решат вашите грижи.

Телефонска поддршка: Брза и пријателска

За оние кои претпочитаат подиректна комуникација, 888 Casino нуди и телефонска поддршка. Сфатив дека нивните телефонски агенти се неверојатно пријателски расположени и корисни. Тие трпеливо ги слушаа моите прашања и даваа брзи решенија без никаква мака.

Генерално, каналите за поддршка на клиентите на 888 Casino нудат сигурна помош кога е потребно. Функцијата за разговор во живо се издвојува како најбрзата опција за итна помош, додека поддршката за е-пошта обезбедува длабински одговори и покрај подолгото време на чекање. И ако сакате да разговарате директно со некого, неговата телефонска поддршка е брза и ефикасна.

Затоа, продолжи и уживај во искуството со игри знаејќи дека помошта е само еден клик или повик!

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Многу работи се променија во индустријата за онлајн казино од самиот почеток. На пример, игрите од пред 10 години сега изгледаат толку поинаку во споредба со новите. Онлајн казина се променија во 4 главни области, и тие се како што следува:

Онлајн казина се безбедни и лесни денес – Благодарение на интернетот денес, играчите се овластени да го споделат лошото искуство што го имаат со кое било казино. Значи, генерално, казината кои не ги третираат своите играчи праведно, не траат многу долго. Ве советуваме секогаш да се придржувате до добро познатите регулирани брендови и нема да имате никакви проблеми.

Забава на прво место - Игрите во денешно време се толку забавни. Тие нудат повеќе функции и сложени нивоа кои се попредизвикувачки. Размислете за вашата омилена активност и веројатно има некоја игра за тоа. Уште повеќе, игрите што се пренесуваат во живо со дилери во живо се врвни и мора да ги пробате.

Повеќе победи – Интересот за џекпот е во пораст, така што има се повеќе игри кои нудат различни џекпот за своите играчи. Највисокиот џекпот освоен онлајн досега е 17,3 милиони долари.

Нема потреба од преземање – Во еден момент требаше да го преземете софтверот за казино за да играте. Сега, тоа е нешто од минатото. Можете да ги играте игрите сега на вашиот мобилен телефон, таблет или лаптоп преку вашиот прелистувач.

Promotions & Offers

Кога станува збор за промоции и понуди, 888 има многу од нив. Започнувањето со казиното и тврдењето за тие понуди никогаш не било полесно. Сè што треба да направите е да се приклучите на казиното со креирање нова сметка и можете да изберете која било понуда што ви изгледа привлечна.

FAQ

Какви видови игри нуди 888 Casino? Во 888 Casino, ќе најдете широк спектар на игри за да одговараат на вкусот на секој играч. Тие нудат широк избор на слотови, вклучувајќи класични слотови, видео слотови и прогресивни слотови за џекпот. Ако игрите на маса се повеќе во ваш стил, тие ги имаат сите класици како блек џек, рулет, бакара и покер. Можете исто така да уживате во игри со дилери во живо за извонредно искуство во казино.

Како 888 Казино дава приоритет на безбедноста на играчите? Безбедноста на играчите е врвен приоритет во 888 Casino. Тие користат напредни методи за шифрирање за да се осигураат дека сите лични и финансиски информации се чуваат безбедни и безбедни. Дополнително, тие имаат строги политики за приватност за да ги заштитат вашите податоци од неовластен пристап.

Кои опции за плаќање се достапни во 888 Казино? Казиното 888 нуди низа практични опции за плаќање за депозити и повлекувања. Можете да ги користите главните кредитни картички како Visa и Mastercard или да се одлучите за е-паричници како што се PayPal или Neteller. Прифатени се и банкарски трансфери и припејд картички.

Дали има ексклузивни бонуси за нови играчи во 888 Казино? Да! Како нов играч во 888 Казино, ќе ги исполнувате условите за возбудлив бонус пакет за добредојде. Ова вклучува дарежлив бонус за натпревар на вашиот прв депозит, како и дополнителни бонуси на следните неколку депозити. Внимавајте на нивната страница за промоции за други ексклузивни понуди.

Колку е одговорна поддршката за корисници на 888 Casino? Поддршката за корисници во 888 Casino е многу одговорна и посветена на обезбедување помош секогаш кога ви е потребна. Тие нудат повеќе канали за поддршка, вклучувајќи разговор во живо, е-пошта и телефонска поддршка. Нивниот тим се стреми веднаш да одговори на какви било прашања или грижи што можеби ги имате.

Може ли да играм на мојот мобилен уред во 888 казино? Апсолутно! Со мобилната платформа понудена од 888 Casino, можете да уживате во сите ваши омилени игри во движење. Без разлика дали имате уред со iOS или Android, едноставно посетете ја нивната веб-страница на вашиот мобилен прелистувач за да пристапите до нивното мобилно казино.

Дали 888 Казино е лиценцирано и регулирано? Да, казиното 888 е целосно лиценцирано и регулирано од реномирани власти. Тие поседуваат лиценци од Комисијата за коцкање Гибралтар и Комисијата за коцкање на Обединетото Кралство, осигурувајќи дека тие работат на фер и транспарентен начин.

Кои се времињата на повлекување во 888 казино? Времето на повлекување во 888 Casino може да се разликува во зависност од начинот на плаќање што ќе го изберете. Општо земено, повлекувањата од е-паричник се обработуваат во рок од 24-48 часа, додека повлекувањето на кредитна картичка може да потрае до 5 работни дена. Банкарските трансфери може да потраат подолго, обично околу 4-7 работни дена.

Дали казиното 888 нуди награди за лојалност за редовните играчи? Да, лојалните играчи во 888 Casino можат да имаат корист од нивната ексклузивна ВИП програма. Додека играте и се обложувате на игрите, ќе заработувате комп-поени кои може да се откупат за различни награди, како што се готовински бонуси, бесплатни вртења, па дури и луксузни подароци. Колку повеќе играте, толку вашиот ВИП статус ќе стане повисок!

Live Casino

Live Casino

Кога барате автентично онлајн казино искуство, тогаш треба да пробате игри со дилери во живо. Во казиното 888 можете да најдете масите за рулет, блек џек и покер потполно исти како оние во вистинско копно казино.

Дејството се пренесува директно на вашиот екран, така што не мора да бидете физички присутни за да комуницирате со дилер во живо и да уживате во игра или две.

888 Casino

Mobile

Mobile

Мобилната апликација 888 Casino е достапна за играчи кои поседуваат различни типови паметни телефони. Еве едноставен водич за тоа како да ја преземете апликацијата ако имате уред со Android:

 • Пред да започнете со преземање на апликацијата, треба да ги промените поставките. За да го направите ова, треба да отидете во Поставки>Безбедност>Непознати извори>Дозволи>Во ред.
 • Кликнете на копчето „Преземи“ и потврдете со кликнување на „OK“.
 • Кликнете на датотеката .apk откако ќе го лизнете горното мени надолу.
 • Изберете „Инсталатор на пакети“.
 • Кликнете на „Инсталирај“

888 Casino

Affiliate Program

Affiliate Program

Како функционираат 888 филијали?

Кога упатувате нови играчи на веб-страницата на казиното, заработувате провизија. Во моментов тие нудат 3 различни типови на провизија: · Удел на приходи или прогресивен удел на приход · Цена по набавка · Хибрид - предност

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август
2023-08-02

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Ова е уште еден нов месец, а сајтовите за онлајн казино ги зголемуваат своите понуди за добредојде за да привлечат најмногу играчи. Но, изборот на идеален бонус за добредојде може да биде незгоден, особено за новите гејмери ​​кои немаат доволно искуство со бонуси во казиното.

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари
2023-05-29

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари

Провајдерот за дигитална забава, Playson, ја продолжи соработката со 888casino, реномирана онлајн казино. Во нивното ново партнерство, казиното ќе ги снабдува наградуваните содржини на Playson во повеќе европски земји, вклучително и Италија, Шведска, Данска и Романија. 

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби
2019-11-07

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби

888casinos воведе елегантен нов најсовремен кориснички интерфејс што ги прави онлајн игрите попривлечни и привлечни за своите клиенти од Њу Џерси