888 Casino Преглед 2024 - Bonuses

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Кога ќе се регистрирате за сметка во 888 Casino, можете да барате бонус за добредојде до $1500. Оваа понуда е достапна само за новите играчи и мора да признаеме дека е многу дарежлива.

Како функционира бонусот?

Од време на време казиното нуди бонуси и други специјални промоции. Ако не сте нови во светот на коцкањето, веројатно знаете дека сите овие понуди подлежат на политика за бонуси. Треба да се придржувате до оваа политика за да ги повлечете вашите добивки. Ако барате бонус за добредојде во 888 Казино, треба да ги почитувате следните услови:

· Оваа понуда е достапна само за играчи кои се жители на ОК, Германија, Австрија, Канада и Ирска. Ако моментално се наоѓате во земја која не е наведена погоре, тогаш казиното го задржува правото да го отстрани бонусот доделен на вашата сметка и добивките.

· Бонусот за добредојде се состои од инстант бонус од 100% од вашиот прв депозит. На овој начин можете да добиете до $200 во бонус пари. На пример, ако направите депозит од 50 долари, казиното ќе се совпадне со таа сума 100% и ќе добиете уште 50 долари во бонус пари за играње.

· Откако ќе направите депозит, автоматски ќе го добиете бонусот за добредојде. Треба да запомните дека има некои промоции кои бараат од вас да го побарате бонусот и ако тоа не го сторите ќе резултира со неважечки бонус.

· Бонусот за добредојде е достапен само за нови играчи кои го депонираат износот наведен во важечките Услови за промоција во временскиот период наведен во Условите за промоција.

· Играчите кои го прават својот прв депозит со Skrill или Neteller немаат право да бараат бонус за добредојде.

· Ги исполнувате условите за само еден бонус за добредојде, и откако ќе го побарате, нема да имате право да имате корист од која било друга промоција на бонус за прв депозит понудена во 888 Казино.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Редовните играчи се наградуваат секој ден во 888 Казино. Од првиот ден кога ќе започнете да играте во казиното, ќе заработите комп-поени кои подоцна може да се претворат во готовина. Играчите со ВИП статус добиваат ексклузивни награди и привилегии. Но, добрата работа со ова казино е што не мора да бидете висок ролери за да ги искористите многуте понуди и промоции. На пример, ако се повикате на пријател кој се регистрира во казиното и го направи потребниот депозит, можете да добиете 100 долари во бонус средства. Имаат неделни и месечни промоции кои се во тек, а исто така и креативни сезонски промоции.

· На први секој месец, секој играч кој само се најавува на својата сметка влегува во извлекување каде што се избираат 26 играчи кои ќе поделат 888 долари.

· На 21-ви секој месец, казиното одговара на секој депозит од 20% до $300 за да играте класичен блек џек.

· Блек џек во живо и бонус на рулет во живо - кога играте блек џек со дилер во живо секој ден помеѓу 13 часот и 1 часот по полноќ, можете да освоите помеѓу 25 и 150 долари ако ви ја поделат бонус картичката. Кога играте дилер рулет во живо помеѓу 20 и 21 часот по Гринич, и топката ќе слета на 8, добивате 8 долари. И бонусите за блек џек на дилер во живо и рулет за дилер во живо имаат барања за обложување 30 x.

· Прогресивни џекпот - Најпопуларните прогресивни џекпот може да ги најдете во 888 Казино. Millionaire Genie е меѓу најиграните, затоа што го дели својот џекпот со Irish Riches и Pirates Millions. Други наслови ги вклучуваат Treasure Fair и The Big Lebowski кои имаат џекпот кој може да биде поголем од 500.000 долари.

· Дневни зделки – Можете да најдете различни дневни зделки понудени од 888 Casino. Тие доаѓаат со барања за обложување 3x или 5x што е речиси ништо.

· Недела забавен ден – Секоја недела треба да вложите каков било депозит за да влезете во извлекувањето каде 100 среќни играчи добиваат награда.

· Jackpot Manic Monday – Може да добиете 30% депозит за натпревар кој може да достигне 150 долари на некои слот игри.

· Табела вторник – Може да добиете 30% депозит за натпревар до 150 УСД на европски рулет, класичен блек џек или видео слот за казино макари.

· Победничка среда - може да добиете 20% до 20 долари поврат на готовина на вашите загуби.

· Патник вторник – Може да добиете 20% совпаѓање од вашиот депозит до 100 долари во 2 дестинации игри.

· Откачен петок – Кога ќе направите депозит од 120 долари или повеќе, можете да добиете пари од бонус од 60 долари за играње на одредени слотови.

· Saturday Night Live – Може да добиете 20% бонус за натпревар до 100 долари за да играте на која било игра што ја сакате, вклучително и дилер во живо.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Има многу различни бонуси за повторно вчитување кои се резервирани за нивните редовни клиенти. Играчите треба да извршат конкретни активности за да го добијат бонусот. На пример, за да се квалификуваат да побараат Џекпот Маничен понеделник, тие треба повторно да се вчитаат во понеделник. Тие, исто така, треба да го внесат кодот JPMON што ќе им даде бонус до 30% што оди до 150 долари.

Saturday Night Live е исто така бонус за повторно вчитување кој дава до 100 долари на редовните играчи секоја сабота. Сè што треба да направите е да направите депозит во сабота и да го користите бонус кодот SNL20 за да се квалификувате.

Победата во среда ви враќа 20% од сè што ќе потрошите. За да се квалификувате за овој бонус, треба да направите депозит во среда и да го внесете кодот WINWED. Треба да запомните дека ако заборавите да го користите кодот, нема да го добиете бонусот.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Првиот депозит за натпревар е 100% до 100 долари. Треба да отворите нова сметка за да ги исполнувате условите за овој бонус. Бонусот ќе го добиете откако ќе го направите првиот депозит. Минималниот износ што можете да го депонирате е 20 долари. Бонусните средства автоматски се префрлаат на вашата сметка и доаѓаат со барања за обложување 30 пати.

Бонусот за следниот натпревар е 100% до 200 долари. Ова е бонус за добредојде што се доделува на играчи кои се регистрираат за сметка и го прават својот прв депозит. Минималниот износ што треба да го депонирате е 20 УСД, а бонусните средства автоматски се префрлаат на вашата сметка. Условите за обложување за овој бонус се 30x.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Постои алтернативен бонус за добредојде за високи ролери што достигнува до 1.500 долари. Бонусот се распределува во текот на првата недела. Прво ќе најдете дневни понуди како „Jackpot Monday“, потоа има редовни промоции наменети за ВИП играчи и високи ролери и трето има иновативни промоции. Овие промоции се различни секој пат, затоа погрижете се да внимавате на нив на веб-страницата.

Бонус за регистрација

Бонус за регистрација

Кога ќе се регистрирате за сметка во 888 Casino, тие ќе ги удвојат парите што ги депонирате до 100 долари. Тоа значи дека ако направите депозит од 100 долари, казиното ќе одговара на износот и ќе завршите со 200 долари на вашето салдо за да пробате некои игри.

Уште повеќе, може да добиете бонус до 1500 долари во првата недела. Ова е она што треба да го направите за да ги зграпчите тие пари и да истражите што има да понуди казиното. Првото нешто што треба да направите е да се регистрирате во казиното и да го направите првиот депозит користејќи го промотивниот код Welcome1 и казиното ќе одговара на вашиот депозит до $100. Во текот на првата недела треба да го направите вашиот втор до петти депозит кој ќе добие дополнителни 30% до 350 долари за секој депозит. Ова се промотивните кодови што треба да ги користите за вашите први 5 депозити за да добиете 1500 долари во бонус средства:

· На вашиот прв депозит користете го промотивниот код Welcome1 и ќе добиете бонус од 100% до $100.

· На вториот депозит користете го промотивниот код Welcome2 и ќе добиете 30% до 350 долари.

· На вашиот трет депозит користете го промотивниот код Welcome3 и ќе добиете 30% до 350 долари.

· На четвртиот депозит користете го промотивниот код Welcome4 и ќе добиете 30% до 350 долари.

· На вашиот петти депозит користете го промотивниот код Welcome5 и ќе добиете 30% до 350 долари.

Бонус без депозит

Бонус без депозит

Ако сакате да го вкусите казиното 888 без да мора да потрошите пари добро, ве интересира. Казиното им дава 88 долари на сите нови играчи да истражуваат некои од нивните игри без потреба од депозит.

Правила за повлекување бонус

Правила за повлекување бонус

888 Казино се обврзува да обезбеди навистина супериорна услуга на своите клиенти, така што тие го обработуваат секое барање за повлекување што е можно побрзо. Ако вашите добивки надминуваат 30.000 УСД, казиното го задржува правото да избере таквата сума да биде повлечена на ограничени рати. Од играчите може да се бара да го потврдат својот идентитет пред повлекување готовина. Процесот на валидација е потребен за да се спречи потенцијална измама. Еве список на главните документи за верификација:

· Копија од лична карта, пасош или возачка дозвола со фотографија. Треба да бидете сигурни дека вашата фотографија, име и потпис се видливи на копијата.

· Копија од вашата кредитна или дебитна картичка, која сте ја користеле за финансирање на вашата сметка. Сите детали мора да бидат јасни и видливи, а од безбедносни причини треба да ги покриете средните осум броеви на предната страна на копијата од картичката.

· Копија од вашата адреса - Ова може да се достави во форма на сметка за комунални услуги која треба да биде неодамнешна и да го прикажува вашето полно име и адреса.

· Копија од документи заверени на нотар – Некои од вашите документи можеби ќе треба да бидат потврдени од соодветен адвокат и потпишани и печатени како доказ за легитимност.

Во некои случаи, казиното може да побара некои документи кои не се наведени погоре, и сето тоа зависи од начинот на плаќање што го користите.

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август
2023-08-02

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Ова е уште еден нов месец, а сајтовите за онлајн казино ги зголемуваат своите понуди за добредојде за да привлечат најмногу играчи. Но, изборот на идеален бонус за добредојде може да биде незгоден, особено за новите гејмери ​​кои немаат доволно искуство со бонуси во казиното.

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари
2023-05-29

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари

Провајдерот за дигитална забава, Playson, ја продолжи соработката со 888casino, реномирана онлајн казино. Во нивното ново партнерство, казиното ќе ги снабдува наградуваните содржини на Playson во повеќе европски земји, вклучително и Италија, Шведска, Данска и Романија. 

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби
2019-11-07

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби

888casinos воведе елегантен нов најсовремен кориснички интерфејс што ги прави онлајн игрите попривлечни и привлечни за своите клиенти од Њу Џерси